Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 6180 celkom 210
Šedá liatina

Šedá liatina

Hlavným zameraním našej zlievárne je šedá liatina. Šedá liatina je produkovaná v množstve okolo 16 000 ton. Odliatky šedej liatiny sa pohybujú vo váhovej kategórii od 1-50 kg. Odliatky zo šedej liatiny vyrábame v stredných i vyšších sériách.
Prezentácia firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Poslať správu Šedá liatina
Bádie na betón

Bádie na betón

Bádie na betón sa vyrábajú v niekoľkých tvarových variantách – guľatý alebo štvorhranný tvar, stredové alebo postranné vyústenie. Bádie na betón je možné dodať v objemovom rozmedzí 400 – 1000 litrov.
Prezentácia firmy: FERRIC, spol. s r. o.
Poslať správu Bádie na betón
bezpečnostné mreže

bezpečnostné mreže

Bezpečnostné mreže sú súčasťou našej výroby. Sme schopní sa prispôsobiť konkrétnym potrebám klientov. V ponuke sú bezpečnostné mreže s nožnicovým sťahovaním sú určené pre objekty kde nie je potrebné zabezpečenie objektu po celý deň.
Prezentácia firmy: MONTKOV, spol. s r.o.
Poslať správu bezpečnostné mreže
Príruby krkové

Príruby krkové

Privarovacie príruby krkové sa používajú u prírubových spojov potrubí, dodávané podľa noriem uvedených v nasledujúcej tabuľke. Okrem týchto prírub krkových sme schopní ponúknuť a dodať atypické príruby podľa Vaších výkresov a požiadaviek, vyrábané kovaním.
Prezentácia firmy: MEGA, spol. s r. o.
Poslať správu Príruby krkové
Mrežové rošty SP – odporovo zvárané

Mrežové rošty SP – odporovo zvárané

Mrežové rošty SP MEA vznikajú metódou vtavenia nenosných prútov z krúteného drôtu do prútov nosných. Vtavenie je zaistené elektrickým prúdom a súčasne vysokým tlakom. Každý spoj SP roštu je zvarený a tvorí pevnú konštrukciu. Výroba prebieha automaticky.
Prezentácia firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Poslať správu Mrežové rošty SP – odporovo zvárané
Mrežové oceľové rošty lisované

Mrežové oceľové rošty lisované

MEA mrežové oceľové rošty lisované vznikajú z paralelne k sebe priradených nosných prútov, ktoré sa krížia s vyplňovanými prútmi. Spojovanie sa robí pod vysokým tlakom. Tým, že výplňové prúty sú vtlačené do predrobených drážok v nosných prútoch, tým vznikne tuhá konštrukcia.
Prezentácia firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Poslať správu Mrežové oceľové rošty lisované
Transportná technika

Transportná technika

Transportná technika, prvky pre pojazdné drevené a kovové vráta a dvere s horným vedením. Vedenie v MEA profiloch veľkosti 0,1,2,3,4,5 znamená ľahký a plynulý chod s dlhou životnosťou. Nosnosť 30-1000 kg. Široký výber kladiek a ostatného príslušenstva podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Poslať správu Transportná technika
Fotoaparáty

Fotoaparáty

Ponúkame kompaktné fotoaparáty značky Premier určené pre bežnú amatérsku, rodinnú fotografiu vo veľmi priaznivých cenách. Na fotoaparáty poskytujeme záruku po dobu 1 roka.
Prezentácia firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslať správu Fotoaparáty
České sklo

České sklo

Brúsené české sklo, maľované české sklo a maľovaný porcelán - všetko ručná práca. Krištáľové lampy všetkých foriem. Individuálne zakázky českého brúseného skla podľa priania zákazníka, najrôznejšie vzory a tvary českého skla a porcelánu.
Prezentácia firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslať správu České sklo
Nerezová oceľ

Nerezová oceľ

Nerezová oceľ v kompletnom sortimente. Nerezové plechy, rúrky, armatúry, jekly, príruby, klapky, hadice, spojovací materiál a ďalšie. Nerezová oceľ pre potravinársky, hutnícky, chemický, pivovarnícky, liehovarnícky a nerezová oceľ pre mliekárenský priemysel.
Prezentácia firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslať správu Nerezová oceľ
Hliníkové profily na objednávku

