Drátené pletivo

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 15 celkom 5
Drôtený program

Drôtený program

Drôtený program - naše skúsenosti pri výrobe ľahkého a ťažkého drôteného programu siahajú do roku 1970. Náš český drôtený program dodávame do celej Európy. Drôtený program je vyhľadávaný pre vysokú odolnosť, nosnosť, variabilnosť.
Ukáž na mape   internet: www.horma.cz  
Prezentácia firmy: HORMA drátěný program
Poslať správu Drôtený program
Drôtený program na objednávku

Drôtený program na objednávku

Vyrábame drôtený program na objednávku so zameraním na produkty pre potravinársky, farmaceutický, chemický a automobilový priemysel. V rámci drôteného programu sme schopní spracovávať a vyrábať z oceľových a nerezových tyčí, profilov, plechov a jaklov.
Ukáž na mape   internet: www.uvax.cz  
Prezentácia firmy: UVAX, s. r. o.
Poslať správu Drôtený program na objednávku
Plotové pletivo

Plotové pletivo

Vyrábame plotové pletivo pozinkované, poplastované, lesnícke, priemyselné 3D Bekaert, trubičkové, chovateľské šesťhranné a plotové pletivo zvárané. Plotové poplastované pletivo - rôzné farby. Na zakázku rôzné priemery drôtov a okatosti.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DOPS s.r.o.
Poslať správu Plotové pletivo
Pletivo na plot

Pletivo na plot

EXTRUDER je klasické 4-hranné extrudované pletivo na plot. Veľmi dobre sa prispôsobí akémukoľvek terénu a ani výrazné zmeny sklonu terénu nevyžadujú odskoky. Pletivo na plot EXTRUDER je vhodné pre oplotenie pozemkov, záhrad, parkov, priemyselných priestorov a podobne.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslať správu Pletivo na plot
Drôtené ploty

Drôtené ploty

Predávame a montujeme drôtené ploty. Nosným programom sú drôtené ploty, ktoré sú povrchovo upravené zinkom alebo moderným bezúdržbovým spôsobom s úpravou PVC. Naše drôtené ploty majú široký záber použitia. Výrobu drôtených plotov prevádzame tiež na zakázku.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PILECKÝ s.r.o.
Poslať správu Drôtené ploty
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.