Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 5170 celkom 210
CNC frézovanie

CNC frézovanie

V rámci CNC obrábania ponúkame CNC frézovanie na vertikálnych trojosových strojoch. Zaoberáme sa kusovou, malosériovou i sériovou výrobou. Vykonávame 3D CNC frézovanie presných súčastí do rozmeru 2000x800x400 mm podľa požiadaviek klienta.
Prezentácia firmy: LAURUS, s.r.o.
Poslať správu CNC frézovanie
Pružiny

Pružiny

Pružiny vyrábame na nových kvalitných CNC strojoch so zameraním na zákazkovú výrobu. Najčastejšie sa jedná o pružiny tlačné, ďalej skrutné a dvouzkrutné, tvarové aj poľnohospodárske pružiny. V prípade záujmu o výrobu či informácie nám zašlite svoju požiadavku.
Prezentácia firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslať správu Pružiny
Skrutné pružiny

Skrutné pružiny

Skrutné pružiny vyrábame na nových CNC strojoch podľa požiadaviek zákazníka podľa dodaných rozmerov, výkresov alebo vzoriek. Skrutné pružiny sú využívané v mnohých odvetviach. Pružinové telesá a konce pružín môžu mať najrôznejšiu veľkosť a tvar.
Prezentácia firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslať správu Skrutné pružiny
Ťažné pružiny

Ťažné pružiny

Ťažné pružiny a všetky ostatné pružiny vyrábame na nových CNC strojoch podľa požiadaviek zákazníka podľa dodaných rozmerov, výkresov alebo vzoriek. Skrutkovité ťažné pružiny sú vyrábané z oceľového pružinového drôtu kruhového prierezu od 0,2 mm do 8 mm.
Prezentácia firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslať správu Ťažné pružiny
Ťahokov

Ťahokov

Ťahokov oceľový, nerezový, pozinkovaný a z farebných kovov. Materiál zabezpečený výrezmi v celej svojej ploche. Výrezy vznikajú vzájomne presadeným prerezávaním bez strát materiálu pri súčasnom tvarovaní ťahom. Oká ťahokovu nevznikajú teda ani splietaním, ani zváraním.
Prezentácia firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslať správu Ťahokov
Dierované plechy

Dierované plechy

Vyrábame a dodávame dierované plechy. Štandardne ponúkame niekoľko typov dierovania: od klasických typov ( kruhové, štvorcové, oválne ) až po niekoľko typov dierovania ozdobného. Vyrábame dierované plechy z konštrukčnej ocele až do hrúbky 12mm a z nerezovej ocele až do hrúbky 8mm.
Prezentácia firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslať správu Dierované plechy
Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre od firmy Wranovský. Našou špecializáciou sú návrhy a ručná výroba kvalitných a originálnych svietidiel. Vyrábame sklenené lustre na mieru, či už sa jedná o klasické, nadčasové sklenené lustre či kovové a iné luxusné svietidlá do moderných interiérov.
Prezentácia firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslať správu Sklenené lustre
Drôtené ploty

Drôtené ploty

Predávame a montujeme drôtené ploty. Nosným programom sú drôtené ploty, ktoré sú povrchovo upravené zinkom alebo moderným bezúdržbovým spôsobom s úpravou PVC. Naše drôtené ploty majú široký záber použitia. Výrobu drôtených plotov prevádzame tiež na zakázku.
Prezentácia firmy: PILECKÝ s.r.o.
Poslať správu Drôtené ploty
Hutnícky materiál

Hutnícky materiál

Hutnícky materiál veľkoobchod. Ponúkame široký sortiment ocele českého i zahraničného pôvodu podľa požadovaných noriem. Zameriavame sa najmä na špeciálny hutný materiál, ktorý nie je bežne dostať u iných obchodníkov s oceľou.
Prezentácia firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslať správu Hutnícky materiál
Legovaná oceľ

Legovaná oceľ

Veľkoobchod, maloobchod: legovaná oceľ. Hlavnou činnosťou je predaj: hutný materiál a legovaná oceľ. Legovaná oceľ - dodávame špeciálne akosti ocele, ktorú ostatné firmy v obore neponúkajú. Ceny a zoznam skladových položiek nájdete v online sklade EBM.
Prezentácia firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslať správu Legovaná oceľ
Letiskové vozíky

