Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 4160 celkom 363
Vstavby do vozidiel

Vstavby do vozidiel

Autorizovaný dovozca a servisný partner v Českej republike pre vstavby do vozidiel, systém SORTIMO. Vďaka systému Globelyst môžete vstavbu do Vášho vozidla sami volne kombinovať podľa typu vozu, oboru či potreby. Vstavby možno použiť vo všetkých typoch vozidiel.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Vstavby do vozidiel
Víceobjemové nádrže

Víceobjemové nádrže

Ponúkame víceobjemové nádrže, Ako SÚ Akumulačné Nerezové zásobníky, Akumulačné oceľové zásobníky s vnútorným špeciálnym antikoróznym emailom pre TÚV, Akumulačné oceľové zásobníky bez Vnútorné úpravy a ďalšie víceobjemové nádrže.
Prezentácia firmy: Rolf
Poslať správu Víceobjemové nádrže
Výroba sanitných vozidiel

Výroba sanitných vozidiel

Našou hlavnou činnosťou je výroba sanitných vozidiel všetkých značiek vozidiel dostupných na európskom trhu. Prehľad nájdete na našich stránkach pod záložkami DRNR sanitky a RLP sanitky vrátane grafickej ukážky pre lepšiu predstavu. Výroba sanitných vozidiel podľa certifikácie.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Výroba sanitných vozidiel
Prestavby vozidiel

Prestavby vozidiel

Spoločnosť FOSAN sa zaoberá prestavbou vozidiel. Výrobky i služby ponúka vo vysokej kvalite. Prestavba vozidiel sa týka napríklad sanitných vozidiel, ale aj pohrebných áut, hasičských áut, pojazdných dielní, mikrobusov, armádnych vozidiel a ďalšie prestavby.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Prestavby vozidiel
Sanitky

Sanitky

Hlavnou doménou výroby úžitkových vozidiel FOSAN sú sanitky. FOSAN ich vyrába vo všetkých značkách vozidiel dostupných na európskom trhu. Tento typ vozidiel dodáva na český trh podľa českej vyhlášky ako sanitky ( DPP, PZOM, RLP, RLPRV, RZP, PN, PPNP ).
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Sanitky
Auto nástavby

Auto nástavby

Výroba a prestavby vozidiel, sanitné a iné účelové auto nástavby napríklad pohrebné, auto nástavby na hasičské a požiarne vozidlá, pojazdné dielne, skriňové prepravníky, pojazdné laboratória, karavany, valníky, mikrobusy. Auto nástavby podľa prísnych noriem.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Auto nástavby
Predaj plachiet

Predaj plachiet

Predaj plachiet pre všetky druhy nákladných automobilov, nákladných vozidiel a kontajnerov, návesov a rôznych atypických plachiet. Predaj automobilových obalov z materiálov popredných európskych výrobcov v tejto oblasti.
Prezentácia firmy: AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o.
Poslať správu Predaj plachiet
Autoplachty

Autoplachty

Celozvárané autoplachty odpovedajú colným predpisom a európskym normám i pri výjazde kamiónov do zahraničia v bezkonkurenčných cenách. Vyrábame autoplachty akýchkoľvek rozmerov, druhov, zaistíme kompletný reklamný servis i grafické návrhy.
Prezentácia firmy: AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o.
Poslať správu Autoplachty
Veľkokapacitné stany

Veľkokapacitné stany

Veľkokapacitné stany pre veľtrhy, párty a zakrytie veľkokapacitných hál. Veľkokapacitné stany sú opláštené špeciálnym PVC plachtovým materiálom M2, ktorý vyhovuje prísnym európskym normám ohňuvzdornosti a hygieny pre zhromažďovanie veľkého množstva osôb.
Prezentácia firmy: AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o.
Poslať správu Veľkokapacitné stany
Pracovné lode pre rybárov

Pracovné lode pre rybárov

Pracovné lode pre rybárov sú vyrobené z polypropylénu. Používajú sa na vyvážanie kŕmenia pre ryby v rybníkoch. Pracovné lode pre rybárov sú dvojšpicové s možnosťou zavesenia lodného motora podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Pracovné lode pre rybárov
Atypická tesnenie

