Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 215
Kovové výlisky

Kovové výlisky

Kovové výlisky vyrábame na hydraulických lisoch s lisovacou silou 40 a 100 ton a taktiež na výstredníkových lisoch s lisovacou silou v rozsahu 10 – 160 ton. Kovové výlisky sú určené napríklad pre automobilový, stavebný a elektrotechnický priemysel.
Prezentácia firmy: KOVOPLAST, výrobní družstvo
Poslať správu Kovové výlisky
Prepravné vozíky

Prepravné vozíky

Prepravné vozíky vyrábame v štyroch základných prevedeniach (CABRI, LINDE, STANDARD, Armoire). Ponúkame ďalej úpravy vozíkov a doplnky podľa priania zákazníka. Prepravné vozíky majú nosnosť až 600 kg. Slúži nielen na prepravu, ale aj k manipulácii a skladovanie tovaru.
Prezentácia firmy: PEMA a.s.
Poslať správu Prepravné vozíky
Spracovanie kovov

Spracovanie kovov

Našou hlavnou činnosťou je spracovanie kovov. Zameriavame sa najmä na výrobu manipulačných kontajnerových vozíkov, ďalej drôtených kostier sedákov a operadiel, komponentov nemocničných postelí, reklamných stojanov áčka a iné spracovanie kovov na zákazku.
Prezentácia firmy: PEMA a.s.
Poslať správu Spracovanie kovov
Liatinové mreže

Liatinové mreže

Liatinové vtokové mreže pre uličné vpuste podľa stavebných predpisov ČSN EN 124. Novo liatinové mreže s tlmiacou vložkou z EPDM a možnosťou zabezpečenia proti krádeži. Vtokové mreže EUROPA – najlepší európsky štandard za vynikajúce ceny!
Prezentácia firmy: KASI, spol. s r. o.
Poslať správu Liatinové mreže
Guľové kohútiky s pneupohonmi

Guľové kohútiky s pneupohonmi

Guľové kohútiky s pneupohonmi závitové, medziprírubové, prírubové, privarovacie, guľové kohútiky s pneupohonmi jednočinné a dvojčinné. Guľové kohútiky s pneupohonmi sa používajú na neagresívne prevádzkové látky, napríklad vodu, vzduch a plyny.
Prezentácia firmy: MPR valves, s.r.o.
Poslať správu Guľové kohútiky s pneupohonmi
Kolesá pre vozíky

Kolesá pre vozíky

Výroba : pojazdové kolesá, kolesá pre vozíky a manipulačných technikov. Kolesá pre vozíky sú vyrábané v európskej kvalite a za výhodné ceny. Kolesá pre vozíky máme prevažne na sklade a termín dodania je preto veľmi krátky.
Prezentácia firmy: MONTAKO CZ s.r.o.
Poslať správu Kolesá pre vozíky
Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku

Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku

Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku ponúkame ako pružinové kostry matracov ( typu Bonnell, Minibonnell ) a vankúšov sedacích súprav alebo vlnité, ktoré sa používajú pre pružné rošty do pohoviek, lôžok a kresiel. Novo aj taštičkové pružiny.
Prezentácia firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslať správu Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku
tenkostenné profily

tenkostenné profily

Predávame tenkostenné profily L, U, jakle a rúrky. Uvádzame základný sortiment našich výrobcov, zme schopní zabezpečiť aj neštandardné rozmery. Dodávame tiež tenkostenné profily podľa vlastné výkresovej dokumentácie.
Prezentácia firmy: Feropol s.r.o.
Poslať správu tenkostenné profily
Hliníkové tyče

Hliníkové tyče

Predávame hliníkové tyče kruhové, ploché a štvorhranné. Štandardnej dĺžky u tyčí sú 3000 mm. Hliníkové tyče ponúkame hneď v niekoľkých akostiach. Snažíme sa sortiment držať skladom, zme schopní zabezpečiť aj neštandardné rozmery.
Prezentácia firmy: Feropol s.r.o.
Poslať správu Hliníkové tyče
CNC obrábanie

CNC obrábanie

Ponúkame CNC obrábanie. Presnosť a kvalita zaručená, máme skúsenosti z výroby pre automobilový priemysel, sme držiteľmi ISO 9001. Náš tým skúsených zamestnancov Vám rád vystaví písomnú ponuku. Na Váš dopyt reagujeme do 24 hodín.
Prezentácia firmy: Feropol s.r.o.
Poslať správu CNC obrábanie
Vybavenie predajní