Letiskové vozíky

Vyrábame letiskové vozíky určené pre prepravu batožiny- batožinové, bagážové, letiskové vozíky kontajnerové, letiskové vozíky paletové. Zo základných typov môžeme letiskové vozíky mierne upraviť podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: Opravny Telč, a.s.
Poslať správu Letiskové vozíky
Nerez plech

Nerez plech

Outokumpu s.r.o. - významné stredisko na úpravu zvitkov za studena valcovaného nerez plechu. Nerez plech je možno stríhať na presné dĺžky tabulí a ďalej je možno nerez plech rôzne povrchovo upravovať - brúsený nerez plech a kartáčovaný nerez plech.
Prezentácia firmy: Outokumpu s.r.o.
Poslať správu Nerez plech
Nerez oceľ

Nerez oceľ

Nerez oceľ, nerezové materiály, nerez plechy, nerezové rúrky, nerez potrubné diely, nerez oceľ všetkých profilov. Špecialista na nerez materiály, predaj malým i veľkým firmám. Veľký výber nerez ocele a nerezového materiálu.
Prezentácia firmy: STAPPERT Česká republika spol. s r.o.
Poslať správu Nerez oceľ
Nerezové rúrky

Nerezové rúrky

Pozdĺžne zvárané nerezové rúrky a profily z uhlíkových ocelí, nerezu a titanu s priemerom od 8 do 220 mm. Povrch rúrok môže byť vrubovaný. Nerezové rúrky sú testované, na prianie sú opatrené označením kvality materiálu, certifikátov, noriem DIN, a pod.
Prezentácia firmy: SeCesPol - CZ, s.r.o.
Poslať správu Nerezové rúrky
Hliníkové chladiče

Hliníkové chladiče

Rozsiahla ponuka chladiacích hliníkových lisovaných profilov ( hliníkové chladiče vo viac ako 200 prevedeniach ), výkonové chladiace ventilátorové agregáty,
Prezentácia firmy: Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
Poslať správu Hliníkové chladiče
Kachle

Kachle

Vyrábame do detailu prepracované kachle pre kachľové pece a krby. Kachle vyrábame prevažne na objednávku vo vysokej kvalite. Všetky objednávky riešime individuálne v spolupráci priamo so zákazníkom, či jeho architektom.
Prezentácia firmy: MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.
Poslať správu Kachle
Keramické trysky pre špeciálne aplikácie

Keramické trysky pre špeciálne aplikácie

Vyrábame špeciálne keramické trysky pre použitie v chemickom priemysle a energetike - napríklad špirálové trysky pre odsírenie uhoľných elektrární, rozprašovacie trysky v chemickom priemysle a ďalšie keramické trysky pre špeciálne aplikácie.
Prezentácia firmy: CeramTec Czech Republic, s.r.o.
Poslať správu Keramické trysky pre špeciálne aplikácie
Dierované plechy

Dierované plechy

Dierované plechy - CNC spracovanie plechov. Strihanie plechov triedy 11 do hrúbky 13mm, dierované plechy triedy 11 do hrúbky 12mm, dierované plechy triedy 17 do hrúbky 5mm, ohýbanie plechov do hrúbky 12mm, vysekávanie tvarových súčastí z plechov.
Prezentácia firmy: TROJICE spol. s r.o.
Poslať správu Dierované plechy
Zlieváreň šedej liatiny

Zlieváreň šedej liatiny

Naša zlieváreň šedej liatiny sa špecializuje na výrobu odliatkov. Ročná produkcia zlievárne šedej liatiny sa pohybuje okolo16 000 ton. Odliatky vyrábame v stredných i vyšších sériách.
Prezentácia firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Poslať správu Zlieváreň šedej liatiny
Odliatky zo šedej liatiny

Odliatky zo šedej liatiny

Naša zlieváreň sa špecializuje na odliatky zo šedej liatiny. Ročná produkcia odlitkov zo šedej liatiny sa pohybuje okolo16 000 ton šedej liatiny. Odliatky zo šedej liatiny sa pohybujú väčšinou vo váhovej kategórii od 1-70 kg.
Prezentácia firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Poslať správu Odliatky zo šedej liatiny
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Čerpadlá a vákuové zariadenie LARM a.s. Stroje a zariadenia na kovovýrobu ESA Interplan s.r.o. Tenisové kurty a haly
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.