Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 81100 celkom 210
Výkovky

Výkovky

Voľné výkovky z ocele – od 50 kg do 120 t ( hriadele, kroužky, časti lisov, valce ). Zápustkové výkovky z ocele a farebných kovov – od 0,1 do 300 kg ( pre strojárstvo, poľnohospodárstvo, automotiv a iné ). Ozubené diely – pastorky, ozubené kolesá a vence, prevodovky.
Prezentácia firmy: MONTAN Group a.s.
Poslať správu Výkovky
Nástrojová oceľ

Nástrojová oceľ

Na českom a zahraničnom trhu pôsobíme v oblasti dodávok ušľachtilých nástrojových ocelí. Hlavnou činnosťou je predaj hutníckeho materiálu : nástrojová oceľ vo vyšších akostných triedach, ďalej nástrojová oceľ, konštrukčná oceľ, nerezová oceľ, farebné kovy.
Prezentácia firmy: VALSTEEL, spol. s r.o.
Poslať správu Nástrojová oceľ
Hutnícky materiál

Hutnícky materiál

Ponúkame akýkoľvek hutnícky materiál, servis a dopravu. Hutnícky materiál: oceľ profilová, pásová, široká, plechy za tepla, studena, trapézové, pozinkované, rúrky, tenkostenné profily, betonárská oceľ, neželezné kovy.
Prezentácia firmy: PREMIE STEEL a.s.
Poslať správu Hutnícky materiál
Pneumatické kladivá

Pneumatické kladivá

Pneumatické kladivá belgickej značky Lacroix pre stavebné práce, cestné práce a demolačné práce. Pneumatické kladivá TYP BBR 2, TYP FLH, TYP FLR 2 a TYP MBS 2 sú vhodné najmä pre stavebné práce a pre cestné a demolačné práce drobného charakteru.
Prezentácia firmy: BEST ALIANCE s.r.o.
Poslať správu Pneumatické kladivá
Strojárenské výrobné kooperácie

Strojárenské výrobné kooperácie

Strojárenské výrobné kooperácie - samostatné strojné diely, dielčie podzostavy i finálne celky, napríklad lóže, vodiace lišty, rámy, suporty, sklíčidla, podávacie zariadenie, triskové dopravníky, kapotáže strojov a ďalšie.
Prezentácia firmy: BEST ALIANCE s.r.o.
Poslať správu Strojárenské výrobné kooperácie
Medzinárodná autodoprava

Medzinárodná autodoprava

Ponúkame služby v oblasti medzinárodná a vnútroštátna kamiónová autodoprava. Prepravujeme zásielky od 100 kilogramov do 30 ton. Naša medzinárodná autodoprava ponúka i skladovacie a logistické služby. Doprava tovaru je poistená na 2 milióny Kč pre každé auto.
Prezentácia firmy: BEST ALIANCE s.r.o.
Poslať správu Medzinárodná autodoprava
Odliatky zo šedej liatiny

Odliatky zo šedej liatiny

Dodávame odliatky zo šedej liatiny pre použitie vo všetkých priemyselných odvetviach. Kusová, malosériová a veľkosériová dodávka i veľmi tvarovo zložitých odliatkov. Dodávame odliatky zo šedej liatiny o hmotnostiach od 0,2 kg do 5000 kg.
Prezentácia firmy: EVOLUTA s.r.o.
Poslať správu Odliatky zo šedej liatiny
Stojany na tlačoviny

Stojany na tlačoviny

Vyrábame stojany na tlačoviny. Stojany na tlačoviny umožňujú jednoduché umiestnenie plagátov v rámoch bez ďalších spojovacích prvkov. Stojany na tlačoviny sú atraktívnym moderným doplnkom vybavenia obchodov a predajní.
Prezentácia firmy: FIGREMA, spol. s r. o.
Poslať správu Stojany na tlačoviny
CNC obrábanie hliníka

CNC obrábanie hliníka

Vykonávame CNC obrábanie hliníka a jeho zliatín pre stavebný, elektrotechnický a automobilový priemysel. Ponúkame ako výrobu finálneho výrobku, tak aj dodávky materiálu. CNC obrábanie hliníka vykonávame na základe dohody so zákazníkom na požadované rozmery.
Prezentácia firmy: Alubra s. r. o.
Poslať správu CNC obrábanie hliníka
Tepelné spracovanie materiálu

Tepelné spracovanie materiálu

Vykonávame tepelné spracovania materiálov. Vlastníme moderným zariadenie, ktoré zabezpečuje všetky spôsoby tepelného spracovania materiálu, najmä zušľachťovanie tyčové ocele a výkovkov.
Prezentácia firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Poslať správu Tepelné spracovanie materiálu
Voľné výkovky

