Hračky, športy a zábava

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 71 podsekcií
 
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9
Zobrazujem produkty 8195 celkom 175
Výuka hry na gitaru

Výuka hry na gitaru

Výuka hry na gitaru pre začiatočníkov i pokročilých. U nás sa stretnete s ďalšími muzikantmi, s ktorými môžete nadviazať nové hudobné priateľstvo. Výuka hry na gitaru ( elektrickú i akustickú ) v našej rockovej škole je zabezpečená profesionálnymi muzikantmi.
Prezentácia firmy: JAM MUSIC INSTITUTE, s.r.o.
Poslať správu Výuka hry na gitaru
Požičovňa lodí Sázava

Požičovňa lodí Sázava

Požičovňa lodí Sázava ponúka vodácke výlety Týnec - Pikovice, Čerčany - Pikovice. Požičiavame kanoe, rafty, kajaky a ďalšie potrebné vodácke vybavenie. Ďalej sa venujeme kajakárskej a raftovej škole so skúsenými inštruktormi. Realizujeme firemné akcie aj školské akcie.
Prezentácia firmy: Dronte s.r.o.
Poslať správu Požičovňa lodí Sázava
Kanoe

Kanoe

Kanoe vyrábame z polyesterového sklolaminátu. Laminátové kanoe majú stále svojích priaznivcov pre svoje vlastnosti. Ich prednosťou je nízka hmotnosť, vysoká variabilita designu a jeho lesklosť a možnosť opravy aj v amatérskych podmienkach.
Prezentácia firmy: PEROPE Tábor s.r.o.
Poslať správu Kanoe
Akustické gitary

Akustické gitary

Firma Furch je rodinný podnik zaoberajúci sa výrobou akustických gitár.
Prezentácia firmy: FURCH GUITARS, s.r.o.
Poslať správu Akustické gitary
Drevené stavebnice

Drevené stavebnice

BETEXA creative - drevené stavebnice, ktoré rozvíjajú detskú tvorivosť, predstavivosť, kombinačné schopnosti, hravosť a trpezlivosť. Z jednej sady drevenej stavebnice možno zostaviť mnoho rôznych hračiek.
Prezentácia firmy: BETEXA, zásilková služba, s.r.o.
Poslať správu Drevené stavebnice
Hlavolamy

Hlavolamy

Hlavolamy z rôznych materiálov ( drevo, kov, šnúry, plast ). Hlavolamy v širokom cenovom rozpätí ( od vtípkov až po zberateľské lahôdky ). Hlavolamy odstupňované podľa obtiažnosti ( pre začiatočníkov i skúsených lúštiteľov ).
Prezentácia firmy: HLAVOLAM.NET
Poslať správu Hlavolamy
Drevený stojan na víno

Drevený stojan na víno

Drevený stojan na víno je určený ako darčekové balenie vhodné k reklamným a darčekovým účelom. Drevený stojan na víno predstavuje klasický skrutkový drevený lis, ktorý sa používal pri výrobe vína. Stojan na víno je vyrobený z prírodného dreva. Úpravy na prianie.
Prezentácia firmy: Stolařství Martinek s.r.o.
Poslať správu Drevený stojan na víno
Výroba plastov a foriem

Výroba plastov a foriem

Výroba náročných technických výliskov z plastov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Komplexné služby zahrňujú vývoj výrobkov, dielov a foriem, výrobu nástrojov, lisovanie a následné montáže vyrobených dielov.
Prezentácia firmy: PeHToo a.s.
Poslať správu Výroba plastov a foriem
Elektrické gitary

Elektrické gitary

Elektrické gitary Affinity Strat patria medzi cenovo najdostupnejšiu sériu firmy Squier, avšak aj tu nájdete kvalitný štandard typický pre túto značku. Telo elektrickej gitary je z masívnej olše, krk z javora, tri single snímače.
Prezentácia firmy: Hudební centrum s.r.o.
Poslať správu Elektrické gitary
Stolné spoločenské hry

Stolné spoločenské hry

Vyrábame a ponúkame stolné spoločenské hry. Stolné spoločenské hry sú určené nielen pre našich najmenších, ale tiež pre všetkých dospelých, ktorí sa chcú vrátiť do svojich detských rokov. Môžete si zahrať doma, ale tiež na cestách, ponúkame cestovné MINI HRY.
Prezentácia firmy: BONAPARTE
Poslať správu Stolné spoločenské hry
Detské ihrisko na kľúč

Detské ihrisko na kľúč

Detské ihrisko na kľúč je výrobný program, ktorý si získal za dobu svojej existencie veľkú obľubu, predovšetkým u zákazníkov, ktorí chcú vybudovať detské ihrisko presne podľa svojich predstáv a možností. Detské ihriská na kľúč s ľubovoľnými prvkami a veľkosťami.
Prezentácia firmy: FLORA SERVIS
Poslať správu Detské ihrisko na kľúč
Modely áut

Modely áut

Predávame modely áut Alfa Romeo, Audi, Aprília, BMW, Citroen, Ferrari, Ford, Fiat, Opel, Peugeot, Porsche, Škoda, Volkswagen, Yamaha, Kawasaki a ďalšie. Ponúkame hotové modely áut aj stavebnice sériovej výroby, ale aj ručné práce niektorých modelárov.
Prezentácia firmy: SVET-AUT.CZ
Poslať správu Modely áut
Ďalekohľady

Ďalekohľady

Ponúkame ďalekohľady Luger. Jedná sa o ďalekohľady LUGER LG 8 x 21, LUGER LG 10 x 25, LUGER LD 8 x 22, LUGER LG 10 x 26, LUGER NL 25 x 30, LUGER ZV ZOOM 10-30 x 50. Základom je prvotriedna optika, precízna výroba, kvalitný materiál a dokonalá remeselná práca.
Prezentácia firmy: OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.
Poslať správu Ďalekohľady
Tenisové campy s turnajmi

Tenisové campy s turnajmi

Môžete s nami vyraziť na tenisové campy s turnajmi. Na víkend či dovolenku, sami alebo s rodinou, v lete aj v zime do prekrásnych lokalít. Tenisová výuka - teória a prax - prebieha pod vedním kvalifikovaných trénerov 1. a 2. tenisovej triedy.
Prezentácia firmy: ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA
Poslať správu Tenisové campy s turnajmi
Živá hudba Praha v jazz klube u starej pani

Živá hudba Praha v jazz klube u starej pani

Živá hudba Praha v jazz klube u starej pani. Z hudobnej produkcie umocňuje moderné industriálne poňatie priestoru, výborná zvuková a svetelná aparatúra. Jazz club u starej pani disponuje koncertným krídlom.
Prezentácia firmy: Hotel U Staré paní
Poslať správu Živá hudba Praha v jazz klube u starej pani
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.