Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 2140 celkom 361
Ťažné zariadenie

Ťažné zariadenie

Ak dopytujete kvalitné ťažné zariadenie pre Vaše vozidlo, ste na správnom mieste. Ťažné zariadenie ponúkame pre osobné, terénne, nákladné vozidlo či dodávku - v rámci EÚ, vo viac ako 3500 druhoch. Zabezpečujeme profesionálnu montáž vrátane elektroinštalácie.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Ťažné zariadenie
Nádrže na naftu

Nádrže na naftu

Predávame ľahké nádrže na naftu s rôznymi rozmermi. Vybrať si v tejto sekcii môžete z dvojplášťových a kompaktných nádrží. Ďalej v našej ponuke nájdete nádrže rady Ekonomik, Popular a Optimum.
Prezentácia firmy: TRASO s.r.o.
Poslať správu Nádrže na naftu
Mobilné nádrže na naftu

Mobilné nádrže na naftu

Mobilné nádrže na naftu s integrovaným výdajovým stojanom, zastrešením a prejazdnou odkvapovou vaňou. Mobilné nádrže na naftu používajú firmy, ktoré chcú mať tankovanie pod kontrolou. Mobilné dvojplášťové nádrže na naftu spĺňajú legislatívne a ekologické predpisy.
Prezentácia firmy: TRASO s.r.o.
Poslať správu Mobilné nádrže na naftu
Nádrže na PHM

Nádrže na PHM

Výroba: nádrže na PHM ( pohonné hmoty ) s rôznymi rozmermi podľa zadania zákazníka. Nádrže na PHM sú vhodné pre všetky druhy pohonných hmôt, olej, naftu, benzín, riedidlá, kerozíny a horľaviny. Nádrže na PHM vyrábame zo štandardnej a nerezovej ocele.
Prezentácia firmy: TRASO s.r.o.
Poslať správu Nádrže na PHM
Dvojplášťové nádrže

Dvojplášťové nádrže

Nadzemné oceľové dvojplášťové nádrže na skladovanie a výdaj horľavých kvapalín I-IV. triedy nebezpečnosti, kompletné vystrojenie vrátane potrubných rozvodov, odvetrania, plniacich čerpadiel, indikácie medziplášťa. Dvojplášťové nádrže vyrábame i v nerezovom prevedení.
Prezentácia firmy: TRASO s.r.o.
Poslať správu Dvojplášťové nádrže
Parkovacie systémy

Parkovacie systémy

Vyvíjame, vyrábame, inštalujeme a distribuujeme závorové parkovacie systémy. Parkovacie systémy sú určené pre malé, stredné i veľké parkoviská. Parkovacie systémy umožňujú automatický výber parkovného podľa doby parkovania.
Prezentácia firmy: AUTOGARD spol. s r.o.
Poslať správu Parkovacie systémy
Výroba kontajnerov

Výroba kontajnerov

Už od roku 1993 prebieha v našom areáli výroba kontajnerov. Dodávame obytné, sanitárne, skladové aj technologické kontajnery zákazníkom z celého sveta.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Výroba kontajnerov
Kontajner

Kontajner

Vyrábame administratívne budovy, školiace miestnosti, sociálne kontajnery, ošetrovne, firemné škôlky, vrátnice, fajčiarne, skladové a technologické kontajnery prípadne ľubovoľné kombinácie.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Kontajner
Sanitárne kontajnery

Sanitárne kontajnery

Ponúkame sanitárne kontajnery malých rozmerov až po vysoko vybavené kontajnery. Sanitárne kontajnery vrátane toaliet, kabín, umývadiel, spŕch, pisoárov a odvetrávania sme schopní realizovať i pre občanov so zníženou pohyblivosťou.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Sanitárne kontajnery
Kontajnerové zostavy

Kontajnerové zostavy

Vykonávame kontajnerové zostavy z našich obytných a sanitárnych kontajnerov. Naše kontajnerové zostavy slúžia ako školy, banky, pošty, kancelárie, obchody, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, hotely a ďalšie. Jednotlivé kontajnery vyrobíme a privezieme až k Vám.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Kontajnerové zostavy
Obytné kontajnery