Vybavenie predajní

Sme špecialisti na vybavenie predajní od designu až po konštrukciu. Do prvkov vybavenia predajní zahŕňame regály, pokladné systémy, drôtený program. Nezabúdame na špeciálne vybavenie predajní ako sú prezentačné stojany a podhľady s pútačmi.
Prezentácia firmy: BSK Metal, spol. s r.o.
Poslať správu Vybavenie predajní
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklo môže byť aplikované v presklených fasádach. V interiéroch možno ohýbané sklo aplikovať na presklené schodisko, zábradlie, presklené výťahové šachty. Ohýbané sklo pre výlohy, vitríny, výklady, skrinky. Ohýbané sklo vypuklé pre rulety a podobne.
Prezentácia firmy: SPEGLASS s.r.o.
Poslať správu Ohýbané sklo
Olovnatý krištáľ

Olovnatý krištáľ

Ručne brúsený a ručne fúkaný olovnatý krištáľ s obsahom 24% PbO, zlatený a matovaný krištáľ s dekoráciou zlata, platiny a špeciálnej farby, prejímaný ručne naberaný farebný krištáľ, krištáľové lampy s ručne brúsenými časťami v mnohých dekóroch a počte ramien.
Prezentácia firmy: Gold - Crystal s.r.o.
Poslať správu Olovnatý krištáľ
Bezpečnostné zámky

Bezpečnostné zámky

Bezpečnostné zámky - visacie zámky najvyššej kvality bezpečnostnej triedy 3 a 4, petlice, uzamykateľné závory a bezpečnostné zámky pre uzavretie kontajnerov a iných predmetov.
Prezentácia firmy: TOKOZ a.s.
Poslať správu Bezpečnostné zámky
Trojvrstvové povlakovanie

Trojvrstvové povlakovanie

Trojvrstvové povlakovanie je ideálna ochrana oceľových rúrok. Oceľové trubky obalené trojvrstvovou plastovou izoláciou sú určené predovšetkým pre rozvody plynu a kvapalín.
Prezentácia firmy: SIGNUM spol. s r.o.
Poslať správu Trojvrstvové povlakovanie
Strojárenské výrobné kooperácie

Strojárenské výrobné kooperácie

Špecializujeme sa na výrobné kooperácie v strojárenstve, ktoré zabezpečujeme v spolupráci s českými a slovenskými strojárenskými podnikmi. Do strojárenskej výrobnej kooperácie patria výkovky, zvárance, výlisky, obrobky, plastové diely, plechové diely a ďalšie.
Prezentácia firmy: FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Poslať správu Strojárenské výrobné kooperácie
Zvárance

Zvárance

Do našeho výrobneho programu patria zvárance vrátane opracovania. Zvárance presne obrobené, žíhané, lakované, zvárance zinkované. Možnosť montáže ďalších dielov. Merací protokol. Skidy, strojné rámy, zdviháky, valce, tlakové nádoby, plošiny, palety a kontajnery.
Prezentácia firmy: FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Poslať správu Zvárance
Bentonity

Bentonity

Bentonity - ich ťažba a spracovanie sú hlavnými aktivitami spoločnosti KERAMOST. Tieto bentonity majú výnimočné vlastnosti využívané zlievárenstvom, stavebníctvom, chovateľstvom a ďalšími obormi. Bentonity je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: KERAMOST, a.s.
Poslať správu Bentonity
Konzervové sklo

Konzervové sklo

Veľkú časť našej výroby tvorí konzervové sklo. Konzervové sklo sa používa najmä pre potravinárske produkty. Konzervové sklo sa vyznačuje širokým hrdlom a používa sa na balenie a uchovanie rôznych druhov potravín konzervovaných chemicky alebo sterilizáciou.
Prezentácia firmy: VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Poslať správu Konzervové sklo
Plechové skrine

Plechové skrine

Vyrábame plechové skrine a rozvádzače, typové rady a taktiež podľa požiadaviek zákazníka. Všetko pre vnútorné a vonkajšie prostredie, montáž na omietku alebo pod omietku, samostatne stojace skrine. Plechové skrine dodáme vrátane certifikátu.
Prezentácia firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslať správu Plechové skrine
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.