Chemikálie, plasty a suroviny

Je tu 29 sekcií v ktorej sú 40 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 5170 celkom 313
Dilatačný profil pevný

Dilatačný profil pevný

Dilatačný profil pevný vyrábame v štandardných dĺžkach 2m a 2,5m. Balenie v kartónových krabiciach, popr. podľa priania a špecifikácie zákazníka.
Prezentácia firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Poslať správu Dilatačný profil pevný
Plastové nábytkové profily

Plastové nábytkové profily

Vyrábame základné profily pre kancelársky nábytok a špeciálne plastové nábytkové profily podľa požiadaviek zákazníkov. Všetky naše profily sú vyrobené z PVC. Naše plastové nábytkové profily vyrábame pre zákazníkov na mieru. Široké užitie profilov.
Prezentácia firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Poslať správu Plastové nábytkové profily
Plastové stavebné profily

Plastové stavebné profily

Vyrábame stavebný ucelený program plastových profilov pre kontaktné zatepľovanie objektov a sádrokartónových konštrukcií. Plastové stavebné profily dodávame podľa požiadavky zákazníka a vyrábame na zakázku.
Prezentácia firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Poslať správu Plastové stavebné profily
Lisovňa plastov

Lisovňa plastov

Lisovňa plastov sa zaoberá lisovaním a montážou výrobkov z plastov. Lisovňa plastov má zameranie na vstrekovanie plastov ( technické a vzhľadové výlisky, vákuovo tvarované výrobky, obaly, potreby pre domácnosť ). Lisovňa plastov ponúka vákuové pokovovanie plastov.
Prezentácia firmy: IRISA, výrobní družstvo
Poslať správu Lisovňa plastov
Mašle

Mašle

Mašle ako univerzálny dekoračný prvok ponúkame v našom sortimente v neprebernom množstve dĺžok, materiálov, dekorov i farieb. Mašle ponúkame za priaznivé ceny a predávame prostredníctvom nášho e-shopu.
Prezentácia firmy: NIXE s.r.o.
Poslať správu Mašle
Organza

Organza

Organza tvorí významnú časť nášho sortimentu dekoračných materiálov. Organza je ponúkaná v pestrej škále farieb, s motívmi, v rôznych rozmeroch. V prevedení stuhy, role a taktiež ako vrecká, na originálne balenie darčekov.
Prezentácia firmy: NIXE s.r.o.
Poslať správu Organza
Dekoračné stuhy

Dekoračné stuhy

V našom širokom a pestrom sortimente môžete vyberať dekoračné stuhy pre rôzne príležitosti a použitie. Dekoračné stuhy ponúkame v mnohých farbách a farebných kombináciách, v niekoľkých typoch použitého materiálu, s rôznymi motívmi a vzormi.
Prezentácia firmy: NIXE s.r.o.
Poslať správu Dekoračné stuhy
Stĺpiky na plot

Stĺpiky na plot

Ponúkame stĺpiky na plot v štyroch produktových radách. Stĺpiky na plot AXIS sú odolné proti ohybu a odpovedajú štandardom zaoberajúcim sa vplyvmi vetra a snehu na štruktúru. AXOR je jeden typ stĺpika pre všetky použitia ( koncový, priebehový a rohový ).
Prezentácia firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslať správu Stĺpiky na plot
Výkup a predaj dreva

Výkup a predaj dreva

Vykonávame výkup a predaj dreva. Vykupujeme akékoľvek sortimenty ihličnatého dreva s odvozom z lesa, ktorý je v našej réžii. Využite jednorázové aj komplexné služby odborne zabezpečené kvalifikovaným personálom v oblasti výkup a predaj dreva.
Prezentácia firmy: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
Poslať správu Výkup a predaj dreva
Laminátové haly pre teľatá

Laminátové haly pre teľatá

Laminátové prístrešky pre teľatá sa používajú na letecký chov teliat pri ochrane teliat za nepriaznivého počasia. Laminátové haly pre teľatá sú vyrobené z polyesterových živíc vystužených sklenenými vláknami.
Prezentácia firmy: SAKUTUS CZ a.s.
Poslať správu Laminátové haly pre teľatá
Extrakt z čučoriedok

