Obchodné služby

Je tu 49 sekcií v ktorej sú 465 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 1706
Hotel v Českej republike

Hotel v Českej republike

Hotel IRIS sa nachádza v Českej republike uprostred malebnej krajiny južná Morava, v známej vinárskej obci Pavlov, obklopený vinicami a vinnými pivnicami. Hotel IRIS v Českej republike ponúka príjemné prostredie s takmer domácou starostlivosťou, súkromie a kľud, saunu a posilovňu.
Prezentácia firmy: Hotel IRIS
Poslať správu Hotel v Českej republike
Ubytovanie v Českej republike

Ubytovanie v Českej republike

Hotel IRIS v Pavlove Vám ponúka ubytovanie v Českej republike s kapacitou 76 lôžok. Jedná sa o ubytovanie v Českej republike v dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené TV prijímačom. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením.
Prezentácia firmy: Hotel IRIS
Poslať správu Ubytovanie v Českej republike
Výroba hmoždiniek

Výroba hmoždiniek

Výroba hmoždiniek - produkujeme celý sortiment kvalitných hmoždiniek pre profesionálne aj hobby použitie. Výroba našich hmoždiniek prebieha na moderných strojoch z prvotných kvalitných surovín. Tradícia výroby našich hmoždiniek od r. 1990.
Prezentácia firmy: D.I.P. s.r.o.
Poslať správu Výroba hmoždiniek
Svetlé nefiltrované pivo Kvasničák

Svetlé nefiltrované pivo Kvasničák

Kvasničák je svetlé nefiltrované pivo medovo zlatej farby a mierne horkej chuti s výborným rezkosťou. Nefiltrované pivo Kvasničák je perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú skúsiť výnimočnú chuť piva. Obsah alkoholu pre pivo Kvasničák je 4.7% obj.
Prezentácia firmy: Pivovar HOLBA, a.s.
Poslať správu Svetlé nefiltrované pivo Kvasničák
Účtovnícke programy

Účtovnícke programy

Účtovnícke programy ( ekonomický software ) AdmWin sú previazané evidenciou faktúr, skladov, zákaziek, objednávok, ponúk, dopytu, dlhodobého majetku a miezd do podvojného účtovníctva alebo daňovej evidencie. Tieto účtovnícke programy upravujeme na objednávku.
Prezentácia firmy: Ing. Vladimír Jehlička
Poslať správu Účtovnícke programy
Plynové hadice

Plynové hadice

Plynové hadice FLEXiGAS a FLEXoGAS sú ideálnym riešením, s prihliadnutím k nemalému ekonomickému efektu, ako čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie pripojiť akýkoľvek plynový spotrebič od sporáku počínajúc cez priamotopy, zásobníkové ohrievače, infražiariče a iné.
Prezentácia firmy: FLEXTRADE
Poslať správu Plynové hadice
Výroba prípravkov

Výroba prípravkov

Jednou z činností, ktorou sa firma KOVO-ZAPLATIL zaoberá, je tiež výroba prípravkov na zákazku. Cieľom našej spoločnosti je najmä ich kvalita a včasné dodanie liekov vyrobených podľa požiadaviek zákazníka. Presnosť výroby je +/- 0.005 mm.
Prezentácia firmy: KOVO - ZAPLATIL s.r.o.
Poslať správu Výroba prípravkov
Nástroje pre tvárnenie za studena

Nástroje pre tvárnenie za studena

Vyrábame nástroje pre tvárnenie za studena. Špecializujeme sa na kovovýrobu cnc obrábaním kovov, brúsením, sústružením, frézovaním a vyvrtávaním presných dier. Výroba nástrojov pre tvárnenie za studena na zákazku.
Prezentácia firmy: KOVO - ZAPLATIL s.r.o.
Poslať správu Nástroje pre tvárnenie za studena
CNC obrábanie súčiastok

CNC obrábanie súčiastok

CNC obrábanie súčiastok a prípravkov je jednou z hlavných činností výroby. Sme schopní dosiahnuť presnosť až +/-0.005 mm. CNC obrábanie súčiastok vykonávame na moderných strojoch a s dostatočne veľkým zázemím firmy.
Prezentácia firmy: KOVO - ZAPLATIL s.r.o.
Poslať správu CNC obrábanie súčiastok
CNC obrábanie

