Hračky, športy a zábava

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 71 podsekcií
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem produkty 120 celkom 174
Nerezové kĺzačky

Nerezové kĺzačky

Nerezové kĺzačky vyrábame ako samostatný prvok detského ihriska. Nerezové kĺzačky dodávame s vlastnými schodíkmi alebo ako súčasť pre preliezačky, hrady a iné. Šírka kĺzačky je 0,5m, výška je daná začlenením do terénu a prípadnou úpravou dopadovej plochy.
Prezentácia firmy: ALFEKO s.r.o.
Poslať správu Nerezové kĺzačky
Treboňský kapor

Treboňský kapor

Chránené zemepisné označenie pôvodu Treboňský kapor je garanciou kvalitného rybieho mäsa, ktoré pozitívne pôsobí na zdravie ľudského organizmu. Zabezpečujeme dodávky živej ryby i výrobkov z rýb, medzi ktoré patrí čistený kapor, polovičky, filety, podkovy.
Prezentácia firmy: Rybářství Třeboň a.s.
Poslať správu Treboňský kapor
Hlasové doštičky

Hlasové doštičky

Hlasové doštičky sú nutnou súčasťou harmoniky. S novými poznatkami v technológii presného strihania profilového brúsenia, elektroerozívneho drôtového obrábania, poloautomatického ladenia sa vyrábajú hlasové doštičky pre všetky akordeóny a harmoniky.
Prezentácia firmy: HARMONIKAS s.r.o.
Poslať správu Hlasové doštičky
RC modely lietadiel

RC modely lietadiel

Spoločnosť ModellStudio CZ, s.r.o. vyvíja a vyrába RC modely lietadiel, napríklad modely cvičných lietadiel, akrobatické motorové lietadlá, vetrone a oldtimery do rozpätia 7000 mm. Ponúkame taktiež vákuové tvárnenie dielov pre RC modely lietadiel.
Prezentácia firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Poslať správu RC modely lietadiel
Výroba lyžiarských vlekov

Výroba lyžiarských vlekov

Výroba lyžiarských vlekov s nízkym vedením lana. Pohon 2,2 -7,5 kW. Maximálna dĺžka vlekov do 200m. Spoločným znakom pre výrobu týchto lyžiarských vlekov je voľné vedenie lana nad terénom bez medzipodpôr. To predpokladá plynulý a dutý svah bez zlomov.
Prezentácia firmy: B+J MIKESKA
Poslať správu Výroba lyžiarských vlekov
Dosky na detská ihriská

Dosky na detská ihriská

Stajňové dosky sú vhodné ako podlahy do konských stajní a slúži k zníženiu rizika zranenia. Mäkký, pružný a teplý povrch podláh do konských stajní absorbuje nárazy, chráni šľachy a kĺby. Proti sklzný povrch zaručuje celkovú istotu pri staní či chôdzi.
Prezentácia firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslať správu Dosky na detská ihriská
Výroba športových potrieb

Výroba športových potrieb

Výroba športových potrieb je alfou a omegou našej činnosti. Zameriavame sa predovšetkým na športové potreby spojené s bowlingom a kuželkami.
Prezentácia firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslať správu Výroba športových potrieb
Kolkárske dráhy

Kolkárske dráhy

Kolkárske dráhy - vyrábame a dodávame kolkárske dráhy do celej Európy. Dodávky kolkárskych technológií vrátane projektu nastavenia a následného servisu. Predávame športové potreby pre kolkárske kluby a centrá ako topánky, gule a leštidlá.
Prezentácia firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslať správu Kolkárske dráhy
Drevený hojdací kôň

Drevený hojdací kôň

Drevený hojdací kôň je vyrobený zo smrekového alebo borovicového materiálu ( spárovky - za účelom trvanlivosti výrobku, drevo sa nekrútia a nepraská ) vrátane povrchovej úpravy. Náš drevený hojdací kôň dočasne prechádza atestácií.
Prezentácia firmy: DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK
Poslať správu Drevený hojdací kôň
Vodácke oblečenie

Vodácke oblečenie

Predávame značkové vodácke oblečenie, ktoré vyniká svojou spoľahlivou funkčnosťou i moderným dizajnom. Vybrať si môžete z produktov niekoľkých renomovaných svetových výrobcov.
Prezentácia firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslať správu Vodácke oblečenie
Vodácké potreby

