Chemikálie, plasty a suroviny

Je tu 29 sekcií v ktorej sú 40 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 2140 celkom 313
Dřevěné přepravní obaly

Dřevěné přepravní obaly

Výroba dřevěných přepravních obalů na zakázku. Naše společnost se zaměřuje na výrobu přepravních beden a to celodřevěných, z překližky, OSB konstrukce, DTD. Jedná se o dřevěné přepravní obaly vhodné pro tuzemskou i zahraniční přepravu.
Prezentácia firmy: MOIRY, s.r.o.
Poslať správu Dřevěné přepravní obaly
Žltý dextrín

Žltý dextrín

Žltý dextrín má v technickom priemysle široké využitie pre svoje pojivové a lepiace vlastnosti. Je ideálny na výrobu tekutých lepidiel a prípravu lepidiel v rôznych odvetviach. Žltý dextrín sa používa napríklad v zlievarenstve, v papierenskom, keramickom a inom priemysle.
Prezentácia firmy: LYCKEBY AMYLEX, a.s.
Poslať správu Žltý dextrín
Biely dextrín

Biely dextrín

Biely dextrín sa v technickom priemysle využíva k výrobe tekutých lepidiel a pást pre papierenský, drevospracujúci a textilný priemysel. Biely dextrín slúži pre konečnú úpravu tkanín, zahusťovanie farieb na vodnej báze. Výroba kancelárskych lepidiel, školských farieb a iné.
Prezentácia firmy: LYCKEBY AMYLEX, a.s.
Poslať správu Biely dextrín
Kyselina Fenolsulfonová

Kyselina Fenolsulfonová

Kyselina Fenolsulfonová je všestranný katalyzátor používaný predovšetkým v galvanických kúpeľoch, pri aplikácii pocínovania (ferrostan proces). Ďalej ako katalyzátor pri výrobe fenolických kvetinových pien či fenolformaldehydových živíc.
Prezentácia firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslať správu Kyselina Fenolsulfonová
Docusate Sodium

Docusate Sodium

Docusate Sodium v produkte ALTARAN S 8/60. Jedná sa o rýchlozmáčací prípravok so všeobecným použitím, u všetkých druhov materiálov. Docusate Sodium je ideálny tam, kde potrebujeme dosiahnuť rýchle a dokonalé zmočenie ľubovoľného pevného povrchu.
Prezentácia firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslať správu Docusate Sodium
Povrchovo aktívne látky

Povrchovo aktívne látky

Povrchovo aktívne látky tvoria väčšinu našej produkcie zameranej na chemickú výrobu. Povrchovo aktívne látky sa používajú ako základné suroviny pri výrobe bytovej chémie a kozmetiky. Napríklad umývacích, čistiacich i pracích prostriedkov, tekutých mydiel, šampónov a iné.
Prezentácia firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslať správu Povrchovo aktívne látky
Epoxidová živica

Epoxidová živica

Epoxidová živica je polymérový materiál syntetického pôvodu. Predstavuje látky s viac ako jednou epoxidovou väzbou, ktoré sa vyznačujú výbornou adhéziou k celej rade materiálov a po vytvrdnutí aj ďalšími významnými a v praxi úžitkovými vlastnosťami.
Prezentácia firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslať správu Epoxidová živica
Obalové fólie

Obalové fólie

Špecializujeme sa na obalové fólie vrátane techniky potrebné pre balenie. Všetko od preverených výrobcov a dodávateľov, v požadovanej kvalite a za bezkonkurenčné ceny. Produktové portfólio pre obalové fólie zahŕňa širokú ponuku všetkých druhov najbežnejších fólií.
Prezentácia firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslať správu Obalové fólie
Váhy pre gumárne

Váhy pre gumárne

Ponúkame dodávku váh pre gumárne s viac ako 50-ročnou tradíciou. Váhy pre gumárne nachádzajú svoje využitie v gumárenskom priemysle. Vykonávame dodávku častí technologických celkov na kľúč.
Prezentácia firmy: Calibra CZ, s.r.o.
Poslať správu Váhy pre gumárne
Čistiace rohože

Čistiace rohože

Čistiace rohože a zóny vyrábame vo vysokej kvalite a vo viac ako 40 typoch. Jedná sa o čistiace rohože vonkajšie i vnútorné, podľa použitého materiálu textilné, gumové, hliníkové a kartáčové rohože s nábehovým alebo zapusteným rámom.
Prezentácia firmy: GAPA MB, s.r.o.
Poslať správu Čistiace rohože
Ochranné rúrky

