Obchodné služby

Je tu 49 sekcií v ktorej sú 465 podsekcií
 
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie
Zobrazujem produkty 91110 celkom 1706
Vybavenie práčovní

Vybavenie práčovní

VVM – IPSO s.r.o. Fulnek je česká spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti v obore vybavenie práčovní. Výroba, predaj, montáž a servis priemyselnej, práčovňovej a čistiarenskej techniky. Vybavenie práčovní a čistiarní zabezpečujeme pre celú Českú a Slovenskú republiku.
Prezentácia firmy: VVM - IPSO s.r.o.
Poslať správu Vybavenie práčovní
Zváranie oceľových konštrukcií

Zváranie oceľových konštrukcií

Hlavným výrobným produktom firmy je zváranie oceľových konštrukcií. Zhotovujeme priemyselné zvarence podľa priania zákazníka. Disponujeme 40 zváračmi, z ktorých tretina má skúšky podľa EN 287-1.
Prezentácia firmy: OK Záchlumí, a.s.
Poslať správu Zváranie oceľových konštrukcií
Postroje pre psy

Postroje pre psy

Naše výrobky sú určené ako pre športové účely, tak pre voľný čas so psami. Veľmi dobre sedia psom všetkých veľkostí a plemien. Pri športovej činnosti postroje neodierajú, široké popruhy umožňujú lepšie rozloženie ťažnej sily.
Prezentácia firmy: Zero DC s.r.o.
Poslať správu Postroje pre psy
Plechové skrine

Plechové skrine

Vyrábame presné plechové skrine, skrinky, kryty, rámy, rozvádzačové skrine z oceľového, hliníkového a medeného plechu do hrúbky 3 mm. Vykonávame laserové vypaľovanie dielov do hrúbky 12 mm. Kovové zvárané konštrukcie z rúrok a profilového materiálu.
Prezentácia firmy: ComWa spol. s r.o.
Poslať správu Plechové skrine
Skupinové zájazdy po Českej republike

Skupinové zájazdy po Českej republike

Skupinové cestovanie po Českej republike. Čedok pre vás pripravil špeciálne trasy pre skupiny po Čechách a Morave. Vždy sa o vás bude starať odborník. Ak priletíte lietadlom, či prídete autobusom, tak vám poskytneme služby, ktoré splnia všetky vaše očakávania.
Prezentácia firmy: Čedok a.s.
Poslať správu Skupinové zájazdy po Českej republike
Hotely v Prahe

Hotely v Prahe

Zabezpečujeme ubytovanie - hotely v Prahe - vo všetkých cenových kategóriách. Hotely v Prahe od 2 hviezdičkových až po 5 hviezdičkové hotely.
Prezentácia firmy: Čedok a.s.
Poslať správu Hotely v Prahe
Ohýbanie profilov

Ohýbanie profilov

CNC ohýbanie profilov. Technologické zariadenie CNC ohýbanie je predurčené pre: priestorové ohýbanie a zakružovanie rúrok a kruhových profilov, štvorhranných a špeciálnych profilov. Variabilita rozmerov všetkých profilov je daná prierezom oceľovej rúrky 110 x 2 mm.
Prezentácia firmy: RONELT
Poslať správu Ohýbanie profilov
Ohýbanie rúrok

Ohýbanie rúrok

Plne elektrická, viacposchodová CNC ohýbačka rúrok a profilov. Stroj je určený na ohýbanie veľkých i malých sérií, vysoká produktivita a flexibilnosť s tlačným systémom do ohybu, ohýbanie a zakružovanie rúrok v rôznych polomeroch ohybov tesne za sebou.
Prezentácia firmy: RONELT
Poslať správu Ohýbanie rúrok
Galvanické zinkovanie

Galvanické zinkovanie

Galvanické zinkovanie a zinkovanie legované niklom. Popredný dodávateľ v Českej republike. Galvanické zinkovanie je elektrochemický dej, pri ktorom sa z elektrolytu s rozpusteným zinkom, pomocou rovnosmerného prúdu vylúči kovový zinok na elektricky vodivé materiály.
Prezentácia firmy: CVP Galvanika s.r.o.
Poslať správu Galvanické zinkovanie
Programovateľné odporové dekády a RTD Simulátory

