Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 3150 celkom 366
Autoklimatizácia

Autoklimatizácia

Autoklimatizáciu dodáva a montuje naša firma od nemeckého výrobcu Konvekta AG od roku 1991. Jedná sa o autoklimatizáciu do autobusov, nákladnej a koľajovej dopravy, stavebných strojov a v neposlednom rade aj hybridných vozidiel. Samozrejmosťou je servis v ČR a SK.
Prezentácia firmy: GOSS
Poslať správu Autoklimatizácia
Oceľové kontajnery

Oceľové kontajnery

Dodávame oceľové kontajnery na ukladanie kontaminovaného odpadu. Oceľové kontajnery sú vysoko odolné voči vonkajším vplyvom a spoľahlivo plnia svoju funkciu pri prevoze či dlhodobom uchovávaní nebezpečného odpadu.
Prezentácia firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Poslať správu Oceľové kontajnery
Krycie plachty

Krycie plachty

Krycie plachty sa zhotovujú zvarovacou technológiou, presne podľa konštrukcie auta. Trecie miesta sú zosilnené troma vrstvami materiálu. Všetky krycie plachty majú strop presvetlený bielym materiálom.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Krycie plachty
Autoplachty

Autoplachty

S našími výrobkami - autoplachty, transparenty, textilné haly s oceľovou konštrukciou a reklamnými nápismi sa stretávate už mnoho rokov po celej Českej republike v rôzných oboroch podnikania. Autoplachty zmeriame po celej Českej aj Slovenskej republike zadarmo.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Autoplachty
Výfuky

Výfuky

Kvalitné výfuky z druhovýroby. Máme výfuk na každý automobil. U nás si vyberiete! Skladom viac než 1500 výfukov. Prehľadný výber výfukov podľa typu vozidla, roku, časti výfuku. Skvelé ceny, výfuky skladom. Rýchle doručenie! Zadarmo doprava pri nákupe nad 50€.
Prezentácia firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslať správu Výfuky
Medzinárodná preprava

Medzinárodná preprava

Naším nosným programom je medzinárodná preprava. Špecializujeme sa na strednú a východnú Európu, Áziu, Ďaleký Východ a USA. Medzinárodná preprava je zabezpečovaná do všetkých destinácií sveta. Ponúkame flexibilitu, efektívnosť, spoľahlivosť, profesionalitu.
Prezentácia firmy: INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.
Poslať správu Medzinárodná preprava
Nákladné autá autobazár

Nákladné autá autobazár

Autobazár pre nákladné auta sa zaoberá výkupom, predajom a komisným predajom nákladných automobilov - nákladné autá, ťahače, návesy, špeciálne nástavby. Stavebné stroje a špeciálne nadstavby na podvozkoch. Nákladné autá - možnosť leasingu či úveru.
Prezentácia firmy: Autobazar GOLEM
Poslať správu Nákladné autá autobazár
Obytné kontajnery

Obytné kontajnery

Mobilné obytné kontajnery nachádzajú široké uplatnenie v najrôznejších oblastiach využitia, hlavne v stavebníctve. Patríme medzi významných českých dodávateľov obytných kontajnerov. Obytné kontajnery - pri ich výrobe sú využívané dlhoročné skúsenosti a know-how.
Prezentácia firmy: SILECON, a.s.
Poslať správu Obytné kontajnery
Brzdové systémy

Brzdové systémy

Spoločnosť DAKO-CZ, a.s. Třemošnice vyrába a dodáva vzduchotlakové brzdové systémy DAKO pre železničné nákladné aj osobné autá a lokomotívy a hydraulické brzdové systémy pre električky.
Prezentácia firmy: DAKO-CZ, a.s.
Poslať správu Brzdové systémy
Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy sú vyrobené z termopapiera so špeciálnou vrstvou zabraňujúcou ich znehodnoteniu. Rolky pre digitálne tachografy sú chránené proti zvýšenej teplote a vlhkosti v kabíne, olejom, PHM, čistiacím a chemickým prostriedkom.
Prezentácia firmy: EPOS spol. s r.o.
Poslať správu Rolky pre digitálne tachografy
CNG - plniace zariadenie

