Prevádzkové vybavenie a zásobovanie

Je tu 5 sekcií v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 110 celkom 10
Vybavenie práčovní

Vybavenie práčovní

Dodávka na kľúč, odborné poradenstvo, servis, projektovanie: vybavenie práčovní a čistiarní práčovňovou technikou DOMUS, KREBE - TIPPO a ITALCLEAN. Zastúpenie pre Českú republiku a Slovensko.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DOMUS Laundry CZ s.r.o.
Poslať správu Vybavenie práčovní
Práčovňové zariadenia

Práčovňové zariadenia

Predaj: práčovňové zariadenia DOMUS, KREBE – TIPPO a ITALCLEAN na kľúč vrátane projekcie, poradenstva a servisu. Práčovňové zariadenia dodávame do sociálnych zariadení, domovov dôchodcov, nemocníc, škôlok a ubytovacích zariadení.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DOMUS Laundry CZ s.r.o.
Poslať správu Práčovňové zariadenia
Zariadenia práčovne

Zariadenia práčovne

U nás nájdete všetky podstatné vybavenie do vašej práčovne. V ponuke máme priemyselné práčky niekoľkých typov s rôznou kapacitou aj rozličným odstreďovaním (nízke, stredné, vysoké), priemyselné SUCIC, priemyselné žehliče, žehliace lisy, čistiarenské stroje aj náhradné diely.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DOMUS Laundry CZ s.r.o.
Poslať správu Zariadenia práčovne
Drôtený program

Drôtený program

Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu vybavenia obchodov, ale aj ďalších kovových produktov do oblastí logistiky, automotive a iné. Jedná sa o drôtený program rôznych typov predajných stolov, hrabacích košov, drôtených stien, vešiakov a háčikov, i ďalšie výrobky.
Ukáž na mape   internet: www.grios.cz  
Prezentácia firmy: GRIOS s.r.o.
Poslať správu Drôtený program
Práčovňové zariadenie

Práčovňové zariadenie

Naša firma sa zaoberá výrobou a servisom v obore: práčovňové zariadenia. Pre Vašu práčovňu, čistiareň alebo firmu zabezpečíme práčovňové zariadenie a čistiarenskú techniku na kľúč, od projektu až po realizáciu. Naša pôsobnosť je po celej Českej a Slovenskej republike.
Ukáž na mape   internet: www.pradelenska-zarizeni.cz  
Prezentácia firmy: VVM - IPSO s.r.o.
Poslať správu Práčovňové zariadenie
Vitríny

Vitríny

Predávame otvorené i uzatvorené tepelné vitríny s obojstranným prístupom značky Fri-Jado BV. Vhodné pre celodenný predaj. Ponúkame aj vitríny pre studenú kuchyňu. Vitríny dovážame a servisujeme v rámci celej Českej republiky.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
Poslať správu Vitríny
Ručné umývačky skla

Ručné umývačky skla

Vyrábame ručné umývačky reštauračného skla: DUNETIC ® Compact, DUNETIC ® Comfort. Tieto ručné umývačky skla sú kompaktné, umožňujú mytie s využitím tlaku vody, majú nulovú energetickú náročnosť a predstavujú úsporu vody až 70% oproti klasickému mytiu v dreze.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DUNET s.r.o.
Poslať správu Ručné umývačky skla
Nerez plech

Nerez plech

Spracovávame nerez plech o sile 1 - 5 mm a prevádzame zváranie hliníka. Nerez plech a výrobky podľa priania zákazníka : umývačky, nádrže, výrobky pre zdravotníctvo podľa dodanej výkresovej dokumentácie. Vybavenie umožňuje zvárať nerez plech a hliník.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: OLYMP - KOV, spol. s r.o.
Poslať správu Nerez plech
Pokladničné boxy

Pokladničné boxy

Predávame a servisujeme pokladničné boxy SCS. Tieto pokladničné boxy sú určené ako pre najmenšie predajne, tak pre veľké supermarkety. Naši obchodníci Vám pomôžu nájsť najvhodnejší typ pokladničného boxu pre Váš obchod. Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: NOVUM, spol. s r.o.
Poslať správu Pokladničné boxy
Obchodné zariadenie

Obchodné zariadenie

Naša firma dodá pre Váš obchod obchodné zariadenie podľa Vášho priania od počiatočných návrhov cez dispozičné riešenie až do výroby a montáže. Obchodné zariadenie dodáme vrátane doplnkov pre podporu predaja ( cenovky, cenovkové lišty a ďalšie obchodné zariadenia ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Z O K - system s.r.o.
Poslať správu Obchodné zariadenie
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.