Obchodné služby

Je tu 49 sekcií v ktorej sú 465 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 1703
CNC obrábanie

CNC obrábanie

Ponúkame CNC obrábanie na obrábacích centrách, opravy foriem a výrobu oceľových konštrukcií, dielov, apod. Okrem samotného CNC obrábania zabezpečujeme aj potrebné úpravy ako černenie, zinkochromát, žíhanie, cementovanie, kalenie a podobne.
Prezentácia firmy: GarFen.cz,s.r.o.
Poslať správu CNC obrábanie
Servis a opravy pohonov a skúšobných stanovísk MEZ Vsetín a Mezservis Vsetín

Servis a opravy pohonov a skúšobných stanovísk MEZ Vsetín a Mezservis Vsetín

Zabezpečujeme servis a opravy pohonov a skúšobných stanovísk MEZ Vsetín a Mezservis Vsetín. Ďalej modernizáciu pohonov MEZ Vsetín, programovanie meničov a odladenie PLC, náhrady pohonov W-L alebo rovnosmerných meničov.
Prezentácia firmy: TES VSETÍN s. r. o.
Poslať správu Servis a opravy pohonov a skúšobných stanovísk MEZ Vsetín a Mezservis Vsetín
Vybavenie autoservisov

Vybavenie autoservisov

Komplexné vybavenie autoservisov : zdviháky, analyzátory, merače dymu, diagnostika, geometria kolies, klimatizácia, olejové hospodárstvo, karosárne, pneuservisy - vyvažovačky, sťahováky, zváračky, nabíjačky, štartovacie vozíky a ďalšie vybavenie autoservisov.
Prezentácia firmy: MITERAL
Poslať správu Vybavenie autoservisov
Wellness víkend

Wellness víkend

Wellness víkend v Českej republike Vám ponúka Hotel IRIS v Pavlove. Kapacita ubytovania je 76 lôžok. Wellness víkend môžete stráviť v dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením a TV prijímačom.
Prezentácia firmy: Hotel IRIS
Poslať správu Wellness víkend
Hotel v Českej republike

Hotel v Českej republike

Hotel IRIS sa nachádza v Českej republike uprostred malebnej krajiny južná Morava, v známej vinárskej obci Pavlov, obklopený vinicami a vinnými pivnicami. Hotel IRIS v Českej republike ponúka príjemné prostredie s takmer domácou starostlivosťou, súkromie a kľud, saunu a posilovňu.
Prezentácia firmy: Hotel IRIS
Poslať správu Hotel v Českej republike
Ubytovanie v Českej republike

Ubytovanie v Českej republike

Hotel IRIS v Pavlove Vám ponúka ubytovanie v Českej republike s kapacitou 76 lôžok. Jedná sa o ubytovanie v Českej republike v dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené TV prijímačom. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením.
Prezentácia firmy: Hotel IRIS
Poslať správu Ubytovanie v Českej republike
Výroba hmoždiniek

Výroba hmoždiniek

Výroba hmoždiniek - produkujeme celý sortiment kvalitných hmoždiniek pre profesionálne aj hobby použitie. Výroba našich hmoždiniek prebieha na moderných strojoch z prvotných kvalitných surovín. Tradícia výroby našich hmoždiniek od r. 1990.
Prezentácia firmy: D.I.P. s.r.o.
Poslať správu Výroba hmoždiniek
Účtovnícke programy

Účtovnícke programy

Účtovnícke programy ( ekonomický software ) AdmWin sú previazané evidenciou faktúr, skladov, zákaziek, objednávok, ponúk, dopytu, dlhodobého majetku a miezd do podvojného účtovníctva alebo daňovej evidencie. Tieto účtovnícke programy upravujeme na objednávku.
Prezentácia firmy: Ing. Vladimír Jehlička
Poslať správu Účtovnícke programy
Svetlé nefiltrované pivo Kvasničák

Svetlé nefiltrované pivo Kvasničák

Kvasničák je svetlé nefiltrované pivo medovo zlatej farby a mierne horkej chuti s výborným rezkosťou. Nefiltrované pivo Kvasničák je perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú skúsiť výnimočnú chuť piva. Obsah alkoholu pre pivo Kvasničák je 4.7% obj.
Prezentácia firmy: Pivovar HOLBA, a.s.
Poslať správu Svetlé nefiltrované pivo Kvasničák
Plynové hadice