Vodácké potreby

VODÁK šport, s.r.o. ponúka na zapožičanie všetky vodácké potreby. Kajaky, kanoe plastové, nafukovacie lode, vesty, pádla, prilby, neoprenové obleky, pumpy, pramice, náhradné diely a iné vodácké potreby. Poskytujeme tiež vodácké poradenstvo.
Prezentácia firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslať správu Vodácké potreby
Požičovňa lodí

Požičovňa lodí

Požičovňa lodí VODÁK sport, s.r.o. - ponúka k zapožičaniu lode nové alebo zánovné, nafukovacie aj plastové, kanoe, kajaky, morské kajaky, rafty Coloreda aj Pulsary. Naša požičovňa lodí vykonáva testovanie lodí zdarma. Poskytujeme vodácke poradenstvo.
Prezentácia firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslať správu Požičovňa lodí
Kruhové odchovné nádrže pre rybárov

Kruhové odchovné nádrže pre rybárov

Vyrábame kruhové odchovné nádrže pre rybárov. Kruhové odchovné nádrže sú vyrobené z polypropylénu (PP). Kruhové odchovné plastové nádrže majú odtokový a čistiaci valec vyrobený z polypropylénu a nerezového sita.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Kruhové odchovné nádrže pre rybárov
Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP )

Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP )

Plastové nádrže sú vyrobené z polypropylénu ( PP ) s UV stabilizátorom, používajú sa na odchov rýb a manipuláciu s nimi. Tieto plastové nádrže sú: kruhová odchovná nádrž, odchovný žľab, žľab malý, odguľovací žľab, kaďa kónická, vaničky na manipuláciu s rybami.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP )
Domáce trenažéry

Domáce trenažéry

Naša ponuka zahŕňa aj domáce trenažéry presne pre vás. Navštívte naše webové stránky a vyberajte domáce trenažéry kvalitných výrobcov a za prijateľné ceny pre každého. Viac na našich stránkach.
Prezentácia firmy: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Poslať správu Domáce trenažéry
Vybavenie posilňovní

Vybavenie posilňovní

Kompletné vybavenie posilňovní. Ponúkame kvalitné posilňovacie stroje a príslušenstvo do vášho fitness prevádzky. Rýchle dodanie, odporúčania na vybavenie posilňovní, záruka kvality, rozumné ceny strojov a športového príslušenstva. Viac na našich stránkach.
Prezentácia firmy: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Poslať správu Vybavenie posilňovní
Posilovacie stroje Impulsefitness

Posilovacie stroje Impulsefitness

Posilovacie stroje Impulsefitness sú dokonalé posilovacie stroje pre domáce a ľahko komerčné použitie. Posilovacie stroje svojou veľmi stabilnou konštrukciou, kvalitnými ložiskami a plynulým chodom robia z týchto výrobkov tovar i pre veľmi náročných zákazníkov.
Prezentácia firmy: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Poslať správu Posilovacie stroje Impulsefitness
Organza

Organza

Organza tvorí významnú časť nášho sortimentu dekoračných materiálov. Organza je ponúkaná v pestrej škále farieb, s motívmi, v rôznych rozmeroch. V prevedení stuhy, role a taktiež ako vrecká, na originálne balenie darčekov.
Prezentácia firmy: NIXE s.r.o.
Poslať správu Organza
Oplotenie športovísk

Oplotenie športovísk

Oplotenie športovísk je nevyhnutná súčasť pre vyššiu bezpečnosť hráčov, divákov, majetku a osôb. Oplotenie športovísk zvyšuje taktiež bezpečnosť pred vandalstvom a inými nežiadúcimi prejavmi zvonku.
Prezentácia firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslať správu Oplotenie športovísk
Výroba modelov lietadiel

Výroba modelov lietadiel

Výroba modelov lietadiel je našou hlavnou činnosťou. Vyrábame kvalitné rádiom riadené modely lietadiel, výhradne tuzemskej produkcie. Kvalitná výroba modelov lietadiel spolu s konštruktérmi a techniky s mnohoročnými skúsenosťami v odbore.
Prezentácia firmy: TOPMODEL CZ s.r.o.
Poslať správu Výroba modelov lietadiel
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.