Obchodné služby

Je tu 49 sekcií v ktorej sú 465 podsekcií
 
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie
Zobrazujem produkty 91110 celkom 1711
Ohýbanie profilov

Ohýbanie profilov

Medzi naše hlavné činnosti patrí ohýbanie profilov a rúrok. Ohýbanie profilov a rúrok sa vykonáva metódou za studena, ktorá zaručuje stabilitu vstupného materiálu. Ohýbanie profilov a rúrok sme schopní riešiť až do rozmeru 400 mm, ďalšie rozmery - podľa dohody.
Prezentácia firmy: FIMOSTEEL s.r.o.
Poslať správu Ohýbanie profilov
Ohýbanie profilov

Ohýbanie profilov

CNC ohýbanie profilov. Technologické zariadenie CNC ohýbanie je predurčené pre: priestorové ohýbanie a zakružovanie rúrok a kruhových profilov, štvorhranných a špeciálnych profilov. Variabilita rozmerov všetkých profilov je daná prierezom oceľovej rúrky 110 x 2 mm.
Prezentácia firmy: RONELT
Poslať správu Ohýbanie profilov
Ohýbanie rúrok

Ohýbanie rúrok

Plne elektrická, viacposchodová CNC ohýbačka rúrok a profilov. Stroj je určený na ohýbanie veľkých i malých sérií, vysoká produktivita a flexibilnosť s tlačným systémom do ohybu, ohýbanie a zakružovanie rúrok v rôznych polomeroch ohybov tesne za sebou.
Prezentácia firmy: RONELT
Poslať správu Ohýbanie rúrok
Galvanické zinkovanie

Galvanické zinkovanie

Galvanické zinkovanie a zinkovanie legované niklom. Popredný dodávateľ v Českej republike. Galvanické zinkovanie je elektrochemický dej, pri ktorom sa z elektrolytu s rozpusteným zinkom, pomocou rovnosmerného prúdu vylúči kovový zinok na elektricky vodivé materiály.
Prezentácia firmy: CVP Galvanika s.r.o.
Poslať správu Galvanické zinkovanie
Programovateľné odporové dekády a RTD Simulátory

Programovateľné odporové dekády a RTD Simulátory

Programovateľné odporové dekády sú určené pre kalibráciu ohmmetrov a testovanie vyhodnocovacích jednotiek odporových snímačov, napríklad meračov tepla. Najlepšia vec je však ľahké použitie. Pre spustenie automatickej kalibrácie stačí jedno kliknutie. Tak jednoduché.
Prezentácia firmy: MEATEST spol. s r.o.
Poslať správu Programovateľné odporové dekády a RTD Simulátory
Multifunkčné kalibrátory

Multifunkčné kalibrátory

Multifunkčné kalibračné zariadenia sú meradlá, obsahujúce všetko potrebné, šetria náklady, určené pre kalibráciu elektromerov, vrátane digitálnych multimetrov, prevodníkov a regulátorov. Hlavné elektrické veličiny sú: napätie, prúd, výkon, kmitočet, fáza, odpor a teplota.
Prezentácia firmy: MEATEST spol. s r.o.
Poslať správu Multifunkčné kalibrátory
Snímače sily

Snímače sily

Priemyslové snímače. Snímače sily, snímače dráhy, snímače krútiaceho momentu. Indukčné prietokomery. Snímače sily pre priemyslové i laboratórne použitie. Presnosť snímačov sily od 0.1%. Rozsah merania do 1000 kN.
Prezentácia firmy: MEATEST spol. s r.o.
Poslať správu Snímače sily
Servis Case

Servis Case

Zabezpečujeme kompletný servis strojov CASE. Servis bagrov CASE, garančné prehliadky podľa servisných plánov. Servis strojov CASE vykonávajú servisní technici priamo na stavbách. Na servis CASE sme špecialisti.
Prezentácia firmy: KASTO Tábor, s.r.o.
Poslať správu Servis Case
Reklamná potlač

Reklamná potlač

Ponúkame širokú škálu výrobkov a služieb v oblasti reklamy, reklamných predmetov a potlače, ako napr. autoplachty s reklamou, stany s reklamou na akcie, transparenty, billboardy, fólie a taktiež reklamné predmety s potlačou.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Reklamná potlač
Veľkoplošná tlač

Veľkoplošná tlač

Realizujeme veľkoplošnú tlač od tvorby grafického návrhu až po finálnu výrobu: autoplachty, samolepky, transparenty, letáky, vizitky atď. Využívame špeciálne digitálne tlačiarne, ktoré zabezpečujú veľkoplošnú tlač v najvyššej možnej kvalite.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Veľkoplošná tlač
Ubytovanie v Tepliciach

