Obchodné služby

Je tu 49 sekcií v ktorej sú 465 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 5170 celkom 1706
CNC spracovanie plechu

CNC spracovanie plechu

Ponúkame CNC spracovanie plechu. Laserové rezanie vykonávame na strojoch TruLaser 3030 a TruLaser 2525. Na CNC spracovanie plechu, vysekávanie, dierovanie a čiastočné tvárnenie dielov z plechu používame vysekávací stroj TruPunch 1000.
Prezentácia firmy: kovo VESUV s.r.o.
Poslať správu CNC spracovanie plechu
Nákladná doprava

Nákladná doprava

Nákladná doprava VALAŠI s.r.o. bola založená v roku 2005, za tri roky sme aj vzhľadom k predchádzajúcim skúsenostiam získali priaznivé renomé v obore autodoprava a zasielateľstvo. Naša nákladná doprava sa snaží plniť potreby zákazníka a tovar dopraviť v poriadku a včas.
Prezentácia firmy: VALAŠI s.r.o.
Poslať správu Nákladná doprava
Skladovacie nádrže

Skladovacie nádrže

Skladovacie nádrže zo špirálovo vinutého termoplastu sú veľmi pevné konštrukcie, ideálne pre uskladňovanie rôznych chemikálií. Plášť vinutých nádob nemá zvarové spoje, tým sa na minimum redukuje možnosť úniku tekutiny zo skladovacej nádrže.
Prezentácia firmy: ZOMAplast s.r.o.
Poslať správu Skladovacie nádrže
Obrábanie kovov

Obrábanie kovov

Trieskové obrábanie kovov je ďalšou aktivitou našej spoločnosti. Pre obrábanie kovov disponujeme jednovretenovými a šesťvretenovými sústružníckymi automatmi do maximálneho priemeru obrábaného materiálu 40 mm. Obrábaním vyrábame napríklad polotovary pre ďalšie výrobky.
Prezentácia firmy: H.L.F. spol. s r.o.
Poslať správu Obrábanie kovov
Lisovanie kovov

Lisovanie kovov

Lisovanie kovov je jednou z výrobných aktivít našej firmy. Väčšinou sa jedná o diely vyrábané podľa špecifikácie zákazníka. Lisovaním kovov za studena vyrábame široký sortiment kolíkov, dutiniek, káblové oká, kontakty, a iné zákaznické diely do hrúbky plechu 2 mm.
Prezentácia firmy: H.L.F. spol. s r.o.
Poslať správu Lisovanie kovov
Výrobca krištáľových lustrov

Výrobca krištáľových lustrov

Výrobca krištáľových lustrov zhotovených tradičnou technológiou v Českej republike - spoločnosť DBK Glass s.r.o. Sme výrobcom krištáľových lustrov v klasickom i modernom prevedení, ktoré sú vytvorené z najkvalitnejších kovových komponentov a ovesov.
Prezentácia firmy: DBK Glass s.r.o.
Poslať správu Výrobca krištáľových lustrov
České krištáľové lustre

České krištáľové lustre

Krištáľové lustre sú vyrábané tradičnou technológiou výhradne v Českej republike s použitím najkvalitnejších kovových komponentov a ovesov z krištáľu Preciosa a Swarovski. Vyrábame české krištáľové lustre ako vlastné typy, tak aj výrobky upravené podľa individuálnych prianí.
Prezentácia firmy: DBK Glass s.r.o.
Poslať správu České krištáľové lustre
Ochranné krytky

Ochranné krytky

Ochranné krytky vyrábame z mäkkého plastu, ktorý umožňuje jednoduchú prispôsobivosť výrobku. Ochranné krytky sú pružné, veľmi dobre tesnia a vyznačujú sa vysokou odolnosťou, napríklad proti pôsobeniu vplyvom podnebia, UV žiarenia, kyselín, zásad alebo benzínu.
Prezentácia firmy: VINYL-FLEX, s.r.o.
Poslať správu Ochranné krytky
Konštrukčné služby

Konštrukčné služby

Naša konštrukčná kancelária prevádza zakázkové konštrukčné práce v strojárenstve. Zaoberáme sa návrhmi, konštrukciou a detailovaním celých strojov a zariadení, ich podskupín i jednotlivých dielov. Ponúkame tiež možnosť prevodu 2D dokumentácie do 3D.
Prezentácia firmy: PRAKON KONSTRUKTIONEN s.r.o.
Poslať správu Konštrukčné služby
CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov

Vykonávame CNC obrábanie kovov na horizontálnej vyvrtávačke WFT 13 CNC od f. FERMAT. Vykonávame robotické zváranie zváracím robotom QIROX QRC® 350 firmy CLOOS. CNC obrábanie kovov na CNC sústruhu Optimum L44. Ďalej ponúkame zváranie.
Prezentácia firmy: NATURA DK, a.s.
Poslať správu CNC obrábanie kovov
HPLC preparatívny kvapalinový chromatograf