Voľné výkovky

Voľné výkovky smerujú najmä do lodného a motorového priemyslu, veternej a jadrovej energetiky. Ponúkame tieto voľné výkovky: osadené hriadele a prírubové hriadele ( Priemer 100 - 1050 mm ), excentrické hriadele ( Priemer 100 - 1050 mm ), Kruhy, kotúče, kruhové dosky.
Prezentácia firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Poslať správu Voľné výkovky
Kované oceľové tyče

Kované oceľové tyče

Vyrábame kované oceľové tyče: kruhové: priemer 95 - 1200 mm, štvorcové: 95 - 900 mm, ploché: šírka 90 - 1500 mm, plocha 7500 - 640 000 mm2, dĺžky 1500 - 12 000 mm. Kované oceľové vyrábame z uhlíkovej konštrukčnej a vysoko legovanej ocele.
Prezentácia firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Poslať správu Kované oceľové tyče
Oceľové ingoty

Oceľové ingoty

Dodávame kruhové, štvorcové, najmä však polygonálne oceľové ingoty – 8-hrany, 12-hrany. Formáty ingotov sú o hmotnosti min. 790 kg a max. 60 000 kg. Vykonávame liatie zospodu na elektrickej oblúkovej peci. Možnosť dodania ocele vákuovanej a spracovanej na LF peci.
Prezentácia firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Poslať správu Oceľové ingoty
Oceľové plechy

Oceľové plechy

Ponúkame oceľové plechy čierne, oceľové plechy pozinkované, oceľové plechy s výstupkami, oceľové plechy trapézové, oceľové plechy hrubé i tenké. Ponúkaný sortiment oceľových plechov a aktuálne skladové zásoby nájdete na našich webových stránkach.
Prezentácia firmy: ARCIMPEX s.r.o.
Poslať správu Oceľové plechy
Hutnícky materiál

Hutnícky materiál

Predávame všetok hutnícky materiál ako sú oceľové plechy, rúrky profily a nosiče. Hutnícky materiál sme po dohode schopní dopraviť k zákazníkovi. Ponúkaný hutnícky materiál a jeho aktuálne skladové zásoby nájdete na našich webových stránkach.
Prezentácia firmy: ARCIMPEX s.r.o.
Poslať správu Hutnícky materiál
Tlakové nádoby

Tlakové nádoby

Tlakové nádoby pre energetiku, chemický a petrochemický priemysel. Vyrábame tlakové nádoby, výmenníky tepla a potrubie do priemeru 4 m, dĺžky 20 m a celkovej hmotnosti 40 ton/kus. Vykonávame ohyby rúr. Vyrábame zápustkové a voľne kované výkovky.
Prezentácia firmy: MBNS - International, spol. s r.o.
Poslať správu Tlakové nádoby
CNC ohýbanie drôtu

CNC ohýbanie drôtu

CNC ohýbanie drôtu nachádza široké uplatnenie v zdravotníctve, obchode, domácnostiach a podobne. Ohýbané drôtené výrobky môžeme ďalej bodovo a stredofrekvenčne zvárať. CNC ohýbanie drôtu vykonávame z oceľových aj anticorových materiálov vrátane povrchových úprav.
Prezentácia firmy: DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o.
Poslať správu CNC ohýbanie drôtu
Oceľové konštrukcie

Oceľové konštrukcie

Nosným produktom firmy je výroba, montáž a povrchová úprava oceľových konštrukcií, jedná sa predovšetkým o oceľové konštrukcie cestných a železničných mostov, oceľové konštrukcie žeriavov a žeriavových dráh a oceľové konštrukcie pre extrémne prostredie.
Prezentácia firmy: KOFING, a.s.
Poslať správu Oceľové konštrukcie
Plechové profily

Plechové profily

Plechové profily vyrábame zo štyroch variantov materiálu, medzi ktoré patrí žiarovo zinkovaná, pozinkovaná a nerezová oceľ a hliník. Plechové profily nachádzajú uplatnenie v stavebníctve, kde plní svoju úžitkovú funkciu, ale zároveň slúži aj ako architektonický prvok.
Prezentácia firmy: V-KUTY spol. s r.o.
Poslať správu Plechové profily
Podlahové rošty

Podlahové rošty

Podlahové rošty SP je možné tvarovať a rozmerovo upravovať na mieste montáže i bez následného dodatočného lemovania. Podlahové rošty P majú využitie predovšetkým v architektúre, kde sa používajú ako slnečné clony, súčasť fasády budov, čistiace zóny a podhľady.
Prezentácia firmy: V-KUTY spol. s r.o.
Poslať správu Podlahové rošty
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.