Obytné kontajnery

Vyrábame a dodávame 3x stohovateľné obytné kontajnery v dĺžkach od 2,0 do 12,0 m, štandardné šírky 2,4 a 3,0 m, svetlé výšky od 2,3 do 3,0 m. Obytné kontajnery sú tepelne izolované, vybavené elektroinštaláciou, prípadne sanitárnymi predmetmi.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Obytné kontajnery
Prestavba na duálnu prevádzku

Prestavba na duálnu prevádzku

Prestavba na duálnu prevádzku je činnosť, ktorou sa zaoberáme už viac ako 15 rokov. Jej cieľom je s vynaložením nízkych nákladov znížiť spotrebu paliva.
Prezentácia firmy: MOTOR SYSTEM s.r.o.
Poslať správu Prestavba na duálnu prevádzku
Prestavba naftových motorov na duálnu prevádzku

Prestavba naftových motorov na duálnu prevádzku

Prestavba naftového spaľovacieho motora na duálnu prevádzku spočíva v znížení spotreby nafty na množstvo zapaľovacej dávky ( až na 10% pôvodnej spotreby ) a v nahradení chýbajúcej energie pomocou zemného plynu. Používame riadiaci systém spoločnosti Woodward.
Prezentácia firmy: MOTOR SYSTEM s.r.o.
Poslať správu Prestavba naftových motorov na duálnu prevádzku
Zvárané oceľové konštrukcie

Zvárané oceľové konštrukcie

Vyrábame zvárané oceľové konštrukcie s opracovaním vrátane montáže podľa dodanej dokumentácie. Zameriavame sa na individuálne zadanie jednorázovej, malosériovej i opakovanej výroby oceľových konštrukcií a za účelom optimalizácie spolupracujeme s našimi partnermi vo všetkých fázach realizácie.
Prezentácia firmy: FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.
Poslať správu Zvárané oceľové konštrukcie
Rámy strojov

Rámy strojov

Vyrábame rámy strojov alebo ich funkčných podskupín pre poľnohospodárske a stavebné stroje. Vyrábame základné rámy podvozkov nákladných automobilov a rámy strojov určených pre manipuláciu, transport a skladovanie. Rámy strojov realizujeme i vrátane povrch. úpravy a montáže.
Prezentácia firmy: OK Záchlumí, a.s.
Poslať správu Rámy strojov
Tlmiče

Tlmiče

Popri predaji a opravách hydraulických zdvihákov v našom portfóliu služieb nájdete aj tlmiče. V súčasnej dobe ponúkame tlmiče vhodné pre nákladné automobily značky Avia, Zetor, LIAZ, Tatra a Karosa.
Prezentácia firmy: ZOD DELTA Štípa, družstvo
Poslať správu Tlmiče
Abroll kontajner

Abroll kontajner

Abroll kontajner, o kapacite od 3 m3 - 40 m3, je oceľová zváraná konštrukcia. Chassis je zostavené z dvojice válcovaných nosníkov, ktoré sú v prednej časti ukončené naťahovacím hákom. Skelet podlahy je zostavený z priečnych nosníkov. Ďalej vyrábame mulden kontajner.
Prezentácia firmy: PODHORAN LUKOV a.s.
Poslať správu Abroll kontajner
Výfuky

Výfuky

Vyrábame výfuky, výfukové systémy a potrubia stacionárnych agregátov a nákladných vozidiel, stavebných strojov, snežných a špeciálnych vozidiel. Výfuky a výfukové sústavy oceľové a nerezové. Výroba výfukových, vodných a sacích potrubí, z rôznych materiálov.
Prezentácia firmy: RONELT
Poslať správu Výfuky
Konvekta

Konvekta

Firma GOSS - chladiaca technika vykonáva servis a montáž klimatizácie Konvekta do autobusov, koľajových vozidiel, stavebnej techniky a nákladnej dopravy. Zabezpečujeme opravy kompresorov Bock, Bitzer, alebo Sanden vrátane magnetických spojok.
Prezentácia firmy: GOSS
Poslať správu Konvekta
Autoklimatizácia

Autoklimatizácia

Autoklimatizáciu dodáva a montuje naša firma od nemeckého výrobcu Konvekta AG od roku 1991. Jedná sa o autoklimatizáciu do autobusov, nákladnej a koľajovej dopravy, stavebných strojov a v neposlednom rade aj hybridných vozidiel. Samozrejmosťou je servis v ČR a SK.
Prezentácia firmy: GOSS
Poslať správu Autoklimatizácia
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.