Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 3150 celkom 363
Výroba ťažných zariadení

Výroba ťažných zariadení

Výroba ťažných zariadení pre všetky typy vozidiel dodávaných do Českej republiky a EÚ. Výroba ťažných zariadení pre osobné autá, dodávky, obytná a nákladné vozidlá. Sme najväčším českým výrobcom a predajcom ťažných zariadení na českom trhu s 26-ročnou tradíciou.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Výroba ťažných zariadení
Ťažná zariadenia

Ťažná zariadenia

Ťažná zariadenia sú vyrábané a schvaľované podľa smerníc Európskeho spoločenstva EC 94/20. Záruku kvality zabezpečuje systém riadenia kvality ČSN EN ISO 9001:2001 dozorovaný spoločnosťou TÜV. Ťažná zariadenia SVC Náchod sú originál české výrobky chránené patentami.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Ťažná zariadenia
Ťažné zariadenie

Ťažné zariadenie

Ak dopytujete kvalitné ťažné zariadenie pre Vaše vozidlo, ste na správnom mieste. Ťažné zariadenie ponúkame pre osobné, terénne, nákladné vozidlo či dodávku - v rámci EÚ, vo viac ako 3500 druhoch. Zabezpečujeme profesionálnu montáž vrátane elektroinštalácie.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Ťažné zariadenie
Výfuky

Výfuky

Vyrábame výfuky, výfukové systémy a potrubia stacionárnych agregátov a nákladných vozidiel, stavebných strojov, snežných a špeciálnych vozidiel. Výfuky a výfukové sústavy oceľové a nerezové. Výroba výfukových, vodných a sacích potrubí, z rôznych materiálov.
Prezentácia firmy: RONELT
Poslať správu Výfuky
Konvekta

Konvekta

Firma GOSS - chladiaca technika vykonáva servis a montáž klimatizácie Konvekta do autobusov, koľajových vozidiel, stavebnej techniky a nákladnej dopravy. Zabezpečujeme opravy kompresorov Bock, Bitzer, alebo Sanden vrátane magnetických spojok.
Prezentácia firmy: GOSS
Poslať správu Konvekta
Autoklimatizácia

Autoklimatizácia

Autoklimatizáciu dodáva a montuje naša firma od nemeckého výrobcu Konvekta AG od roku 1991. Jedná sa o autoklimatizáciu do autobusov, nákladnej a koľajovej dopravy, stavebných strojov a v neposlednom rade aj hybridných vozidiel. Samozrejmosťou je servis v ČR a SK.
Prezentácia firmy: GOSS
Poslať správu Autoklimatizácia
Letecké súčiastky

Letecké súčiastky

Vyrábame presné letecké súčiastky s vysokou pridanou hodnotou. Sériová výroba je zabezpečovaná na konvenčných a CNC strojoch. Mesačné dávky sa pohybujú v počtoch 50 - 500 ks. Letecké súčiastky vyrábame už od roku 2009.
Prezentácia firmy: KOVOKON Popovice s.r.o.
Poslať správu Letecké súčiastky
Oceľové kontajnery

Oceľové kontajnery

Dodávame oceľové kontajnery na ukladanie kontaminovaného odpadu. Oceľové kontajnery sú vysoko odolné voči vonkajším vplyvom a spoľahlivo plnia svoju funkciu pri prevoze či dlhodobom uchovávaní nebezpečného odpadu.
Prezentácia firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Poslať správu Oceľové kontajnery
Krycie plachty

Krycie plachty

Krycie plachty sa zhotovujú zvarovacou technológiou, presne podľa konštrukcie auta. Trecie miesta sú zosilnené troma vrstvami materiálu. Všetky krycie plachty majú strop presvetlený bielym materiálom.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Krycie plachty
Autoplachty

Autoplachty

S našími výrobkami - autoplachty, transparenty, textilné haly s oceľovou konštrukciou a reklamnými nápismi sa stretávate už mnoho rokov po celej Českej republike v rôzných oboroch podnikania. Autoplachty zmeriame po celej Českej aj Slovenskej republike zadarmo.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Autoplachty
Výfuky

