Drevo

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 16
Prepravné bedne

Prepravné bedne

Vyrábame drevené prepravné bedne pre tuzemskú i medzinárodnú prepravu. Všetky prepravné bedne plne odpovedajú medzinárodnej smernici FAO Nr.15 pre vývoz drevených obalov do zahraničia a sú v súlade s touto smernicou značené.
Ukáž na mape   internet: www.moiry.cz  
Prezentácia firmy: MOIRY, s.r.o.
Poslať správu Prepravné bedne
Drevené obaly

Drevené obaly

Drevené obaly slúži ako ochranné balenie pre tuzemsko a export. Drevené obaly vyrábame už 20 rokov, podľa noriem s možnosťou balenia a fixáciou priemyselných výrobkov u zákazníka a prípravy k expedícii.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Stavounie-CZ, s.r.o.
Poslať správu Drevené obaly
Spracovanie dýh

Spracovanie dýh

Hlavnou obchodnou náplňou našej spoločnosti je spracovanie dýh. V ľubovoľnom množstve produkujeme dýhové zosadenky, dýhy exotické, dekoratívne a drevotriesku. Spracovanie dýh prebieha v súlade s certifikáciami pre český i zahraničný trh.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Poslať správu Spracovanie dýh
Výkup a predaj dreva

Výkup a predaj dreva

Vykonávame výkup a predaj dreva. Vykupujeme akékoľvek sortimenty ihličnatého dreva s odvozom z lesa, ktorý je v našej réžii. Využite jednorázové aj komplexné služby odborne zabezpečené kvalifikovaným personálom v oblasti výkup a predaj dreva.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
Poslať správu Výkup a predaj dreva
Preglejkové dosky

Preglejkové dosky

Preglejkové dosky vyrábame z lúpaných dýh ihličnatých a listnatých drevín, plošne lisované v prevedení kombi, bukové a celobukové. Niektoré preglejkové dosky sú povrchovo upravené papierom impregnovaným fenolformaldehydovou živicou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PLOMA, a.s.
Poslať správu Preglejkové dosky
Drevopredaj

Drevopredaj

Drevopredaj truhlárskeho a exotického reziva, lepené a konštrukčné hranoly ( KVH, BSH ), obkladové a podlahové palubovky, škárovky, biodosky, fasádny obklad THERMOWOOD ( tepelne upravené drevo ). Drevopredaj kvalitného reziva z celého sveta.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Poslať správu Drevopredaj
Predaj a nákup dreva

Predaj a nákup dreva

Nákup a predaj dreva od ostatných vlastníkov lesov. Predaj dreva je uskutočňovaný vo všetkých hrúbkových a kvalitatívnych triedach v drevinnej skladbe SM, BO, MD, BK v dĺžkach 2-14 m. Nákup ihličnatého aj listnatého dreva všetkých hrúbkových a kvalitatívnych tried a driev.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Poslať správu Predaj a nákup dreva
Výroba paliet

Výroba paliet

Naša výroba paliet predstavuje rýchlosť, kvalitu a ústretový prístup. Ak potrebujete, môže byť výroba paliet a ich dodávka realizovaná do 24 hodín. Sme schopní dodať nielen štandardné drevené palety, ale aj drevené palety atypických rozmerov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SAJL, s.r.o.
Poslať správu Výroba paliet
Palivové drevo

Palivové drevo

Ponúkame Vám palivové drevo a to už vykrátené a naštiepané na polená. Palivové drevo a krbové drevo vyrábame z listnatej ( napríklad buk, hrab, dub, jasan, breza a ďalšie ) a ihličnatej guľatiny ( napríklad smrek, borovica, jedľa, modrín a ďalšie ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: JACER - CZ, a.s.
Poslať správu Palivové drevo
Drevené pracovné podložky

Drevené pracovné podložky

Drevené pracovné podložky pre všetky typy vibrolisov - ich výrobou sa zaoberáme už veľa rokov a za túto dobu sme získali mnoho skúseností, ktoré ďalej zúročujeme pri výrobe. Ako novinku vyrábame teraz drevené pracovné podložky i z preglejky a OSB dosiek.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Miloš Falta - pracovní podložky
Poslať správu Drevené pracovné podložky
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.