Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 3150 celkom 361
Letecké súčiastky

Letecké súčiastky

Vyrábame presné letecké súčiastky s vysokou pridanou hodnotou. Sériová výroba je zabezpečovaná na konvenčných a CNC strojoch. Mesačné dávky sa pohybujú v počtoch 50 - 500 ks. Letecké súčiastky vyrábame už od roku 2009.
Prezentácia firmy: KOVOKON Popovice s.r.o.
Poslať správu Letecké súčiastky
Oceľové kontajnery

Oceľové kontajnery

Dodávame oceľové kontajnery na ukladanie kontaminovaného odpadu. Oceľové kontajnery sú vysoko odolné voči vonkajším vplyvom a spoľahlivo plnia svoju funkciu pri prevoze či dlhodobom uchovávaní nebezpečného odpadu.
Prezentácia firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Poslať správu Oceľové kontajnery
Tatra

Tatra

Zaoberáme sa predajom náhradných dielov na nákladné automobily Tatra. Ponúkame náhradné diely Tatra na všetky typy vozidiel - Tatra T148, Tatra T813, Tatra T815, Tatra Jamal, Tatra Phoenix.
Prezentácia firmy: SKARAB, s.r.o.
Poslať správu Tatra
Tatra 815

Tatra 815

Ponúkame náhradne diely pre vozidlo Tatra 815. Kompletný zoznam všetkých položiek nájdete v našom internetovom obchode. Nakupovať je možné i bez predchádzajúcej registrácie. E - shop umožňuje prehľadné vyhľadávanie, ktoré vám nákup náhradných dielov pre Tatru 815 zjednoduší na maximum.
Prezentácia firmy: SKARAB, s.r.o.
Poslať správu Tatra 815
Náhradné diely pre automobily TATRA

Náhradné diely pre automobily TATRA

Predávame náhradné diely pre automobily Tatra. Tieto náhradné diely pre automobily Tatra ponúkame v kompletnom sortimente a predávame do všetkých krajín sveta, v ktorých automobily Tatra pracujú. Kompletnú ponuku na náhradné diely pre automobily Tatra môžete nájsť na našom e-shope.
Prezentácia firmy: SKARAB, s.r.o.
Poslať správu Náhradné diely pre automobily TATRA
Náhradné diely TATRA

Náhradné diely TATRA

Na náhradné diely Tatra máme najväčší sklad v Českej a Slovenskej republike. Náhradné diely Tatra držíme skladom na ploche 4500 m2 a evidujeme 30000 druhov položiek. Náhradné diely Tatra rozvážame priamo na miesto určenia, zasielame poštou alebo kuriérskou službou.
Prezentácia firmy: SKARAB, s.r.o.
Poslať správu Náhradné diely TATRA
Krycie plachty

Krycie plachty

Krycie plachty sa zhotovujú zvarovacou technológiou, presne podľa konštrukcie auta. Trecie miesta sú zosilnené troma vrstvami materiálu. Všetky krycie plachty majú strop presvetlený bielym materiálom.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Krycie plachty
Autoplachty

Autoplachty

S našími výrobkami - autoplachty, transparenty, textilné haly s oceľovou konštrukciou a reklamnými nápismi sa stretávate už mnoho rokov po celej Českej republike v rôzných oboroch podnikania. Autoplachty zmeriame po celej Českej aj Slovenskej republike zadarmo.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Autoplachty
Výfuky

Výfuky

Kvalitné výfuky z druhovýroby. Máme výfuk na každý automobil. U nás si vyberiete! Skladom viac než 1500 výfukov. Prehľadný výber výfukov podľa typu vozidla, roku, časti výfuku. Skvelé ceny, výfuky skladom. Rýchle doručenie! Zadarmo doprava pri nákupe nad 50€.
Prezentácia firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslať správu Výfuky
Medzinárodná preprava

Medzinárodná preprava

Naším nosným programom je medzinárodná preprava. Špecializujeme sa na strednú a východnú Európu, Áziu, Ďaleký Východ a USA. Medzinárodná preprava je zabezpečovaná do všetkých destinácií sveta. Ponúkame flexibilitu, efektívnosť, spoľahlivosť, profesionalitu.
Prezentácia firmy: INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.
Poslať správu Medzinárodná preprava
Nákladné autá autobazár