HPLC preparatívny kvapalinový chromatograf

HPLC preparatívny kvapalinový chromatograf obsahuje: UV-VIS PDA detektor FLASH 14 DAD 600, Čerpadlo ECP2100, Gradientný box ECB2005 atď. Systém je variabilný a umožňuje výber rôznych komponentov.
Prezentácia firmy: ECOM spol. s r.o.
Poslať správu HPLC preparatívny kvapalinový chromatograf
CNC brúsenie na guľato

CNC brúsenie na guľato

Spoločnosť TM ELITEX vykonáva CNC brúsenie na guľato na CNC rotačnej univerzálnej brúske STUDER S33. Rotačná brúska má vzdialenosť medzi hrotmi max. 1.000 mm. Pri CNC brúsení na guľato je možné dosiahnuť maximálny priemer obrobku 350 mm.
Prezentácia firmy: TM ELITEX s.r.o.
Poslať správu CNC brúsenie na guľato
CNC obrábanie

CNC obrábanie

Vykonávame CNC obrábanie na 3 sústružníckych centrách Gildemeister CTX 420 Linear V6 a na sústružníckom centre Gildemeister CTX 210 V3. Pre CNC obrábanie disponujeme taktiež CNC obrábacími centrami DMC 80U,60 T,60 U,55H,DMC 64V a 63V, MCFV 1260 NT a 1060LR.
Prezentácia firmy: TM ELITEX s.r.o.
Poslať správu CNC obrábanie
Zváranie plechu

Zváranie plechu

Ponúkame zváranie plechu metódou MIG - MAG, TIG a takisto bodové zváranie plechu. Zvárame všetky druhy materiálov - oceľ, antikoro a hliník. Ponúkame aj bodové zváranie hliníka. Špecializujeme sa na zvárané konštrukcie z plechových dielov a profilov.
Prezentácia firmy: SV metal spol. s r.o.
Poslať správu Zváranie plechu
Rezanie laserom

Rezanie laserom

Naša firma ponúka služby v oblasti rezania plechu laserom. Presné rezanie laserom robíme na stroji Trumpf Trumatic L3030 s výkonom 3kW. Maximálne rozmery výpalku 1500x3000 mm. Oceľ od 0,8 - 20 mm. Hliník od 0,8 - 6 mm. Antikoro od 0,8 - 12 mm.
Prezentácia firmy: SV metal spol. s r.o.
Poslať správu Rezanie laserom
Spracovanie plechu

Spracovanie plechu

Spracovanie plechu robíme na moderných strojoch od firmy Trumpf. Poskytujeme komplexné služby v oblasti spracovania plechu podľa technickej dokumentácie zákazníka, od návrhu až po dodanie hotového výrobku. Vyvíjame stroje a zariadenia podľa špecifikácie zákazníka.
Prezentácia firmy: SV metal spol. s r.o.
Poslať správu Spracovanie plechu
Technológia spracovania rašelinových substrátov

Technológia spracovania rašelinových substrátov

Strojárska divízia spoločnosti AGRO CS je zameraná na technológie spracovania rašelinových substrátov. Technologická linka zabezpečuje automatický výrobný proces od príjmu a skládkovania rašeliny do haly, až po presné dávkovanie, dopravu vriec na paletách a ovinovanie.
Prezentácia firmy: AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
Poslať správu Technológia spracovania rašelinových substrátov
Ohýbačky rúrok

Ohýbačky rúrok

Spoločnosť JESAN KOVO vyrába vysoko kvalitné klampiarenske a zámočnícke stroje, medzi ktoré patria napríklad ohýbačky rúrok. Ohýbačky rúrok dodávame vo variantoch hydraulické a elektrohydraulické. Ohýbačky rúrok sa dodávajú vrátane segmentov.
Prezentácia firmy: JESAN KOVO s.r.o.
Poslať správu Ohýbačky rúrok
SECURITY Praha

SECURITY Praha

SECURITY Praha - ponúkame výhradne s preškolenými pracovníkmi, ktorí úspešne zložili predpísanú skúšku a vlastnia certifikát bezpečnostného pracovníka. I v priebehu služby dbáme na ich odborný rast a dodržiavanie etického kódexu SECURITY pracovníka. SECURITY Praha.
Prezentácia firmy: S a S security service, s.r.o.
Poslať správu SECURITY Praha
Ostraha firiem

Ostraha firiem

Ostraha firiem je dominantou našej činnosti. Strážime ako veľké firmy tak malé, ale napríklad aj veľké obchodné reťazce. Ostraha firiem je profesionálna a je zabezpečená preškoleným personálom.
Prezentácia firmy: S a S security service, s.r.o.
Poslať správu Ostraha firiem
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.