Ochranné rúrky

Ochranné rúrky vyrábame v jednostennom (OPTOHARD, PYROSTOP), alebo dvojstennom prevedení (DUOFLEX, DUOHARD). Ochranné rúrky sú určené hlavne na ochranu optických, metalických a koaxiálnych káblov uložených vo výkopoch a káblovodoch.
Prezentácia firmy: MATEICIUC a.s.
Poslať správu Ochranné rúrky
Pogumovanie valcov

Pogumovanie valcov

Vykonávame pogumovanie valcov, valčekov, kolies a kladiek čiernou alebo svetlou gumou rôznej tvrdosti. Ďalej vykonávame pogumovanie valcov penovou mikroporéznou gumou. Gumový povrch valcov je brúsený, poprípade opatrený textilom.
Prezentácia firmy: Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.
Poslať správu Pogumovanie valcov
Konfekčné membrány

Konfekčné membrány

Vyrábame konfekčné membrány pre stroje na výrobu pneumatík, manžety, duše, hadice do hadicových ventilov a sťahovacie gumové prstence. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov dosahujeme vysokú životnosť. Ponúkame konfekčné membrány s nelepivým povrchom.
Prezentácia firmy: Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.
Poslať správu Konfekčné membrány
Silentbloky

Silentbloky

Spoločnosť FRAM spol. s r.o. vyrába štandardné silentbloky. Silentbloky sú štandardne vyrábané z gumy NR/SBR o tvrdosti 55°ShA. Rozsah pracovných teplôt je od -40°C do +90°C.
Prezentácia firmy: FRAM spol. s r.o.
Poslať správu Silentbloky
Gumové výrobky

Gumové výrobky

V našom výrobnom portfóliu nájdete predovšetkým gumové výrobky. Gumové výrobky sú vysoko teplotne odolné priechodky, dorazy, lišty, tesnenie konvektomatov, membrány spínačov, silenbloky, gumové autokoberce a gumové platne (cca 800 druhov výrobkov).
Prezentácia firmy: ROGUM s.r.o.
Poslať správu Gumové výrobky
Technologické celky

Technologické celky

Navrhujeme a kompletujeme technologické celky - Balené jednotky, Prevádzkové súbory, Výrobné jednotky alebo Pilotné jednotky. Technologické celky Moriarní, Neutralizačné stanice, Riediace stanice a podobne.
Prezentácia firmy: ZOMAplast s.r.o.
Poslať správu Technologické celky
Plastové krytky

Plastové krytky

Naša spoločnosť vyrába plastové krytky rôznych veľkostí a tvarov i farieb. Plastové krytky uľahčia manipuláciu s predmetmi a ochránia ich trvanlivosť. Spoločnosť VINYL-FLEX spĺňa požiadavky podľa Smernice Európskeho Parlamentu a Rady č. 2002/95/ES.
Prezentácia firmy: VINYL-FLEX, s.r.o.
Poslať správu Plastové krytky
Laminátové výrobky

Laminátové výrobky

Laminátové výrobky vyrábame zo sklolaminátu z polyesterových živíc, vystužených skleným vláknom. Našou hlavnou produkciou sú laminátové búdy pre teľatá a zastropenie (poklopy) čističiek odpadových vôd.
Prezentácia firmy: SAKUTUS spol. s r.o.
Poslať správu Laminátové výrobky
Požiarne-športové hadice

Požiarne-športové hadice

Požiarne-športové hadice rady Pyrotex Supersport a Pyrotex Firesport. Požiarne športové hadice moderná konštrukcia zložená z polyesterovej tkaniny a tenkostennej gumovej vložky. Táto hadica je vyvinutá špeciálne pre požiarny šport tej najvyššej úrovne.
Prezentácia firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslať správu Požiarne-športové hadice
Požiarne hadice

Požiarne hadice

Vyrábame požiarne hadice niekedy označované tiež ako zásahové hadice. Okrem požiarnych hadíc vyrábame a dodávame aj športové hadice pre požiarne športy, hydrantové hadice a priemyselné hadice. Požiarne hadice sú certifikované podľa národných noriem.
Prezentácia firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslať správu Požiarne hadice
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.