Obchodné služby

Je tu 49 sekcií v ktorej sú 465 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 3150 celkom 1711
Zvárané oceľové konštrukcie

Zvárané oceľové konštrukcie

Zvárané oceľové konštrukcie od 50 ton ojedinele do 100 ton. Vyrábame špeciálne zvárané oceľové konštrukcie pre spaľovne odpadov, elektrárne a iné priemyselné zariadenia, ďalej zvárané oceľové konštrukcie ako súčasti pre žeriavy a ťažké stroje.
Prezentácia firmy: AM - C.M.E. s.r.o.
Poslať správu Zvárané oceľové konštrukcie
Výroba korálikov

Výroba korálikov

Výroba korálikov má v našom kraji, rovnako aj v našej rodinnej firme, dlhú tradíciu. Výroba korálikov tu prebieha metódou stláčanie skla, na základe ktorej vznikajú rôzne tvary, farby i veľkosti korálikov, ktoré predstavujú vstupné komponenty pre bižutériu i ďalšiu tvorbu.
Prezentácia firmy: Nikoglass
Poslať správu Výroba korálikov
Lisovňa plastov

Lisovňa plastov

Lisovňa plastov je zameraná na automotive, vzhľadom k rastúcemu dopytu na dodávky dielov na kľúč. Firma COLORprofi svoj rozvoj zamerala na lisovanie plastov s cieľom ponúkať svojím zákazníkom plný servis.
Prezentácia firmy: COLORprofi, spol. s r.o.
Poslať správu Lisovňa plastov
Priemyselná mokrá lakovňa kovov

Priemyselná mokrá lakovňa kovov

Priemyselná mokrá lakovňa sa zameriava na lakovanie kovových dielov strojárenstva a dopravnú techniku. Technológia mokrého lakovania zaručuje vysokú kvalitu. Naša priemyselná lakovňa kovov poskytuje služby zákazníkom celej Európy.
Prezentácia firmy: COLORprofi, spol. s r.o.
Poslať správu Priemyselná mokrá lakovňa kovov
Magnetoterapia prístroje

Magnetoterapia prístroje

Našou špecializáciou sú prístroje magnetoterapia pre profesionálne využitie v zdravotníckych zariadeniach, aj do domáceho prostredia s jednoduchou aplikáciou pre každého. Prístroje magnetoterapia Biomag vyrábame a dodávame zákazníkom mnohých svetových krajín.
Prezentácia firmy: Biomag
Poslať správu Magnetoterapia prístroje
Magnetoterapia pre domáce použitie

Magnetoterapia pre domáce použitie

Magnetoterapia pre domáce použitie s prístrojmi Biomag, na princípe patentovaného 3D magnetického poľa pôsobiaceho až do hĺbky ľudských tkanív. Prístroje pre domáce použitie Biomag napomáhajú regenerácii (ideálne pri chronických zdravotných ťažkostiach) a uľavujú od bolesti.
Prezentácia firmy: Biomag
Poslať správu Magnetoterapia pre domáce použitie
Stavebnica Tekton

Stavebnica Tekton

Stavebnica Tekton vyniká jednoduchou obsluhou a malou hmotnosťou. Jeden stroj môže slúžiť ako bubnová kosačka na vysokú i nízku trávu, mulčovač a radlice na sneh. Ku kompletnému stroju stavebnice Tekton možno dokúpiť nástavce na ďalšie práce.
Prezentácia firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslať správu Stavebnica Tekton
Škrob pšeničný bez lepku

Škrob pšeničný bez lepku

Natívny škrob pšeničný s obsahom lepku do 20 mg/kg maximálne. Škrob pšeničný bez lepku je čisto prírodným výrobkom, ktorý nachádza uplatnenie hlavne v potravinárstve, kde sa využíva na výrobu produktov pre bezlepkovú diétu a chorých na celiakiu.
Prezentácia firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Poslať správu Škrob pšeničný bez lepku
Vstupné rohože

Vstupné rohože

Vstupné rohože Vám vyrobíme na mieru požiadavkám, vrátane loga firmy a ďalších úprav. Ďalej máme v ponuke vstupné rohože štandardných rozmerov. Vytvorte reprezentatívny vstup do budovy pomocou čistiacej rohože spĺňajúcej európsky štandard kvality.
Prezentácia firmy: GAPA MB, s.r.o.
Poslať správu Vstupné rohože
Rohože

Rohože

Rohože vyrábame podľa priania zákazníka, ako pre veľkoodberateľov, tak i pre drobných spotrebiteľov. Vyberať môžete zo štyroch hlavných kategórií, a to vstupné, textilné, bazénové alebo priemyselné rohože. U nás nájdete širokú ponuku viac ako 40 druhov.
Prezentácia firmy: GAPA MB, s.r.o.
Poslať správu Rohože
Vysokotlakové čerpadlá pre ropné polia

