Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 91110 celkom 210
Klieštiny

Klieštiny

Vyrábame klieštiny upínacie, podávacie pre sústruhy, jednovretenové a viacvretenové automaty. Ponúkame široký sortiment klieštin pre akékoľvek stroje. Sme schopní urobiť veľmi presné klieštiny - UP. Vyrábame klieštiny na zakázku. Krátke dodacie lehoty.
Prezentácia firmy: DT TECHNOLOGIES CZ s.r.o.
Poslať správu Klieštiny
Izolačné sklo

Izolačné sklo

Izolačné sklo Komfort splní všetky požiadavky. Ide o parametre tepelnej izolácie, protislnečnej ochrany, bezpečnosť, redukcie zvuku. Možnosť výroby dvojskiel a trojskiel, špecializácie na výrobu izolačných skiel veľkých formátov automaty. Riešenie teplej hrany skiel.
Prezentácia firmy: IZOS s.r.o.
Poslať správu Izolačné sklo
Liace zariadenie

Liace zariadenie

Firma Metakon s.r.o. dodáva pojazdné nevyhrievané liace zariadenie Wöhr pre odlievanie šedej a tvárnej liatiny na rámových formovacích linkách. Liace zariadenie Wöhr s výmennou liacou panvicou je dodávané v typovej rade GM 5 – GM 30 v závislosti na objeme panvice ( 500 až 3000kg ).
Prezentácia firmy: METAKON s.r.o.
Poslať správu Liace zariadenie
Sklenené poháre

Sklenené poháre

Vyrábame sklenené poháre, sklenené trofeje, reklamné predmety a fotografie do skla pomocou 3D laserovacej techniky. Sklenené poháre, fotografie v skle a ďalšie reklamné predmety majú vysokú estetickú hodnotu a neobmedzenú životnosť.
Prezentácia firmy: Glasstech, s.r.o.
Poslať správu Sklenené poháre
CNC kovoobrábanie

CNC kovoobrábanie

CNC kovoobrábanie ponúka zákazkové CNC sústruženie a frézovanie menších presných dielov, vrátane 3D kontroly s meracím protokolom. Firma je certifikovaná ISO 9001:2000.
Prezentácia firmy: CNC Rezac s.r.o.
Poslať správu CNC kovoobrábanie
Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Válčekové priemyslové reťaze sú pre svoju univerzálnosť najpoužívanejšie priemyslové reťaze. Válčekové priemyslové reťaze - ich široké využitie je dané širokým výberom prevedení s rôznymi unášačmi a pätkami, s rôznou povrchovou úpravou, prípadne nerezové.
Prezentácia firmy: KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS
Poslať správu Priemyslové kĺbové válčekové reťaze
Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie slúži pre väčšie bezpečie a zaistenie majetku. Dverové bezpečnostné kovanie sa hodí najmä pre vchodové dvere a všade tam, kde potrebujete zaistiť účinnú ochranu pred rozlomením vložky.
Prezentácia firmy: BERNAT MOUNTING a.s.
Poslať správu Bezpečnostné kovanie
Odliatky zo šedej liatiny

Odliatky zo šedej liatiny

Vyrábame odliatky zo šedej liatiny - sériová i kusová výroba odliatkov s hmotnosťou od 30 kg do 12 000 kg. Odliatky zo šedej liatiny dodávame surové, čiastočne či kompletne opracované vrátane meracích protokolov a atestov. Ročná kapacita 14 000 t odliatkov.
Prezentácia firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Poslať správu Odliatky zo šedej liatiny
Odliatky z tvárnej liatiny

Odliatky z tvárnej liatiny

Ponúkame odliatky z tvárnej liatiny s hmotnosťou od 30 kg do 11 000 kg v kvalite GGG 35 až GGG 70 / EN-GJS-350 až EN-GJS-700. Surové, ohrubované či kompletne obrobené odliatky z tvárnej liatiny vrátane protokolov a atestov podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Poslať správu Odliatky z tvárnej liatiny
Odliatky zo šedej liatiny

Odliatky zo šedej liatiny

Vyrábame odliatky zo šedej liatiny. Odliatky sú vyrábané na troch formovniach: strojná formovňa do 120 kg, stredná formovňa do 1200 kg, ťažká formovňa do 12 500 kg. Ťažšie odliatky zo šedej liatiny hrubujeme a zaisťujeme ďalšie opracovanie.
Prezentácia firmy: TOS - MET spol. s r.o.
Poslať správu Odliatky zo šedej liatiny
Interiérové dverové kovanie