CNC obrábanie

Vďaka dovybaveniu novými obrábacími strojmi môžeme ponúknuť kapacitu v oblasti CNC obrábania aj pre externých zákazníkov. Moderné strojové vybavenie značky STYLE nám umožňuje sústruženie, frézovanie i vŕtanie s veľkou flexibilitou, rýchlosťou, jednoduchým programovaním a riadením.
Prezentácia firmy: ALFICO s. r. o.
Poslať správu CNC obrábanie
Rukávcové filtre

Rukávcové filtre

Rukávcové filtre ALFICO. Navrhujeme a vyrábame priemyselné filtre AFB vhodné pre najrôznejšie priemyselné odvetvia. Podľa prevádzkových podmienok je možné voliť materiál nádoby a filtračného rukávca. Nádoby filtrov môžu byť z bežných ocelí, z nehrdzavejúcich ocelí, aj z plastu.
Prezentácia firmy: ALFICO s. r. o.
Poslať správu Rukávcové filtre
Automatické závory

Automatické závory

Vyvíjame, vyrábame, inštalujeme a distribuujeme automatické závory. Na automatické závory dodávame i ďalšie príslušenstvo. Vyrábame automatické závory s možnosťou diaľkového ovládania a automatické závory pre ovládanie kartami.
Prezentácia firmy: AUTOGARD spol. s r.o.
Poslať správu Automatické závory
Konzolové regály

Konzolové regály

Konzolové regály sú vhodné pre skladovanie oceľových profilov, trubiek, drevotrieskových dosiek a plechov. Výška konzolového regálu, dĺžka konzoly a zaťaženie na konzolu podľa požiadaviek. Konzolové regály vyrábame z valcovaných, prípadne z tenkostenných profilov.
Prezentácia firmy: PROMAN s.r.o.
Poslať správu Konzolové regály
Policové regály

Policové regály

Policové regály pre rôzne zaťaženia sú dimenzované pre zaťaženie od 50 - 900 kg na polici, výška stojín do 11 m. Policové regály sú vhodné pre jednoduché i podlažné sklady. Policové regály pre rôzne zaťaženia.
Prezentácia firmy: PROMAN s.r.o.
Poslať správu Policové regály
Sklárske formy

Sklárske formy

Výroba: kovové sklárske formy pre strojnú a ručnú výrobu. Sklárske formy vyrábame ako z materiálov štandardných ako liatina a tvárna liatina, tak i z ušľachtilých nerezových ocelí. Firma je schopná vyrábať sklárske formy z dodanej výkresovej dokumentácie.
Prezentácia firmy: NEDFORM s.r.o.
Poslať správu Sklárske formy
Obojky pre psov

Obojky pre psov

V našom sortimente nájdete obojky pre psov všetkých plemien. Obojky pre psov typu SPORT sú vhodné pre stredné a veľké plemená psov, na popruhu je našitý výstražný zelený ( oranžový ) pásik s reflexným prúžkom.
Prezentácia firmy: Zero DC s.r.o.
Poslať správu Obojky pre psov
Vodítka pre psov

Vodítka pre psov

Ponúkame vodítka pre psov, ktoré sú vhodné ako pre najmenšie a malé plemená, tak aj pre stredné a gigantické plemená psov. V našej ponuke nájdete aj špeciálne a bezpečnostné vodítka pre psov alebo vodítka s reflexnou páskou.
Prezentácia firmy: Zero DC s.r.o.
Poslať správu Vodítka pre psov
Postroje pre psy

Postroje pre psy

Naše výrobky sú určené ako pre športové účely, tak pre voľný čas so psami. Veľmi dobre sedia psom všetkých veľkostí a plemien. Pri športovej činnosti postroje neodierajú, široké popruhy umožňujú lepšie rozloženie ťažnej sily.
Prezentácia firmy: Zero DC s.r.o.
Poslať správu Postroje pre psy
Dovolenka leto 2016

Dovolenka leto 2016

Dovolenka leto 2012 : ponúkame ubytovanie v súkromí, rekreačné pobyty, hotely, penzióny, apartmány. Lacné ubytovanie aj luxusné objekty pre náročných. Chaty a chalupy na prenájom v atraktívnych lokalitách.
Prezentácia firmy: Agency InterBohemia s.r.o.
Poslať správu Dovolenka leto 2016
Chaty a chalupy

Chaty a chalupy

Zabezpečíme pre Vašu dovolenku chaty a chalupy v takých lokalitách, kde v okolí nájdete hory, lesy, kúpanie aj rybárčenie, vodné športy a cyklistické trasy. Ide o chaty a chalupy na atraktívnych miestach Českej republiky či na Slovensku.
Prezentácia firmy: Agency InterBohemia s.r.o.
Poslať správu Chaty a chalupy
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.