Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 daľšie
Zobrazujem produkty 81100 celkom 361
Servis nákladných vozov DAF

Servis nákladných vozov DAF

Zaisťujeme kompletný servis nákladných vozov DAF. Servis nákladných vozov DAF, garančné prehliadky podľa servisných plánov. Servis nákladných vozov DAF, servis a opravy návesov a prívesov všetkých typov, overovanieí tachografov, meranie emisií + príprava, prevádzanie STK.
Prezentácia firmy: NEVA Západní Čechy s.r.o.
Poslať správu Servis nákladných vozov DAF
Nákladné automobily DAF

Nákladné automobily DAF

Nákladné automobily DAF XF105 sú určené pre dlhé vzdialenosti a ťažké náklady. Nákladné automobily DAF XF105 sa vyznačujú novými vonkajšími tvarmi, úplne novým designom interiéru, novým usporiadaním podvozku a nový je tiež motor PACCAR MX s objemom 12,9 litrov.
Prezentácia firmy: NEVA Západní Čechy s.r.o.
Poslať správu Nákladné automobily DAF
Výsuvné stĺpy

Výsuvné stĺpy

Výsuvné stĺpy nachádza uplatnenie v parkovacích systémoch s hustou prevádzkou, prejazdoch, obchodných centrách a všade tam, kde je potreba zabrániť vjazdu neoprávnených vozidiel. Výsuvné stĺpy sú robustné a napriek tomu esteticky priateľské.
Prezentácia firmy: APROKS, spol. s.r.o.
Poslať správu Výsuvné stĺpy
Výťahy

Výťahy

Vyrábame osobné, panoramatické, lôžkové a nákladne výťahy od nosnosti 50 kg do nosnosti až 7000 kg, výťahy na dopravu automobilov do nosnosti 5000 kg. Vykonávame montáže a inštalácie výťahov všetkých typov, modernizácie a rekonštrukcie starých výťahov.
Prezentácia firmy: VÝTAHY Plzeň - Elex, s.r.o.
Poslať správu Výťahy
Kompozity

Kompozity

Naša spoločnosť vyrába zákazkovú formou kompozity pre automobilový priemysel. Najviac sa jedná o kompozity z uhlíkových vlákien a sklolaminátu. Používame ale tiež karbón a karbonkevlar. Kompozity vyrábame pomocou predimpregnovaných.
Prezentácia firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslať správu Kompozity
Námorná preprava

Námorná preprava

Námorná preprava Sagitta - výhradne zastupujeme plavebné spoločnosti - rejdárov - Holland Maas Container Line B. V., Holland Msss Shipping B.V. a W.E.C. Lines, a to pre Českú i Slovenskú republiku. Máme dlhoročné skúsenosti v obore námorná preprava.
Prezentácia firmy: SAGITTA s.r.o.
Poslať správu Námorná preprava
GPS monitoring železničných vagónov

GPS monitoring železničných vagónov

GPS monitoring železničných vagónov je výrobok pre monitorovanie polohy vagónov. Výdrž batérie až 5 rokov. Senzor vibrácií, teploty a nárazu. Trasovanie jazdy po 15 min. Určené pre GPS monitoring železničných vagónov, strojov a kontajnerov kde nie je napájanie.
Prezentácia firmy: LEVEL, s. r. o.
Poslať správu GPS monitoring železničných vagónov
GPS Monitoring a zabezpečenie vozidiel

GPS Monitoring a zabezpečenie vozidiel

GPS Monitoring a zabezpečenie vozidiel zahŕňa mnoho typov GPS jednotiek pre komplexné riešenie požiadaviek na GPS monitoring a zabezpečenie vozidiel. Systém zahŕňa riešenie identifikácie vodičov, meranie paliva, napojenie CAN, geozóny, správanie vodičov a knihu jázd.
Prezentácia firmy: LEVEL, s. r. o.
Poslať správu GPS Monitoring a zabezpečenie vozidiel
Izolácia dodávkových automobilov

Izolácia dodávkových automobilov

Jednou z naších špecializácií sú dodatočné izolácie dodávkových automobilov. Dodatočné izolácie dodávkových automobilov všetkých typov a značiek, určených na prepravu tovaru ľahko podliehajúcemu skaze, sú zhotovované zo sendvičových panelov.
Prezentácia firmy: PSP izoterm s.r.o.
Poslať správu Izolácia dodávkových automobilov
Výklopné kontajnery

Výklopné kontajnery

Výklopné kontajnery pre stavebníctvo sa vyrábajú v prevedení s reťazom a hákom alebo so sklápajúcim ramenom. Ich objem sa pohybuje v rozmedzí 350 - 1500 litrov. Výklopné kontajnery majú povrchovú úpravu preverenú najčastejšie žiarovým zinkovaním.
Prezentácia firmy: FERRIC, spol. s r. o.
Poslať správu Výklopné kontajnery
Letecké prevodovky

