Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 2140 celkom 369
Parkovacie lístky

Parkovacie lístky

Parkovacie lístky pre parkovacie automaty sú vyrábané ako kontinuálny pás vo forme roličiek alebo ako skladané (aj vo verzii s magnetickým prúžkom), oddelené priečnou perforáciou, so synchronizačnou značkou. Parkovacie lístky môžu byť aj číslované.
Prezentácia firmy: TECOM paper s.r.o.
Poslať správu Parkovacie lístky
Traktorové pneu

Traktorové pneu

Firma Koltico ponúka traktorové pneu vrátane diskov a kultivačných kolies vrátane dvojmontáže so špecializáciou nielen na diagonálne pneu ( SEHA, BKT, Cultor ), ale hlavne radiálne pneu ( Firestone, Bridgestone, Nokian, Mitas, Michelin, Taurus, Kleber, Trelleborg, Alliance, BKT, Galaxy a iné. )
Prezentácia firmy: KOLTICO s.r.o.
Poslať správu Traktorové pneu
Pneu BKT

Pneu BKT

Balkrishna Industries Limited ( pneu BKT ) je indický výrobca pneumatík známy po celom svete pod skratkou pneu BKT, špecializujúci sa na výrobu pneu pre poľnohospodárske a stavebné stroje, ďalej pneu pre ATV( športové štvorkolky ) a pre záhradnú techniku.
Prezentácia firmy: KOLTICO s.r.o.
Poslať správu Pneu BKT
Doprava Írsko

Doprava Írsko

Doprava Írsko je našou ďalšou špecializáciou. Do tejto destinácie zabezpečujeme zbernú dopravu 2x týždenne. Ďalej môžeme ponúknuť zabezpečenie expresnej dopravy podľa požiadaviek zákazníka. Doprava Írsko je realizovaná prostredníctvom vlastného vozového parku.
Prezentácia firmy: PANDA EAST spol. s r.o.
Poslať správu Doprava Írsko
Doprava Anglicko

Doprava Anglicko

Doprava Anglicko, využite služby PANDA EAST spol. s r.o. - doprava Vašich výrobkov a tovaru do Anglicka. Ďalej zabezpečujeme zberné prepravy z Poľska, Slovenska, Maďarska – doprava do Anglicka a späť. PANDA EAST spol. s r.o. špecialista – doprava Anglicko.
Prezentácia firmy: PANDA EAST spol. s r.o.
Poslať správu Doprava Anglicko
Oceľové kontajnery

Oceľové kontajnery

Vyrábame odpadové oceľové kontajnery pre všetky typy nosičov. Oceľové kontajnery sú vyrobené podľa normy DIN 30722. Rozmery, prevedenie a povrchová úprava podľa priania zákazníka.
Prezentácia firmy: Alena Dorňáková KOVOVÝROBA
Poslať správu Oceľové kontajnery
Cestné smerové stĺpiky

Cestné smerové stĺpiky

Vyrábame a dodávame cestné smerové stĺpiky s certifikátom CE, podľa technických podmienok TP 58, schválené Ministerstvom dopravy ČR. Cestné smerové stĺpiky vyrábame v klasickom prevedení kompaktné a montované, osadené plastovými odrazkami alebo retroflexnou fóliou.
Prezentácia firmy: Plastika SV s.r.o.
Poslať správu Cestné smerové stĺpiky
Zapaľovanie a regulátory pre motocykle

Zapaľovanie a regulátory pre motocykle

Ponúkame elektropríslušenstvo pre motocykle domácich i zahraničných značiek. Vyrábame elektropríslušenstvo zdrojových i zapaľovacích sústav. Medzi naše hlavné produkty patrí zapaľovanie a regulátory pre motocykle.
Prezentácia firmy: VAPE spol. s r.o.
Poslať správu Zapaľovanie a regulátory pre motocykle
Parkovacie systémy

Parkovacie systémy

Vyvíjame, vyrábame, inštalujeme a distribuujeme závorové parkovacie systémy. Parkovacie systémy sú určené pre malé, stredné i veľké parkoviská. Parkovacie systémy umožňujú automatický výber parkovného podľa doby parkovania.
Prezentácia firmy: AUTOGARD spol. s r.o.
Poslať správu Parkovacie systémy
Výroba kontajnerov

Výroba kontajnerov

Už od roku 1993 prebieha v našom areáli výroba kontajnerov. Dodávame obytné, sanitárne, skladové aj technologické kontajnery zákazníkom z celého sveta.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Výroba kontajnerov
Kontajner