Vysokotlakové čerpadlá pre ropné polia

Vysokotlakové plunžrové čerpadlá SIGMA vrátane príslušenstva, pohonu a ovládania pre vysokotlakové zatláčanie do ropných vrtov. Piestové a jednovretenové čerpadlá na dopravu surovej ropy, ďalej na ťažbu a doťažovanie ropy. Čerpadlá pre petrochemický priemysel.
Prezentácia firmy: SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
Poslať správu Vysokotlakové čerpadlá pre ropné polia
Stála expozícia

Stála expozícia

Stála expozícia a exponáty je ďalším významným odvetvím, ktorým sa spoločnosť ARTEO CZ s.r.o. zaoberá. Stála expozícia predstavuje komplexnú realizáciu stálych technických expozícií, náučných, interaktívnych a múzejných expozícií, stálych výstav a exponátov.
Prezentácia firmy: ARTEO CZ s.r.o.
Poslať správu Stála expozícia
Realizácia expozícií

Realizácia expozícií

Hlavnou činnosťou spoločnosti je realizácia atypických expozícií. Vykonávame konštrukciu expozícií na výstavách a veľtrhoch pre domácu i zahraničnú klientelu. Pri realizácii expozícií pracujeme i s výstavnými systémami ako OCTANORM, ALUSET, MAXIMA, SIMA atď.
Prezentácia firmy: ARTEO CZ s.r.o.
Poslať správu Realizácia expozícií
Realizácia interiérov

Realizácia interiérov

Medzi činnosti našej spoločnosti ARTEO CZ s.r.o. patrí realizácia interiérov. Na zákazku vykonávame realizáciu interiérov pre hotely, recepcie, reštaurácie, kancelárie, vstupné haly, ale aj stále múzejné expozície.
Prezentácia firmy: ARTEO CZ s.r.o.
Poslať správu Realizácia interiérov
Leasing automobilov

Leasing automobilov

Doménou našej spoločnosti je finančný leasing automobilov. V leasingu automobilov sa zameriavame nie len na finančný leasing nákladných automobilov, ale aj na leasing osobných automobilov. Klientom ponúkame spätný leasing áut a možnosť financovať zabavený leasing.
Prezentácia firmy: AGRO LEASING J.Hradec s.r.o.
Poslať správu Leasing automobilov
Aseptické spojenie

Aseptické spojenie

Vyrábame a dodávame aseptické spojenie podľa DIN 11864. Jedná sa najmä o aseptické skrutkovanie, aseptické prírubové spojenie, CLAMP spojenie a iné výrobky, ktoré sú potrebné všade tam, kde je kladený dôraz na kvalitu vnútorného povrchu a sterilitu prostredia.
Prezentácia firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Poslať správu Aseptické spojenie
Kovoobrábanie na zákazku

Kovoobrábanie na zákazku

Vykonávame kovoobrábanie na zákazku podľa výkresovej dokumentácie zákazníka. Kovoobrábanie na zákazku z rôznych druhov materiálov: oceľ, nerez oceľ, nástrojová oceľ, zušľachtená aj kalená oceľ, zliatiny Al, zliatiny Cu a plasty.
Prezentácia firmy: TRYON, s.r.o.
Poslať správu Kovoobrábanie na zákazku
Nerezové výrobky

Nerezové výrobky

Nerezové výrobky na zákazku. Naše portfólio pre nerezové výrobky zahŕňa výrobu nádrží, odvodňovacích systémov na mieru, nerezových dverách, napríklad chladiarenských. Nerezové výrobky ako sú zábradlia, schodiská a ďalšie projekty.
Prezentácia firmy: LÁF NEREZ s.r.o.
Poslať správu Nerezové výrobky
Nerez na mieru

Nerez na mieru

Naša spoločnosť ponúka nerez na mieru vyrobený podľa predstáv a požiadaviek zákazníka. Jedná sa o výrobu nerez nádrží, kúpeľňových žľabov, chladiarenských dverí, podlahových vpustí a ďalších výrobkov z nerez na mieru.
Prezentácia firmy: LÁF NEREZ s.r.o.
Poslať správu Nerez na mieru
Zákazková výroba nerez

Zákazková výroba nerez

Zákazková výroba z nerez ocele podľa požiadaviek zákazníka. Výrobky nachádzajú uplatnenie predovšetkým v potravinárskom a stavebnom priemysle. Na základe dopytu posúdime možnosť zhotovenia a vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku.
Prezentácia firmy: LÁF NEREZ s.r.o.
Poslať správu Zákazková výroba nerez
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.