CNG - plniace zariadenie

Motor Jikov vyrába a vyvíja CNG - plniace zariadenia. CNG - plniace zariadenie výrazne zníži náklady na prevádzku Vášho vozidla a to až 50% oproti pohonu na benzín a 25% oproti pohonu na naftu. CNG - plniace zariadenie využíva pre pohon biometán alebo zemný plyn.
Prezentácia firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Poslať správu CNG - plniace zariadenie
Stavebná mechanizácia

Stavebná mechanizácia

V kategórii stavebná mechanizácia nájdete kvalitné značkové náradie, stavebnú a zváraciu techniku, čerpadlá, elektrocentrály a ďalších užitočných pomocníkov pre oblasť stavebná mechanizácia.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Stavebná mechanizácia
Vstavby do vozidiel

Vstavby do vozidiel

Autorizovaný dovozca a servisný partner v Českej republike pre vstavby do vozidiel, systém SORTIMO. Vďaka systému Globelyst môžete vstavbu do Vášho vozidla sami volne kombinovať podľa typu vozu, oboru či potreby. Vstavby možno použiť vo všetkých typoch vozidiel.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Vstavby do vozidiel
Víceobjemové nádrže

Víceobjemové nádrže

Ponúkame víceobjemové nádrže, Ako SÚ Akumulačné Nerezové zásobníky, Akumulačné oceľové zásobníky s vnútorným špeciálnym antikoróznym emailom pre TÚV, Akumulačné oceľové zásobníky bez Vnútorné úpravy a ďalšie víceobjemové nádrže.
Prezentácia firmy: Rolf
Poslať správu Víceobjemové nádrže
Výroba sanitných vozidiel

Výroba sanitných vozidiel

Našou hlavnou činnosťou je výroba sanitných vozidiel všetkých značiek vozidiel dostupných na európskom trhu. Prehľad nájdete na našich stránkach pod záložkami DRNR sanitky a RLP sanitky vrátane grafickej ukážky pre lepšiu predstavu. Výroba sanitných vozidiel podľa certifikácie.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Výroba sanitných vozidiel
Prestavby vozidiel

Prestavby vozidiel

Spoločnosť FOSAN sa zaoberá prestavbou vozidiel. Výrobky i služby ponúka vo vysokej kvalite. Prestavba vozidiel sa týka napríklad sanitných vozidiel, ale aj pohrebných áut, hasičských áut, pojazdných dielní, mikrobusov, armádnych vozidiel a ďalšie prestavby.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Prestavby vozidiel
Sanitky

Sanitky

Hlavnou doménou výroby úžitkových vozidiel FOSAN sú sanitky. FOSAN ich vyrába vo všetkých značkách vozidiel dostupných na európskom trhu. Tento typ vozidiel dodáva na český trh podľa českej vyhlášky ako sanitky ( DPP, PZOM, RLP, RLPRV, RZP, PN, PPNP ).
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Sanitky
Auto nástavby

Auto nástavby

Výroba a prestavby vozidiel, sanitné a iné účelové auto nástavby napríklad pohrebné, auto nástavby na hasičské a požiarne vozidlá, pojazdné dielne, skriňové prepravníky, pojazdné laboratória, karavany, valníky, mikrobusy. Auto nástavby podľa prísnych noriem.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Auto nástavby
Predaj plachiet

Predaj plachiet

Predaj plachiet pre všetky druhy nákladných automobilov, nákladných vozidiel a kontajnerov, návesov a rôznych atypických plachiet. Predaj automobilových obalov z materiálov popredných európskych výrobcov v tejto oblasti.
Prezentácia firmy: AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o.
Poslať správu Predaj plachiet
Autoplachty

Autoplachty

Celozvárané autoplachty odpovedajú colným predpisom a európskym normám i pri výjazde kamiónov do zahraničia v bezkonkurenčných cenách. Vyrábame autoplachty akýchkoľvek rozmerov, druhov, zaistíme kompletný reklamný servis i grafické návrhy.
Prezentácia firmy: AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o.
Poslať správu Autoplachty
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.