Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 91110 celkom 215
CNC ohýbanie drôtu

CNC ohýbanie drôtu

CNC ohýbanie drôtu nachádza široké uplatnenie v zdravotníctve, obchode, domácnostiach a podobne. Ohýbané drôtené výrobky môžeme ďalej bodovo a stredofrekvenčne zvárať. CNC ohýbanie drôtu vykonávame z oceľových aj anticorových materiálov vrátane povrchových úprav.
Prezentácia firmy: DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o.
Poslať správu CNC ohýbanie drôtu
Oceľové konštrukcie

Oceľové konštrukcie

Nosným produktom firmy je výroba, montáž a povrchová úprava oceľových konštrukcií, jedná sa predovšetkým o oceľové konštrukcie cestných a železničných mostov, oceľové konštrukcie žeriavov a žeriavových dráh a oceľové konštrukcie pre extrémne prostredie.
Prezentácia firmy: KOFING, a.s.
Poslať správu Oceľové konštrukcie
Plechové profily

Plechové profily

Plechové profily vyrábame zo štyroch variantov materiálu, medzi ktoré patrí žiarovo zinkovaná, pozinkovaná a nerezová oceľ a hliník. Plechové profily nachádzajú uplatnenie v stavebníctve, kde plní svoju úžitkovú funkciu, ale zároveň slúži aj ako architektonický prvok.
Prezentácia firmy: V-KUTY spol. s r.o.
Poslať správu Plechové profily
Podlahové rošty

Podlahové rošty

Podlahové rošty SP je možné tvarovať a rozmerovo upravovať na mieste montáže i bez následného dodatočného lemovania. Podlahové rošty P majú využitie predovšetkým v architektúre, kde sa používajú ako slnečné clony, súčasť fasády budov, čistiace zóny a podhľady.
Prezentácia firmy: V-KUTY spol. s r.o.
Poslať správu Podlahové rošty
Klieštiny

Klieštiny

Vyrábame klieštiny upínacie, podávacie pre sústruhy, jednovretenové a viacvretenové automaty. Ponúkame široký sortiment klieštin pre akékoľvek stroje. Sme schopní urobiť veľmi presné klieštiny - UP. Vyrábame klieštiny na zakázku. Krátke dodacie lehoty.
Prezentácia firmy: DT TECHNOLOGIES CZ s.r.o.
Poslať správu Klieštiny
Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre od firmy Wranovský. Našou špecializáciou sú návrhy a ručná výroba kvalitných a originálnych svietidiel. Vyrábame sklenené lustre na mieru, či už sa jedná o klasické, nadčasové sklenené lustre či kovové a iné luxusné svietidlá do moderných interiérov.
Prezentácia firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslať správu Sklenené lustre
Izolačné sklo

Izolačné sklo

Izolačné sklo Komfort splní všetky požiadavky. Ide o parametre tepelnej izolácie, protislnečnej ochrany, bezpečnosť, redukcie zvuku. Možnosť výroby dvojskiel a trojskiel, špecializácie na výrobu izolačných skiel veľkých formátov automaty. Riešenie teplej hrany skiel.
Prezentácia firmy: IZOS s.r.o.
Poslať správu Izolačné sklo
Liace zariadenie

Liace zariadenie

Firma Metakon s.r.o. dodáva pojazdné nevyhrievané liace zariadenie Wöhr pre odlievanie šedej a tvárnej liatiny na rámových formovacích linkách. Liace zariadenie Wöhr s výmennou liacou panvicou je dodávané v typovej rade GM 5 – GM 30 v závislosti na objeme panvice ( 500 až 3000kg ).
Prezentácia firmy: METAKON s.r.o.
Poslať správu Liace zariadenie
Sklenené poháre

Sklenené poháre

Vyrábame sklenené poháre, sklenené trofeje, reklamné predmety a fotografie do skla pomocou 3D laserovacej techniky. Sklenené poháre, fotografie v skle a ďalšie reklamné predmety majú vysokú estetickú hodnotu a neobmedzenú životnosť.
Prezentácia firmy: Glasstech, s.r.o.
Poslať správu Sklenené poháre
CNC kovoobrábanie