Výfuky

Kvalitné výfuky z druhovýroby. Máme výfuk na každý automobil. U nás si vyberiete! Skladom viac než 1500 výfukov. Prehľadný výber výfukov podľa typu vozidla, roku, časti výfuku. Skvelé ceny, výfuky skladom. Rýchle doručenie! Zadarmo doprava pri nákupe nad 50€.
Prezentácia firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslať správu Výfuky
Medzinárodná preprava

Medzinárodná preprava

Naším nosným programom je medzinárodná preprava. Špecializujeme sa na strednú a východnú Európu, Áziu, Ďaleký Východ a USA. Medzinárodná preprava je zabezpečovaná do všetkých destinácií sveta. Ponúkame flexibilitu, efektívnosť, spoľahlivosť, profesionalitu.
Prezentácia firmy: INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.
Poslať správu Medzinárodná preprava
Nákladné autá autobazár

Nákladné autá autobazár

Autobazár pre nákladné auta sa zaoberá výkupom, predajom a komisným predajom nákladných automobilov - nákladné autá, ťahače, návesy, špeciálne nástavby. Stavebné stroje a špeciálne nadstavby na podvozkoch. Nákladné autá - možnosť leasingu či úveru.
Prezentácia firmy: Autobazar GOLEM
Poslať správu Nákladné autá autobazár
Obytné kontajnery

Obytné kontajnery

Mobilné obytné kontajnery nachádzajú široké uplatnenie v najrôznejších oblastiach využitia, hlavne v stavebníctve. Patríme medzi významných českých dodávateľov obytných kontajnerov. Obytné kontajnery - pri ich výrobe sú využívané dlhoročné skúsenosti a know-how.
Prezentácia firmy: SILECON, a.s.
Poslať správu Obytné kontajnery
Brzdové systémy

Brzdové systémy

Spoločnosť DAKO-CZ, a.s. Třemošnice vyrába a dodáva vzduchotlakové brzdové systémy DAKO pre železničné nákladné aj osobné autá a lokomotívy a hydraulické brzdové systémy pre električky.
Prezentácia firmy: DAKO-CZ, a.s.
Poslať správu Brzdové systémy
Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy sú vyrobené z termopapiera so špeciálnou vrstvou zabraňujúcou ich znehodnoteniu. Rolky pre digitálne tachografy sú chránené proti zvýšenej teplote a vlhkosti v kabíne, olejom, PHM, čistiacím a chemickým prostriedkom.
Prezentácia firmy: EPOS spol. s r.o.
Poslať správu Rolky pre digitálne tachografy
Predaj autoplachiet

Predaj autoplachiet

Ponúkame predaj autoplachiet pre vojenských veteránov hlavne z obdobia II. svetovej vojny. Okrem predaja autoplachiet ponúkame tiež plátené doplnky pre vojenské vozidlá.
Prezentácia firmy: Autoplachty Nekvasil
Poslať správu Predaj autoplachiet
Autoplachty pre vojenských veteránov

Autoplachty pre vojenských veteránov

Vyrábame autoplachty pre vojenských veteránov. Naše produkty sú presné repliky originálnych plachiet. Naše autoplachty pre vojenských veteránov sú zo 100% bavlny a vo vodovzdornej úprave. Autoplachty pre vojenských veteránov - naša tradícia, vaša istota.
Prezentácia firmy: Autoplachty Nekvasil
Poslať správu Autoplachty pre vojenských veteránov
CNG - plniace zariadenie

CNG - plniace zariadenie

Motor Jikov vyrába a vyvíja CNG - plniace zariadenia. CNG - plniace zariadenie výrazne zníži náklady na prevádzku Vášho vozidla a to až 50% oproti pohonu na benzín a 25% oproti pohonu na naftu. CNG - plniace zariadenie využíva pre pohon biometán alebo zemný plyn.
Prezentácia firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Poslať správu CNG - plniace zariadenie
Stavebná mechanizácia

Stavebná mechanizácia

V kategórii stavebná mechanizácia nájdete kvalitné značkové náradie, stavebnú a zváraciu techniku, čerpadlá, elektrocentrály a ďalších užitočných pomocníkov pre oblasť stavebná mechanizácia.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Stavebná mechanizácia
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety AXTONE s.r.o. Vlaky a železnice PRAKON KONSTRUKTIONEN s.r.o. Projektovanie a výroba strojného vybavenia MORKUS Morava s.r.o. Poľnohospodárske projekty
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.