Atypická tesnenie

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu plochého tesnenia vrátane výroby na zákazku - atypická tesnenie. Na základe záujmu o naše služby sme schopní vyrobiť a dodať atypické tesnenia na zákazku do 24 hodín. Neváhajte nás preto kontaktovať.
Prezentácia firmy: KUTIFEL s.r.o.
Poslať správu Atypická tesnenie
Nákladná doprava

Nákladná doprava

Medzinárodná špedičná činnosť a nákladná doprava nadrozmerných nákladov. Nákladná doprava COMETT PLUS využíva moderný vozový park, návesy so zhrňovacími plachtami a veľkokapacitné návesy. Nákladná doprava tovaru pod riadenou teplotou, výbava pre prepravu ADR.
Prezentácia firmy: COMETT PLUS, spol. s r.o.
Poslať správu Nákladná doprava
povinná výbava pre auta

povinná výbava pre auta

V rámci povinnej výbavy auta predávame tovar ako je napr reflexná vesta, autolekárnička a hasiaci prístroj do auta. Pozor najmä pri cestách v zimných mesiacoch do Rakúska, kde ako povinnú zimnú výbavu musíte mať v aute snehové reťaze.
Prezentácia firmy: OMNIPULS spol. s r.o.
Poslať správu povinná výbava pre auta
Strešné nosiče Thule

Strešné nosiče Thule

Sme špecialisti na strešné nosiče firiem Thule, Jetbag, Atera, Neumann a Hakr. Doporučujeme priečnicu na hagusy model Rapid 755. Vyberte si pohodlne strešné nosiče Thule v našom sprievodcovi vyhľadávania. Autonosiče vám zdarma namontujeme na predajniach.
Prezentácia firmy: OMNIPULS spol. s r.o.
Poslať správu Strešné nosiče Thule
Nosiče bicyklov

Nosiče bicyklov

Nosiče bicyklov Thule Proride 591. Top najpredávanejší model vo svojej kategórii. Lacnejší kolega je model FreeRide 530 - cenovo veľmi prijateľný. Ďalej ponúkame nosiče bicyklov firiem Jetbag, Hakr a Piccola a to varianty strešné, na guľu aj na zadné dvere.
Prezentácia firmy: OMNIPULS spol. s r.o.
Poslať správu Nosiče bicyklov
Strešné boxy

Strešné boxy

Vyberte si z akčnej ponuky komletného sortimentu na strešné boxy Thule, Jetbag, Hakr, Neumann a Mont Blanc. Doporučujeme strešné boxy základnej rady Pacific, strednej Atlantis či top radu Spirit. Rychloupínací systém majú štandardne všetky autoboxy Thule.
Prezentácia firmy: OMNIPULS spol. s r.o.
Poslať správu Strešné boxy
Viazacia páska

Viazacia páska

Viazacia páska je potrebná k zviazaniu zlisovaného odpadu do balíka. Dodávaná viazacia páska je mäkká a stačí ju zviazať len na uzle, nie sú potrebné ani spony ani kliešte. Veľká pevnosť a elasticita zaisťuje pevné zviazanie po dlhú dobu.
Prezentácia firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslať správu Viazacia páska
Lisovacie kontajnery

Lisovacie kontajnery

Lisovacie kontajnery slúžia k jednoduchému zmenšeniu objemu komunálneho odpadu. Lisovacie kontajnery sú utesnené. Lisovanie môže prebiehať prakticky kdekoľvek. Lisovacie kontajnery majú veľmi jednoduchú obsluhu. Pri likvidácii odpadu Vám zaistia hygienu a poriadok.
Prezentácia firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslať správu Lisovacie kontajnery
Prevoz dreva

Prevoz dreva

Zabezpečujeme prevoz dreva prostredníctvom vlastných súprav značiek Scania a Tatra. Všetky tieto súpravy sú vybavené hydraulickou rukou a špeciálnym prívesy a návesy pre prevoz dreva o akejkoľvek dĺžke a hmotnosti.
Prezentácia firmy: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
Poslať správu Prevoz dreva
Luxusné vozy Praha

Luxusné vozy Praha

Luxusné vozy, autopožičovňa a autosalón Praha. Predávame a prenajímame luxusné vozy popredných svetových značiek : Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Hummer, Infiniti, Lamborghini. Luxusné vozy ponúkame k prenájmu s vodičom i bez.
Prezentácia firmy: Impex Car corp.,s.r.o.
Poslať správu Luxusné vozy Praha
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.