Interiérové dverové kovanie

Interiérové dverové kovanie je väčšinou vhodné pre dvere hrúbky 40 - 45 mm. Pre dvere inej hrúbky je nutný dlhší trn a spojovacie skrutky. Interiérové dverové kovanie je vyrábané podľa spôsobu zamykania zámku ( obyčajný kľúč alebo cylindrická vložka ).
Prezentácia firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Poslať správu Interiérové dverové kovanie
Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie je určené pre vstupné dvere otvárané dovnútra aj von, pravé i ľavé. Bezpečnostné kovanie doporučujeme používať s cylindrickou vložkou, ktorá je odolná proti odvŕtaniu v bezpečnostnej triede 3. Uchytáva sa zvnútra dverí robustnými skrutkami.
Prezentácia firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Poslať správu Bezpečnostné kovanie
Nerezový hutný materiál

Nerezový hutný materiál

Dodávame nerezový hutný materiál vo veľkoobchodnom aj maloobchodnom predaji. Nerezový hutný materiál nájdete v našom sklade v širokom sortimente mnohých položiek. V rámci kompletného servisu sme schopní zákazníkom nadeliť materiál, ktorý máme skladom.
Prezentácia firmy: AKROS v.o.s.
Poslať správu Nerezový hutný materiál
Drôtený program

Drôtený program

Drôtený program ( ľahký i ťažký ) je v našej firme vyrábaný s dlhoročnými skúsenosťami. Naše výrobky dodávame do celej Európy. Základ produkcie tvorí skladovacie, manipulačné, predajňové a iné vybavenie. Náš drôtený program má vysokú kvalitu, životnosť, ergonómiu.
Prezentácia firmy: KOVOS, spol. s r.o.
Poslať správu Drôtený program
Drôtený program

Drôtený program

Drôtený program sú rôzne typy stojanov vrátane reklamných pútačov. Drôtený program má tieto výhody : nízka hmotnosť, povrchová úprava a tiež variabilita. Na prianie zákazníka sme schopní vyrobiť i atypické výrobky v pomerne krátkych dodacích lehotách.
Prezentácia firmy: Dušan Janovský - drátěný program
Poslať správu Drôtený program
Priemyselné armatúry

Priemyselné armatúry

Vyrábame priemyselné armatúry, ktoré sú pravidelne používané v najnáročnejších podmienkach. Ponúkame priemyselné armatúry vysokej kvality, priemyselné armatúry garantované certifikátmi. Široký sortiment nielen priemyselných armatúr vyrábaných s dlhoročnou tradíciou.
Prezentácia firmy: ARMATURY Group a.s.
Poslať správu Priemyselné armatúry
CNC spracovanie plechov

CNC spracovanie plechov

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je CNC spracovanie plechov. Univerzálnosť náradia tiež umožňuje zachovať priaznivé výrobné náklady u malosériovej výroby. Využívame vlastnú konštrukčnú kanceláriu pre CNC spracovania plechov.
Prezentácia firmy: TVD-Technická výroba, a.s.
Poslať správu CNC spracovanie plechov
Zápustkové výkovky

Zápustkové výkovky

Vyrábame oceľové zápustkové výkovky tvárnené za tepla. Zápustkové výkovky dodávame rotačné, tvarové s hlavnou osou kolmo aj rovnobežne so smerom rázu. Ďalej tiež s priamou či lomenou deliacou rovinou, dierované aj nedierované, kalibrujeme na prianie.
Prezentácia firmy: Kovárna Jiříkov a.s.
Poslať správu Zápustkové výkovky
Nerez

Nerez

Sme veľkoobchod a maloobchod s nerez hutným materiálom. Vykonávame výpalky plazmou až do hrúbky 100 mm. Ponúkame nerez plechy, rúrky, guľatinu, jakle, profily.
Prezentácia firmy: AK 1324, s.r.o.
Poslať správu Nerez
Dierovaný plech

Dierovaný plech

Dierovaný plech vyrábame z tabúľ alebo zvitkov v štandardných rozmeroch. Dierovaný plech má mnohoraké využitie v priemysle a poľnohospodárstve. Svoje významné miesto má dierovaný plech v modernej architektúre, kde je možné dierovaný plech úspešne aplikovať v interiéroch i exteriéroch.
Prezentácia firmy: Euro SITEX s.r.o.
Poslať správu Dierovaný plech
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Čerpadlá a vákuové zariadenie LARM a.s. Stroje a zariadenia na kovovýrobu ESA Interplan s.r.o. Tenisové kurty a haly
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.