Hliníkové profily na objednávku

Vyrábame hliníkové profily na objednávku podľa výkresov zákazníka, extrudované hliníkové profily a tyče, eloxované profily vrátane farieb a hliníkové parapety. Ďalej štandardné hliníkové profily a profily pre nábytkárstvo.
Prezentácia firmy: Ing. Zdeněk Bartoš - Moss
Poslať správu Hliníkové profily na objednávku
Konštrukčná legovaná oceľ

Konštrukčná legovaná oceľ

Jedným z druhov štandardne dodávaných značiek ocele našej spoločnosti patrí konštrukčná legovaná oceľ. Konštrukčná legovaná oceľ dodávaná z krajín bývalej Ruskej federácie. Konštrukčná legovaná oceľ podľa požiadaviek ČSN, DIN, EN, ASTM v tyčiach a hranoloch.
Prezentácia firmy: Ing. Zdeněk Bartoš - Moss
Poslať správu Konštrukčná legovaná oceľ
Zvárané siete pre gabióny

Zvárané siete pre gabióny

Vyrábame a dodávame zvárané siete pre gabióny v rôznych rozmeroch podľa potreby. Zvárané siete sú vyrobené z drôtu s priemerom 4 mm s antikoróznou povrchovou úpravou. Ponúkame realizáciu drátokošů zo zváraných sietí vrátane premerania a montáže.
Prezentácia firmy: A-Z GABION, s.r.o.
Poslať správu Zvárané siete pre gabióny
České sklo

České sklo

Spoločnosť Glasspoint vyrába tradičné české sklo (Bohemian glass). Naše české sklo a lustre sú exportované na všetky kontinenty sveta. Firma dodržiava tradičné postupy a používa najlepšie materiály.
Prezentácia firmy: Glasspoint Czech Republic s.r.o.
Poslať správu České sklo
Externé fixátory

Externé fixátory

Vyrábame stavebnicové externé fixátory pre fixáciu všetkých dlhých kostí, pánve, metakarpov a článkov prstov. Stavebnicové externé fixátory PH-fix sú na princípe skrutiek, tyčí a svoriek.
Prezentácia firmy: ProSpon, spol. s r.o
Poslať správu Externé fixátory
Liatinové mreže

Liatinové mreže

Vyrábame ozdobné liatinové mreže ku stromom vrátane znakov miest a obcí. Rôzne druhy liatinových mreží – liatinové mreže kruhové, štvorcové, obdĺžnikové a ďalšie. Taktiež vyrábame oceľové mreže podľa individuálnych návrhov.
Prezentácia firmy: miVAL
Poslať správu Liatinové mreže
Kovové výlisky

Kovové výlisky

Kovové výlisky vyrábame na hydraulických lisoch s lisovacou silou 40 a 100 ton a taktiež na výstredníkových lisoch s lisovacou silou v rozsahu 10 – 160 ton. Kovové výlisky sú určené napríklad pre automobilový, stavebný a elektrotechnický priemysel.
Prezentácia firmy: KOVOPLAST, výrobní družstvo
Poslať správu Kovové výlisky
Prepravné vozíky

Prepravné vozíky

Prepravné vozíky vyrábame v štyroch základných prevedeniach (CABRI, LINDE, STANDARD, Armoire). Ponúkame ďalej úpravy vozíkov a doplnky podľa priania zákazníka. Prepravné vozíky majú nosnosť až 600 kg. Slúži nielen na prepravu, ale aj k manipulácii a skladovanie tovaru.
Prezentácia firmy: PEMA a.s.
Poslať správu Prepravné vozíky
Spracovanie kovov

Spracovanie kovov

Našou hlavnou činnosťou je spracovanie kovov. Zameriavame sa najmä na výrobu manipulačných kontajnerových vozíkov, ďalej drôtených kostier sedákov a operadiel, komponentov nemocničných postelí, reklamných stojanov áčka a iné spracovanie kovov na zákazku.
Prezentácia firmy: PEMA a.s.
Poslať správu Spracovanie kovov
Liatinové mreže

Liatinové mreže

Liatinové vtokové mreže pre uličné vpuste podľa stavebných predpisov ČSN EN 124. Novo liatinové mreže s tlmiacou vložkou z EPDM a možnosťou zabezpečenia proti krádeži. Vtokové mreže EUROPA – najlepší európsky štandard za vynikajúce ceny!
Prezentácia firmy: KASI, spol. s r. o.
Poslať správu Liatinové mreže
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Čerpadlá a vákuové zariadenie LARM a.s. Stroje a zariadenia na kovovýrobu ESA Interplan s.r.o. Tenisové kurty a haly
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.