Nákladné autá autobazár

Autobazár pre nákladné auta sa zaoberá výkupom, predajom a komisným predajom nákladných automobilov - nákladné autá, ťahače, návesy, špeciálne nástavby. Stavebné stroje a špeciálne nadstavby na podvozkoch. Nákladné autá - možnosť leasingu či úveru.
Prezentácia firmy: Autobazar GOLEM
Poslať správu Nákladné autá autobazár
Obytné kontajnery

Obytné kontajnery

Mobilné obytné kontajnery nachádzajú široké uplatnenie v najrôznejších oblastiach využitia, hlavne v stavebníctve. Patríme medzi významných českých dodávateľov obytných kontajnerov. Obytné kontajnery - pri ich výrobe sú využívané dlhoročné skúsenosti a know-how.
Prezentácia firmy: SILECON, a.s.
Poslať správu Obytné kontajnery
Brzdové systémy

Brzdové systémy

Spoločnosť DAKO-CZ, a.s. Třemošnice vyrába a dodáva vzduchotlakové brzdové systémy DAKO pre železničné nákladné aj osobné autá a lokomotívy a hydraulické brzdové systémy pre električky.
Prezentácia firmy: DAKO-CZ, a.s.
Poslať správu Brzdové systémy
Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy sú vyrobené z termopapiera so špeciálnou vrstvou zabraňujúcou ich znehodnoteniu. Rolky pre digitálne tachografy sú chránené proti zvýšenej teplote a vlhkosti v kabíne, olejom, PHM, čistiacím a chemickým prostriedkom.
Prezentácia firmy: EPOS spol. s r.o.
Poslať správu Rolky pre digitálne tachografy
Predaj autoplachiet

Predaj autoplachiet

Ponúkame predaj autoplachiet pre vojenských veteránov hlavne z obdobia II. svetovej vojny. Okrem predaja autoplachiet ponúkame tiež plátené doplnky pre vojenské vozidlá.
Prezentácia firmy: Autoplachty Nekvasil
Poslať správu Predaj autoplachiet
Autoplachty pre vojenských veteránov

Autoplachty pre vojenských veteránov

Vyrábame autoplachty pre vojenských veteránov. Naše produkty sú presné repliky originálnych plachiet. Naše autoplachty pre vojenských veteránov sú zo 100% bavlny a vo vodovzdornej úprave. Autoplachty pre vojenských veteránov - naša tradícia, vaša istota.
Prezentácia firmy: Autoplachty Nekvasil
Poslať správu Autoplachty pre vojenských veteránov
CNG - plniace zariadenie

CNG - plniace zariadenie

Motor Jikov vyrába a vyvíja CNG - plniace zariadenia. CNG - plniace zariadenie výrazne zníži náklady na prevádzku Vášho vozidla a to až 50% oproti pohonu na benzín a 25% oproti pohonu na naftu. CNG - plniace zariadenie využíva pre pohon biometán alebo zemný plyn.
Prezentácia firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Poslať správu CNG - plniace zariadenie
Pracovné lode pre rybárov

Pracovné lode pre rybárov

Pracovné lode pre rybárov sú vyrobené z polypropylénu. Používajú sa na vyvážanie kŕmenia pre ryby v rybníkoch. Pracovné lode pre rybárov sú dvojšpicové s možnosťou zavesenia lodného motora podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Pracovné lode pre rybárov
Stavebná mechanizácia

Stavebná mechanizácia

V kategórii stavebná mechanizácia nájdete kvalitné značkové náradie, stavebnú a zváraciu techniku, čerpadlá, elektrocentrály a ďalších užitočných pomocníkov pre oblasť stavebná mechanizácia.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Stavebná mechanizácia
Vstavby do vozidiel

Vstavby do vozidiel

Autorizovaný dovozca a servisný partner v Českej republike pre vstavby do vozidiel, systém SORTIMO. Vďaka systému Globelyst môžete vstavbu do Vášho vozidla sami volne kombinovať podľa typu vozu, oboru či potreby. Vstavby možno použiť vo všetkých typoch vozidiel.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Vstavby do vozidiel
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.