Kontajner

Vyrábame administratívne budovy, školiace miestnosti, sociálne kontajnery, ošetrovne, firemné škôlky, vrátnice, fajčiarne, skladové a technologické kontajnery prípadne ľubovoľné kombinácie.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Kontajner
Sanitárne kontajnery

Sanitárne kontajnery

Ponúkame sanitárne kontajnery malých rozmerov až po vysoko vybavené kontajnery. Sanitárne kontajnery vrátane toaliet, kabín, umývadiel, spŕch, pisoárov a odvetrávania sme schopní realizovať i pre občanov so zníženou pohyblivosťou.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Sanitárne kontajnery
Kontajnerové zostavy

Kontajnerové zostavy

Vykonávame kontajnerové zostavy z našich obytných a sanitárnych kontajnerov. Naše kontajnerové zostavy slúžia ako školy, banky, pošty, kancelárie, obchody, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, hotely a ďalšie. Jednotlivé kontajnery vyrobíme a privezieme až k Vám.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Kontajnerové zostavy
Obytné kontajnery

Obytné kontajnery

Vyrábame a dodávame 3x stohovateľné obytné kontajnery v dĺžkach od 2,0 do 12,0 m, štandardné šírky 2,4 a 3,0 m, svetlé výšky od 2,3 do 3,0 m. Obytné kontajnery sú tepelne izolované, vybavené elektroinštaláciou, prípadne sanitárnymi predmetmi.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Obytné kontajnery
Prestavba na duálnu prevádzku

Prestavba na duálnu prevádzku

Prestavba na duálnu prevádzku je činnosť, ktorou sa zaoberáme už viac ako 15 rokov. Jej cieľom je s vynaložením nízkych nákladov znížiť spotrebu paliva.
Prezentácia firmy: MOTOR SYSTEM s.r.o.
Poslať správu Prestavba na duálnu prevádzku
Prestavba naftových motorov na duálnu prevádzku

Prestavba naftových motorov na duálnu prevádzku

Prestavba naftového spaľovacieho motora na duálnu prevádzku spočíva v znížení spotreby nafty na množstvo zapaľovacej dávky ( až na 10% pôvodnej spotreby ) a v nahradení chýbajúcej energie pomocou zemného plynu. Používame riadiaci systém spoločnosti Woodward.
Prezentácia firmy: MOTOR SYSTEM s.r.o.
Poslať správu Prestavba naftových motorov na duálnu prevádzku
Zvárané oceľové konštrukcie

Zvárané oceľové konštrukcie

Vyrábame zvárané oceľové konštrukcie s opracovaním vrátane montáže podľa dodanej dokumentácie. Zameriavame sa na individuálne zadanie jednorázovej, malosériovej i opakovanej výroby oceľových konštrukcií a za účelom optimalizácie spolupracujeme s našimi partnermi vo všetkých fázach realizácie.
Prezentácia firmy: FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.
Poslať správu Zvárané oceľové konštrukcie
Systémy epoxidových živíc a tvrdidiel

Systémy epoxidových živíc a tvrdidiel

Systém epoxidovej živice a tvrdidla LG 120 + HG 353 je pre metódu ručnej laminácie, kde nie je nutné tepelné vytvrdnutie. LG 700 je živica pre metódu vákuovej infúzie, využitie napríklad pri výrobe závodných lodí. LG 285 je živica s viskozitou 600 mPa/s, využitie napríklad pri stavbe ultralightov.
Prezentácia firmy: GRM Systems s.r.o.
Poslať správu Systémy epoxidových živíc a tvrdidiel
Rámy strojov

Rámy strojov

Vyrábame rámy strojov alebo ich funkčných podskupín pre poľnohospodárske a stavebné stroje. Vyrábame základné rámy podvozkov nákladných automobilov a rámy strojov určených pre manipuláciu, transport a skladovanie. Rámy strojov realizujeme i vrátane povrch. úpravy a montáže.
Prezentácia firmy: OK Záchlumí, a.s.
Poslať správu Rámy strojov
Abroll kontajner

Abroll kontajner

Abroll kontajner, o kapacite od 3 m3 - 40 m3, je oceľová zváraná konštrukcia. Chassis je zostavené z dvojice válcovaných nosníkov, ktoré sú v prednej časti ukončené naťahovacím hákom. Skelet podlahy je zostavený z priečnych nosníkov. Ďalej vyrábame mulden kontajner.
Prezentácia firmy: PODHORAN LUKOV a.s.
Poslať správu Abroll kontajner
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.