Obchodné služby

Je tu 49 sekcií v ktorej sú 465 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 4160 celkom 1706
Magnetoterapia prístroje

Magnetoterapia prístroje

Našou špecializáciou sú prístroje magnetoterapia pre profesionálne využitie v zdravotníckych zariadeniach, aj do domáceho prostredia s jednoduchou aplikáciou pre každého. Prístroje magnetoterapia Biomag vyrábame a dodávame zákazníkom mnohých svetových krajín.
Prezentácia firmy: Biomag
Poslať správu Magnetoterapia prístroje
Magnetoterapia pre domáce použitie

Magnetoterapia pre domáce použitie

Magnetoterapia pre domáce použitie s prístrojmi Biomag, na princípe patentovaného 3D magnetického poľa pôsobiaceho až do hĺbky ľudských tkanív. Prístroje pre domáce použitie Biomag napomáhajú regenerácii (ideálne pri chronických zdravotných ťažkostiach) a uľavujú od bolesti.
Prezentácia firmy: Biomag
Poslať správu Magnetoterapia pre domáce použitie
Stála expozícia

Stála expozícia

Stála expozícia a exponáty je ďalším významným odvetvím, ktorým sa spoločnosť ARTEO CZ s.r.o. zaoberá. Stála expozícia predstavuje komplexnú realizáciu stálych technických expozícií, náučných, interaktívnych a múzejných expozícií, stálych výstav a exponátov.
Prezentácia firmy: ARTEO CZ s.r.o.
Poslať správu Stála expozícia
Realizácia expozícií

Realizácia expozícií

Hlavnou činnosťou spoločnosti je realizácia atypických expozícií. Vykonávame konštrukciu expozícií na výstavách a veľtrhoch pre domácu i zahraničnú klientelu. Pri realizácii expozícií pracujeme i s výstavnými systémami ako OCTANORM, ALUSET, MAXIMA, SIMA atď.
Prezentácia firmy: ARTEO CZ s.r.o.
Poslať správu Realizácia expozícií
Realizácia interiérov

Realizácia interiérov

Medzi činnosti našej spoločnosti ARTEO CZ s.r.o. patrí realizácia interiérov. Na zákazku vykonávame realizáciu interiérov pre hotely, recepcie, reštaurácie, kancelárie, vstupné haly, ale aj stále múzejné expozície.
Prezentácia firmy: ARTEO CZ s.r.o.
Poslať správu Realizácia interiérov
Leasing automobilov

Leasing automobilov

Doménou našej spoločnosti je finančný leasing automobilov. V leasingu automobilov sa zameriavame nie len na finančný leasing nákladných automobilov, ale aj na leasing osobných automobilov. Klientom ponúkame spätný leasing áut a možnosť financovať zabavený leasing.
Prezentácia firmy: AGRO LEASING J.Hradec s.r.o.
Poslať správu Leasing automobilov
Reklamná potlač

Reklamná potlač

Reklamná potlač na drevené skladacie metre. Je možné realizovať na všetky modelové rady skladacích metrov, ktoré vyrábame z bukového dreva - certifikácia ISO 9001:2009. Reklamná potlač je vykonávaná tampónovou technológiou tlače priamymi farbami podľa odtieňa Pantone.
Prezentácia firmy: METRIE spol. s r.o.
Poslať správu Reklamná potlač
Aseptické spojenie

Aseptické spojenie

Vyrábame a dodávame aseptické spojenie podľa DIN 11864. Jedná sa najmä o aseptické skrutkovanie, aseptické prírubové spojenie, CLAMP spojenie a iné výrobky, ktoré sú potrebné všade tam, kde je kladený dôraz na kvalitu vnútorného povrchu a sterilitu prostredia.
Prezentácia firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Poslať správu Aseptické spojenie
Kmín dvojročný

Kmín dvojročný

Kmín dvojročný celý - predaj. Kmín dvojročný dodávame v balení 25 - 40 kg vrecia alebo 900 kg vaky. Množstvo 5 - 20 t. Minimálny obsah silice je 2,5%, my dodávame kmín dvojročný s obsahom silice 2,8 - 3,2%.
Prezentácia firmy: Gerste s.r.o.
Poslať správu Kmín dvojročný
Sklenené mozaiky

Sklenené mozaiky

Vyrábame ručne skladané sklenené mozaiky, ktoré sú vhodné nielen ako vitráž pre cirkevné objekty, ale aj do verejných a súkromných interiérov. Sklenené mozaiky je možné umiestniť do klimaticky náročného prostredia ako do interiérov, exteriérov i do bazénov.
Prezentácia firmy: AGS -ART GLASS Schovánek
Poslať správu Sklenené mozaiky
Minibagre