Extrakt z čučoriedok

Čučoriedky prejavujú významné liečivé schopnosti. Extrakt z čučoriedok pomáha udržiavať dobrý zrak a prispieva k jeho zlepšeniu a ostrosti videnia. Podporuje aj videnie v noci a adaptáciu oka za šera. Extrakt z čučoriedok má taktiež blahodárne účinky na ľadviny a močové cesty.
Prezentácia firmy: AUSTRALIAN REMEDY
Poslať správu Extrakt z čučoriedok
Miešacie zariadenie

Miešacie zariadenie

Špecializáciou firmy TECHMIX je výroba a dodávky miešacích zariadení. Jedná sa o miešacie zariadenie pre kvapaliny, suspenzie a disperzie ako súčasťou liniek pre výrobu a skladovanie rôznych produktov aj pre spracovanie materiálov z odpadu.
Prezentácia firmy: TECHMIX s.r.o.
Poslať správu Miešacie zariadenie
Gumové autokoberce

Gumové autokoberce

Gumové autokoberce univerzálne a typové - presné gumové autokoberce vyrobené z kvalitných kaučukových zmesí na báze SBR, spĺňajúcich akékoľvek kritériá pre použitie v automobilovom priemysle. Ponúkame taktiež gumové autokoberce s kombináciou PES textílií.
Prezentácia firmy: ZPV Rožnov, s.r.o.
Poslať správu Gumové autokoberce
Autokoberce

Autokoberce

Výroba, predaj, export: autokoberce do osobných automobilov. Autokoberce sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov, spĺňajúcich akékoľvek požiadavky na kvalitu od našich OEM zákazníkov - Škoda Auto a.s., Mercedes-Benz, BMW, Ford, PSA Peugeot Citroen a Renault.
Prezentácia firmy: ZPV Rožnov, s.r.o.
Poslať správu Autokoberce
Polykarbonátové dosky

Polykarbonátové dosky

Komôrkové a plné polykarbonátové dosky, zámkové dosky, vlnité a trapézové dosky zo sklolaminátu, akrylátové dosky - plexisklo, vrátane montážnych prvkov ku všetkým typom dosiek. Polykarbonátové dosky formátujeme a zabezpečíme aj ich dopravu.
Prezentácia firmy: LANIT PLAST, s.r.o.
Poslať správu Polykarbonátové dosky
Trapézový polykarbonát

Trapézový polykarbonát

Trapézový polykarbonát Marlon CSE a vlnité dosky Marlon CS/CSE vyrobené z polykarbonátu sú prakticky nerozbitné. Poskytujeme na ne záruku 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím. Trapézový polykarbonát má vysoko kvalitný UV filter, na slnku nekrehne ani nežltne.
Prezentácia firmy: LANIT PLAST, s.r.o.
Poslať správu Trapézový polykarbonát
Sklolaminát

Sklolaminát

Sklolaminát FILON dodávame v podobe vlnitých rolí alebo trapézových a vlnitých dosiek. Sklolaminát - role sú určené pre zastrešenie pergól alebo prístreškov. Dosky dodávame v profiloch, ktoré sú kompatibilné s väčšinou strešných plechov v Českej republike.
Prezentácia firmy: LANIT PLAST, s.r.o.
Poslať správu Sklolaminát
Preglejkové dosky

Preglejkové dosky

Preglejkové dosky vyrábame z lúpaných dýh ihličnatých a listnatých drevín, plošne lisované v prevedení kombi, bukové a celobukové. Niektoré preglejkové dosky sú povrchovo upravené papierom impregnovaným fenolformaldehydovou živicou.
Prezentácia firmy: PLOMA, a.s.
Poslať správu Preglejkové dosky
Plexisklo

Plexisklo

Dodávame plexisklo. Plexisklo je vyrábané na zakázku. Výrobné možnosti umožňujú ohýbanie, frézovanie, lepenie, žíhanie tvarov, rezanie na laseri, leštenie, laminovanie, vyfukovanie, vákuové tvarovanie a zalievanie predmetov čírou hmotou, z ktorých vznikne plexisklo.
Prezentácia firmy: AZ Plastik,spol. s r.o.
Poslať správu Plexisklo
Polykarbonát

Polykarbonát

Polykarbonát je u nás spracovávaný zakázkovo. Naše výrobné možnosti umožňujú polykarbonát ohýbať, frézovať, lepiť, žíhať do tvarov a vákuovo tvarovať. Predávame polykarbonát obchodných značiek Makrolon, Lexan, Barlo a ďalšie.
Prezentácia firmy: AZ Plastik,spol. s r.o.
Poslať správu Polykarbonát
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.