CNC kovoobrábanie

CNC kovoobrábanie ponúka zákazkové CNC sústruženie a frézovanie menších presných dielov, vrátane 3D kontroly s meracím protokolom. Firma je certifikovaná ISO 9001:2000.
Prezentácia firmy: CNC Rezac s.r.o.
Poslať správu CNC kovoobrábanie
Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Válčekové priemyslové reťaze sú pre svoju univerzálnosť najpoužívanejšie priemyslové reťaze. Válčekové priemyslové reťaze - ich široké využitie je dané širokým výberom prevedení s rôznymi unášačmi a pätkami, s rôznou povrchovou úpravou, prípadne nerezové.
Prezentácia firmy: KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS
Poslať správu Priemyslové kĺbové válčekové reťaze
Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie slúži pre väčšie bezpečie a zaistenie majetku. Dverové bezpečnostné kovanie sa hodí najmä pre vchodové dvere a všade tam, kde potrebujete zaistiť účinnú ochranu pred rozlomením vložky.
Prezentácia firmy: BERNAT MOUNTING a.s.
Poslať správu Bezpečnostné kovanie
Odliatky zo šedej liatiny

Odliatky zo šedej liatiny

Vyrábame odliatky zo šedej liatiny - sériová i kusová výroba odliatkov s hmotnosťou od 30 kg do 12 000 kg. Odliatky zo šedej liatiny dodávame surové, čiastočne či kompletne opracované vrátane meracích protokolov a atestov. Ročná kapacita 14 000 t odliatkov.
Prezentácia firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Poslať správu Odliatky zo šedej liatiny
Odliatky z tvárnej liatiny

Odliatky z tvárnej liatiny

Ponúkame odliatky z tvárnej liatiny s hmotnosťou od 30 kg do 11 000 kg v kvalite GGG 35 až GGG 70 / EN-GJS-350 až EN-GJS-700. Surové, ohrubované či kompletne obrobené odliatky z tvárnej liatiny vrátane protokolov a atestov podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Poslať správu Odliatky z tvárnej liatiny
Odliatky zo šedej liatiny

Odliatky zo šedej liatiny

Vyrábame odliatky zo šedej liatiny. Odliatky sú vyrábané na troch formovniach: strojná formovňa do 120 kg, stredná formovňa do 1200 kg, ťažká formovňa do 12 500 kg. Ťažšie odliatky zo šedej liatiny hrubujeme a zaisťujeme ďalšie opracovanie.
Prezentácia firmy: TOS - MET spol. s r.o.
Poslať správu Odliatky zo šedej liatiny
Interiérové dverové kovanie

Interiérové dverové kovanie

Interiérové dverové kovanie je väčšinou vhodné pre dvere hrúbky 40 - 45 mm. Pre dvere inej hrúbky je nutný dlhší trn a spojovacie skrutky. Interiérové dverové kovanie je vyrábané podľa spôsobu zamykania zámku ( obyčajný kľúč alebo cylindrická vložka ).
Prezentácia firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Poslať správu Interiérové dverové kovanie
Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie je určené pre vstupné dvere otvárané dovnútra aj von, pravé i ľavé. Bezpečnostné kovanie doporučujeme používať s cylindrickou vložkou, ktorá je odolná proti odvŕtaniu v bezpečnostnej triede 3. Uchytáva sa zvnútra dverí robustnými skrutkami.
Prezentácia firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Poslať správu Bezpečnostné kovanie
Nerezový hutný materiál

Nerezový hutný materiál

Dodávame nerezový hutný materiál vo veľkoobchodnom aj maloobchodnom predaji. Nerezový hutný materiál nájdete v našom sklade v širokom sortimente mnohých položiek. V rámci kompletného servisu sme schopní zákazníkom nadeliť materiál, ktorý máme skladom.
Prezentácia firmy: AKROS v.o.s.
Poslať správu Nerezový hutný materiál
Drôtený program

Drôtený program

Drôtený program ( ľahký i ťažký ) je v našej firme vyrábaný s dlhoročnými skúsenosťami. Naše výrobky dodávame do celej Európy. Základ produkcie tvorí skladovacie, manipulačné, predajňové a iné vybavenie. Náš drôtený program má vysokú kvalitu, životnosť, ergonómiu.
Prezentácia firmy: KOVOS, spol. s r.o.
Poslať správu Drôtený program
Drôtený program

Drôtený program

Drôtený program sú rôzne typy stojanov vrátane reklamných pútačov. Drôtený program má tieto výhody : nízka hmotnosť, povrchová úprava a tiež variabilita. Na prianie zákazníka sme schopní vyrobiť i atypické výrobky v pomerne krátkych dodacích lehotách.
Prezentácia firmy: Dušan Janovský - drátěný program
Poslať správu Drôtený program
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.