Plynové hadice

Plynové hadice FLEXiGAS a FLEXoGAS sú ideálnym riešením, s prihliadnutím k nemalému ekonomickému efektu, ako čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie pripojiť akýkoľvek plynový spotrebič od sporáku počínajúc cez priamotopy, zásobníkové ohrievače, infražiariče a iné.
Prezentácia firmy: FLEXTRADE
Poslať správu Plynové hadice
Nástroje pre tvárnenie za studena

Nástroje pre tvárnenie za studena

Vyrábame nástroje pre tvárnenie za studena. Špecializujeme sa na kovovýrobu cnc obrábaním kovov, brúsením, sústružením, frézovaním a vyvrtávaním presných dier. Výroba nástrojov pre tvárnenie za studena na zákazku.
Prezentácia firmy: KOVO - ZAPLATIL s.r.o.
Poslať správu Nástroje pre tvárnenie za studena
CNC obrábanie súčiastok

CNC obrábanie súčiastok

CNC obrábanie súčiastok a prípravkov je jednou z hlavných činností výroby. Sme schopní dosiahnuť presnosť až +/-0.005 mm. CNC obrábanie súčiastok vykonávame na moderných strojoch a s dostatočne veľkým zázemím firmy.
Prezentácia firmy: KOVO - ZAPLATIL s.r.o.
Poslať správu CNC obrábanie súčiastok
Gumové dosky

Gumové dosky

Ponúkame kvalitné gumové dosky, ktoré sú zhotovené štandardne v čiernej farbe s tvrdosťou 60°ShA z materiálu EPDM, pevnosť 10MPa. Gumové dosky vyrábame z materiálu EPDM, ktorý má rozsah pracovnej teploty od -50 do 150°C.
Prezentácia firmy: FRAM spol. s r.o.
Poslať správu Gumové dosky
Automatické závory

Automatické závory

Vyvíjame, vyrábame, inštalujeme a distribuujeme automatické závory. Na automatické závory dodávame i ďalšie príslušenstvo. Vyrábame automatické závory s možnosťou diaľkového ovládania a automatické závory pre ovládanie kartami.
Prezentácia firmy: AUTOGARD spol. s r.o.
Poslať správu Automatické závory
Hostel v centre Prahy

Hostel v centre Prahy

Hostel A Plus je svojou kapacitou najväčší hostel v centre Prahy. Novo zrekonštruovaný hostel v centre Prahy ponúka ubytovanie už od 220,- Kč za osobu a noc. Využijte našu ponuku a navštívte A Plus hostel v centre Prahy.
Prezentácia firmy: A Plus hostel
Poslať správu Hostel v centre Prahy
Lacné ubytovanie v centre Prahy

Lacné ubytovanie v centre Prahy

Hostel A Plus ponúka lacné ubytovanie v centre Prahy. Využijte lacné ubytovanie v centre, v blízkosti historických pamiatok Prahy. Hostel A Plus ponúka niekoľko typov ubytovania v centre Prahy.
Prezentácia firmy: A Plus hostel
Poslať správu Lacné ubytovanie v centre Prahy
Konzolové regály

Konzolové regály

Konzolové regály sú vhodné pre skladovanie oceľových profilov, trubiek, drevotrieskových dosiek a plechov. Výška konzolového regálu, dĺžka konzoly a zaťaženie na konzolu podľa požiadaviek. Konzolové regály vyrábame z valcovaných, prípadne z tenkostenných profilov.
Prezentácia firmy: PROMAN s.r.o.
Poslať správu Konzolové regály
Policové regály

Policové regály

Policové regály pre rôzne zaťaženia sú dimenzované pre zaťaženie od 50 - 900 kg na polici, výška stojín do 11 m. Policové regály sú vhodné pre jednoduché i podlažné sklady. Policové regály pre rôzne zaťaženia.
Prezentácia firmy: PROMAN s.r.o.
Poslať správu Policové regály
Gastro vybavenie

Gastro vybavenie

Naša firma má dlhoročné skúsenosti s výrobou, vývojom a predajom: gastro vybavenie. Gastro vybavenie pre gastro prevádzky, reštaurácie, jedálne, hotely, školy. Naše gastronomické zariadenie používajú kuchári v Českej republike i na celom svete.
Prezentácia firmy: RETIGO s.r.o.
Poslať správu Gastro vybavenie
Dovolenka leto 2016

Dovolenka leto 2016

Dovolenka leto 2012 : ponúkame ubytovanie v súkromí, rekreačné pobyty, hotely, penzióny, apartmány. Lacné ubytovanie aj luxusné objekty pre náročných. Chaty a chalupy na prenájom v atraktívnych lokalitách.
Prezentácia firmy: Agency InterBohemia s.r.o.
Poslať správu Dovolenka leto 2016
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.