Programovateľné odporové dekády a RTD Simulátory

Programovateľné odporové dekády sú určené pre kalibráciu ohmmetrov a testovanie vyhodnocovacích jednotiek odporových snímačov, napríklad meračov tepla. Najlepšia vec je však ľahké použitie. Pre spustenie automatickej kalibrácie stačí jedno kliknutie. Tak jednoduché.
Prezentácia firmy: MEATEST spol. s r.o.
Poslať správu Programovateľné odporové dekády a RTD Simulátory
Multifunkčné kalibrátory

Multifunkčné kalibrátory

Multifunkčné kalibračné zariadenia sú meradlá, obsahujúce všetko potrebné, šetria náklady, určené pre kalibráciu elektromerov, vrátane digitálnych multimetrov, prevodníkov a regulátorov. Hlavné elektrické veličiny sú: napätie, prúd, výkon, kmitočet, fáza, odpor a teplota.
Prezentácia firmy: MEATEST spol. s r.o.
Poslať správu Multifunkčné kalibrátory
Snímače sily

Snímače sily

Priemyslové snímače. Snímače sily, snímače dráhy, snímače krútiaceho momentu. Indukčné prietokomery. Snímače sily pre priemyslové i laboratórne použitie. Presnosť snímačov sily od 0.1%. Rozsah merania do 1000 kN.
Prezentácia firmy: MEATEST spol. s r.o.
Poslať správu Snímače sily
Zákazkové gravírovanie

Zákazkové gravírovanie

Kvalitné rotačné zákazkové gravírovanie valcových predmetov za priaznivé ceny. Vykonávame zákazkové gravírovanie na presných CNC gravírkach. Naša ponuka je určená pre všetky subjekty, ktoré potrebujú zákazkové gravírovanie, ako sú štítky, značenie obrobkov a sériové čísla.
Prezentácia firmy: Jiří Honner
Poslať správu Zákazkové gravírovanie
Zákazkové CNC obrábanie

Zákazkové CNC obrábanie

Zákazkové CNC obrábanie presných rotačných dielov od priemeru 5 do 70 mm. CNC frézovanie na CNC frézovacích centrách. Disponujeme rozsahom 500 x 1100 mm veľkosťou obrobku. Zákazkové CNC obrábanie v kusovej i sériovej produkcii.
Prezentácia firmy: Jiří Honner
Poslať správu Zákazkové CNC obrábanie
CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov

Vykonávame CNC obrábanie kovov v sériovej i kusovej výrobe. CNC obrábanie kovov vykonávame podľa požiadaviek zákazníka na CNC strojoch. Naše dlhoročné skúsenosti v kovoobrábaní využívajú českí aj zahraniční zákazníci v mnohých odvetviach.
Prezentácia firmy: KOVOKON Popovice s.r.o.
Poslať správu CNC obrábanie kovov
Reklamná potlač

Reklamná potlač

Ponúkame širokú škálu výrobkov a služieb v oblasti reklamy, reklamných predmetov a potlače, ako napr. autoplachty s reklamou, stany s reklamou na akcie, transparenty, billboardy, fólie a taktiež reklamné predmety s potlačou.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Reklamná potlač
Veľkoplošná tlač

Veľkoplošná tlač

Realizujeme veľkoplošnú tlač od tvorby grafického návrhu až po finálnu výrobu: autoplachty, samolepky, transparenty, letáky, vizitky atď. Využívame špeciálne digitálne tlačiarne, ktoré zabezpečujú veľkoplošnú tlač v najvyššej možnej kvalite.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Veľkoplošná tlač
Bagre Kobelco

Bagre Kobelco

Predávame Japonské bagre Kobelco, na bagre Kobelco poskytujeme záručný i pozáručný servis. Vedieme náhradné diely na bagre Kobelco. Servis na bagre Kobelco vykonávame u zákazníka.
Prezentácia firmy: KASTO Tábor, s.r.o.
Poslať správu Bagre Kobelco
Servis Case

Servis Case

Zabezpečujeme kompletný servis strojov CASE. Servis bagrov CASE, garančné prehliadky podľa servisných plánov. Servis strojov CASE vykonávajú servisní technici priamo na stavbách. Na servis CASE sme špecialisti.
Prezentácia firmy: KASTO Tábor, s.r.o.
Poslať správu Servis Case
Obrábanie na CNC strojoch

Obrábanie na CNC strojoch

Vykonávame obrábanie na CNC strojoch u širokého spektra materiálov dodávaných vo zvarencoch, odliatkoch a výkovkoch.
Prezentácia firmy: STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.
Poslať správu Obrábanie na CNC strojoch
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.