Minibagre

Naše minibagre predstavujú vysokú pohyblivosť a priestupnosť terénom, pomerne veľký výkon a vysokú spoľahlivosť. Minibagre majú samostatný výstup hydraulického čerpadla, čo umožňuje pripojenie ďalších prídavných zariadení.
Prezentácia firmy: OTAS s.r.o.
Poslať správu Minibagre
Zpracování plochého skla

Zpracování plochého skla

Řezání a broušení tabulového skla Float, Clearvision (Optiwhite), LACOBEL, Zrcadla atd.
Prezentácia firmy: PAVLICA Květoslav
Poslať správu Zpracování plochého skla
Kompletná realizácia prírodných a morských akvárií na kľúč

Kompletná realizácia prírodných a morských akvárií na kľúč

Akvária vyrábame z klasického float skla a EXTRA číreho skla ClearVision (OPTIWHITE). Vyrábame ako štandardné akváriá, tak aj zákazkové obrie akváriá vhodné do veľkých spoločenských miestností, ale aj do priestorov určených na bežné bývanie.
Prezentácia firmy: PAVLICA Květoslav
Poslať správu Kompletná realizácia prírodných a morských akvárií na kľúč
Výroba akvárií

Výroba akvárií

Výroba akvárií, akvarijních kompletov a terárií. Sériová i zakázková výroba akvárií pre interiéry bytov, kancelárií, hál, hotelov. Výroba akvárií a terárií pre obchodníkov, vystavovateľov, chovateľov a a napríklad aj pre AQUABELY.
Prezentácia firmy: PAVLICA Květoslav
Poslať správu Výroba akvárií
Galvanické linky

Galvanické linky

Vyrábame a dodávame galvanické linky pre nanášanie kovov a zliatinových povlakov. Ponúkame kompletné plne automatizované / ručne riadené galvanické linky, galvanické linky v prevedení bubon / záves, galvanické linky s mechanizovaným / ručným prenosom tovarom.
Prezentácia firmy: KOVOFINIŠ s.r.o.
Poslať správu Galvanické linky
Lisovanie plechu

Lisovanie plechu

Spoločnosť KBNK má dlhoročné skúsenosti v oblasti lisovania plechu na lisoch do 160 ton. Na lisovanie plechu využívame naše rozsiahle strojové vybavenie. Vďaka širokej palete výrobných technológií sme schopní spracovať rôzne materiály.
Prezentácia firmy: KBNK s.r.o.
Poslať správu Lisovanie plechu
Ohýbanie rúrok a jeklov

Ohýbanie rúrok a jeklov

Na zákazku vykonávame CNC ohýbanie rúrok a jeklov. Na ohýbanie rúrok a jeklov využívame 3D ohýbací stroj BLM E-Turn 40. Ďalej vykonávame aj CNC ohýbanie plechov.
Prezentácia firmy: kovo VESUV s.r.o.
Poslať správu Ohýbanie rúrok a jeklov
Výrobky z plechu

Výrobky z plechu

Zhotovíme pre Vás výrobky z plechu na objednávku podľa dodanej technickej dokumentácie. Najrôznejšie výrobky z plechu od malých držiakov až po väčšie zostavy zhotovujeme tiež podľa interne spracovanej technickej dokumentácie v 3D CAD programe Solid EDGE.
Prezentácia firmy: kovo VESUV s.r.o.
Poslať správu Výrobky z plechu
CNC spracovanie plechu

CNC spracovanie plechu

Ponúkame CNC spracovanie plechu. Laserové rezanie vykonávame na strojoch TruLaser 3030 a TruLaser 2525. Na CNC spracovanie plechu, vysekávanie, dierovanie a čiastočné tvárnenie dielov z plechu používame vysekávací stroj TruPunch 1000.
Prezentácia firmy: kovo VESUV s.r.o.
Poslať správu CNC spracovanie plechu
Predaj akváriových potrieb

Predaj akváriových potrieb

EXOT HOBBY - predaj akváriových potrieb. Ponúkame širokú škálu potrieb pre akvaristov, ako sú akvária, LED osvetlenie, filtračné systémy, vzduchovací sety, akvarijné dekorácie, reverzné osmózy a UV čističe. Predaj akváriových potrieb prostredníctvom e-shopu.
Prezentácia firmy: EXOT HOBBY s.r.o.
Poslať správu Predaj akváriových potrieb
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.