Ubytovanie v Tepliciach

Ubytovanie v Tepliciach ponúka príjemný rodinný hotel Almond, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí, približne 10 minút chôdze od centra tohto kúpeľného mesta. Ubytovanie v Tepliciach je zabezpečené v 1 - 2 - 3 lôžkových izbách alebo v štvorlôžkovom apartmáne.
Prezentácia firmy: Hotel Almond s.r.o.
Poslať správu Ubytovanie v Tepliciach
Hotel v Tepliciach

Hotel v Tepliciach

Hotel v Tepliciach situovaný v pokojnej časti mesta, zhruba 10 minút chôdze od centra, je pripravený ponúknuť svojím hosťom len tie najlepšie ubytovacie služby. Hotel v Tepliciach nájdete v blízkosti kúpeľného sanatória, čo umožňuje využiť pobyt i na ambulantnú liečbu.
Prezentácia firmy: Hotel Almond s.r.o.
Poslať správu Hotel v Tepliciach
Výroba hmoždiniek

Výroba hmoždiniek

Výroba hmoždiniek - produkujeme celý sortiment kvalitných hmoždiniek pre profesionálne aj hobby použitie. Výroba našich hmoždiniek prebieha na moderných strojoch z prvotných kvalitných surovín. Tradícia výroby našich hmoždiniek od r. 1990.
Prezentácia firmy: D.I.P. s.r.o.
Poslať správu Výroba hmoždiniek
Plechové skrine

Plechové skrine

Vyrábame presné plechové skrine, skrinky, kryty, rámy, rozvádzačové skrine z oceľového, hliníkového a medeného plechu do hrúbky 3 mm. Vykonávame laserové vypaľovanie dielov do hrúbky 12 mm. Kovové zvárané konštrukcie z rúrok a profilového materiálu.
Prezentácia firmy: ComWa spol. s r.o.
Poslať správu Plechové skrine
Regály

Regály

Predávame policové regály SUPER, UNIRACK a archívne regály MOBIPAL stacionárne i pojazdné - určené pre ručné zakladanie. Paletové regály SUPERBUILD - určené pre zakladanie paliet. Konzolové regály UNICANT - určené pre zakladanie tyčového materiálu.
Prezentácia firmy: PROFI REGÁLY - Milan Fail
Poslať správu Regály
Podlahy do konských stajní

Podlahy do konských stajní

Stajňové dosky sú vhodné ako podlahy do konských stajní a slúži k zníženiu rizika zranenia. Mäkký, pružný a teplý povrch podláh do konských stajní absorbuje nárazy, chráni šľachy a kĺby. Proti sklzný povrch zaručuje celkovú istotu pri staní či chôdzi.
Prezentácia firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslať správu Podlahy do konských stajní
Akreditované kalibračné laboratórium

Akreditované kalibračné laboratórium

Ako akreditované kalibračné laboratórium poskytujeme už viac ako 20 rokov spoľahlivé služby v oblasti kalibrácie meradiel. Do portfólia našich služieb spadajú merače času a časového intervalu, meradlá otáčok, elektrického odporu, striedavého napätia atď.
Prezentácia firmy: MEROS, spol. s r.o.
Poslať správu Akreditované kalibračné laboratórium
Kalibrácia meradiel

Kalibrácia meradiel

Kalibrácia meradiel v obore elektrických veličín, frekvencia, čas, otáčky, teplota, relatívna vlhkosť, tlak, dĺžky. Akreditované kalibračné laboratórium. Poradenstvo a konzultácie v obore kalibrácia meradiel.
Prezentácia firmy: MEROS, spol. s r.o.
Poslať správu Kalibrácia meradiel
Nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizácia a vzduchotechnika - predaj, montáž a servis. Dodávka a montáž nástenná klimatizácia a vzduchotechnika - jednotky FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA a KARMA. Nástenná klimatizácia a vzduchotechnika - naša tradícia a istota.
Prezentácia firmy: MEDICASTO servis, s.r.o.
Poslať správu Nástenná klimatizácia
Inštalácia v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu

Inštalácia v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu

Zabezpečujeme certifikáciu a skúšanie v oblasti inštalácie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Popri tejto činnosti sa zaoberáme aj poradenstvom a nezávislou inšpekciou. Ďalej spracovávame nezávislé súdne znalecké posudky.
Prezentácia firmy: FYZIKÁLNĚ TECHNICKÝ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV, státní podnik
Poslať správu Inštalácia v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.