Letecké prevodovky

Letecké prevodovky slúži k redukcii prevádzkových otáčok motorov. Pomocou leteckých prevodoviek je možné pripojiť nízkootáčkovej zariadení, ako sú napríklad hydraulické čerpadlá, elektrické generátory, a ďalšie.
Prezentácia firmy: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Poslať správu Letecké prevodovky
Klimatizačné systémy lietadiel

Klimatizačné systémy lietadiel

Vyrábame klimatizačné systémy lietadiel, ktoré sa používajú na udržiavanie tepelnej pohody prostredia v pasažierska kabíne, v pilotnej kabíne, alebo v nákladovom priestore lietadiel. Navrhujeme, vyrábame a testujeme klimatizačné systémy lietadiel podľa vašich potrieb.
Prezentácia firmy: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Poslať správu Klimatizačné systémy lietadiel
Turbínový letecký motor

Turbínový letecký motor

Medzi pohonné jednotky patrí turbínový letecký motor, ktorý má označenie TJ 100 a menší TJ 20. Motory sú určené pre malé letúny a vrtuľníky. Väčší turbínový letecký motor má označenie TJ 100 a menší TJ 20.
Prezentácia firmy: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Poslať správu Turbínový letecký motor
Doprava ADR Praha

Doprava ADR Praha

Doprava ADR Praha zabezpečuje nákladnú a cestnú autodopravu v Prahe a okolí. Doprava ADR Praha je profesionálna autodoprava, ktorá kvalitne a podľa požiadaviek zákazníka v daný čas, už od roku 1996 zabezpečuje cestnú nákladnú dopravu po celej ČR i EÚ.
Prezentácia firmy: PAJKR Autodoprava
Poslať správu Doprava ADR Praha
Nákladná autodoprava Praha

Nákladná autodoprava Praha

Nákladná autodoprava Praha zabezpečuje nákladnú a cestnú autodopravu v Prahe a okolí. Nákladná autodoprava Praha je profesionálna autodoprava, ktorá kvalitne a podľa požiadaviek zákazníka v daný čas už od roku 1996 zabezpečuje cestnú nákladnú dopravu.
Prezentácia firmy: PAJKR Autodoprava
Poslať správu Nákladná autodoprava Praha
Autoplachty

Autoplachty

Autoplachty na všetky typy nástavieb nákladných automobilov, prívesov, návesov. Autoplachty vyrábame len z vysoko kvalitných materiálov, už veľmi dobre odolávajú poveternostným vplyvom.
Prezentácia firmy: AUTOPLACHTY Jonák
Poslať správu Autoplachty
Fúkacie kolesá

Fúkacie kolesá

Fúkacie kolesá od rozmeru 2.50-4 po 18x8.50-8, s dušou i tubeless, s kovovým alebo plastovým diskom, fúkacie kolesá pre manipulačnú, poľnohospodársku a záhradnú techniku, kompletné fúkacie kolesá s guličkovými, válčekovými, plastovými ložiskami. Príruba a drážka pre pero.
Prezentácia firmy: VDZ, spol. s r.o.
Poslať správu Fúkacie kolesá
Kovové disky

Kovové disky

Kovové disky komaxitované podľa RAL, v rozmeroch 2.10x4", 2.50Ax8", 3.50x6", 4.50x6", 5.375x8" a 3.50x10". Pre plastové, guličkové a válčekové ložisko, prírubu, s drážkou pre pero. Sila materiálu 1.0mm, 1.5mm a 2.0mm. Kovové disky celozvárané, montované.
Prezentácia firmy: VDZ, spol. s r.o.
Poslať správu Kovové disky
Informačné systémy v doprave

Informačné systémy v doprave

Dodáme Vám informačné systémy v doprave. Jedná sa o oznamovacie a zabezpečovacie zariadenie na dráhach, svetelné signalizačné zariadenie pre mestské križovatky, semafory, rozhlasy, hodiny atď. Informačné systémy v doprave od projektu až k cieľovej realizácii.
Prezentácia firmy: KTA technika, s.r.o.
Poslať správu Informačné systémy v doprave
Večera na lodi

Večera na lodi

Večera na lodi s plavbou po rieke Vltave s výhľadom na úchvatnú nočnú Prahu. Čaká Vás nielen príjemný zážitok z plavby s poznaním, ale aj výborná večera na lodi v luxusnom prostredí, sprevádzaná živou hudbou.
Prezentácia firmy: PRAGUE BOATS s.r.o.
Poslať správu Večera na lodi
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.