Hračky, športy a zábava

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 71 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem produkty 5170 celkom 175
Bezpečnostná autofólia

Bezpečnostná autofólia

Bezpečnostná autofólia je bezfarebná a je účinnou ochranou proti zlodejom. Autofólia zachytáva až 98% UV žiarenia a chráni interiér vozidla pred vysušovaním. Bezpečnostná autofólia je schválena ministerstvom dopravy na bočné okná. Záruka na autofólie je 36 mesiacov.
Prezentácia firmy: Autofolie BZ
Poslať správu Bezpečnostná autofólia
Protislnečné autofólie

Protislnečné autofólie

Protislnečné autofólie dodávame s nádychom modrej, šedej, zelenej a neutrálnej. Protislnečné autofólie sa používajú na zmiernenie vplyvu slnečného žiarenia, aby sa posádka automobilu cítila dobre. Protislnečné autofólie sú veľmi účinné na teplo a na UVžiarenie.
Prezentácia firmy: Autofolie BZ
Poslať správu Protislnečné autofólie
Redakčný fotografie

Redakčný fotografie

Ponúkame redačkní fotografie, jedná sa o fotky do spravodajstvo pre redakčné použitie a tiež fotky pre osobné použitie, predovšetkým pre tlač plagátov a obrazov celebrít. Redakčný fotografie - Editorial licencie fotografií sú na predaj len pre redakčné a osobné využitie.
Prezentácia firmy: Fotobanka.Fotky-Foto.cz
Poslať správu Redakčný fotografie
Kuchynky pre deti

Kuchynky pre deti

Vyrábame kuchynky pre deti, ktoré majú nielen sporák, hranatý drez s vodovodnou batériou, ale taktiež umývačku s kovovým výsuvným systémom, mikrovlnku s otočným tanierom a modernou varnou doskou vybavenou netrieštivým plexisklom ako skutočné kuchyne.
Prezentácia firmy: MAKRA
Poslať správu Kuchynky pre deti
Predaj lodí

Predaj lodí

Naša firma ponúka predaj lodí nových i starších, mnohých značiek. Možnosť dovozu lode podľa priania zákazníka zo zahraničia vrátane vybavenia všetkých formalít. Predaj lodí s možnosťou nákupu tovaru na leasing a odborného poradenstva. Predaj lodí i cez lodný bazar.
Prezentácia firmy: PowerBoat.cz
Poslať správu Predaj lodí
Lodný servis

Lodný servis

Naša firma ponúka kvalitný lodný servis. Lodný servis prevádzajú kvalifikovaní mechanici, ktorí majú v tomto odvetví celoživotné skúsenosti. Poskytovaný lodný servis prevádzame na prianie zákazníka, je vhodný pre akúkoľvek veľkost či druh lode.
Prezentácia firmy: PowerBoat.cz
Poslať správu Lodný servis
Výroba akvárií

Výroba akvárií

Výroba akvárií v dvoch modelových radách. Výroba akvárií všetkých rozmerov. Navrhujeme a realizujeme akvária na kľúč vrátane dodávky rastlín a živočíchov. Servis a údržba akvárií. Akvarijné komplety s vybavením. Výroba akvárií s tradíciou.
Prezentácia firmy: DISCUS CZ s.r.o.
Poslať správu Výroba akvárií
Akvarijné ryby

Akvarijné ryby

Akvarijné ryby výhradne od preverených českých chovateľov. Pravidelný rozvoz do akvarijních predajní. V rámci Európy akvarijné ryby dodáme spravidla vlastným rozvozom, do zámoria letecky. Ponúkame len prvotriedne akvarijné ryby so zárukou.
Prezentácia firmy: DISCUS CZ s.r.o.
Poslať správu Akvarijné ryby
Chov kapra

Chov kapra

Zameriavame sa predovšetkým na chov kapra obyčajného, ktorý tvorí 90% podiel z celkovej ročnej produkcie, ktorej prevažná časť je vyvážaná do zahraničia. Chov kapra obyčajného doplňuje chov a predaj ďalších významných sladkovodných rýb.
Prezentácia firmy: Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.
Poslať správu Chov kapra
Kozmetika pre psov a mačky

Kozmetika pre psov a mačky

Kozmetika pre psov a mačky BEA natur sa vyrába z kozmetických surovín s obsahom rastlinných zložiek a bylinných extraktov. Kozmetika pre psov a mačky je jemná, nedráždivá, má pozitívny vplyv na srsť a kožu. Šampón pre psov je vhodný aj pre citlivé jedince.
Prezentácia firmy: BEA natur, s.r.o.
Poslať správu Kozmetika pre psov a mačky
Šampón pre psov

Šampón pre psov

Šampón pre psov BEA natur sa vyrába z kozmetických surovín s obsahom rastlinných zložiek a bylinných extraktov. Šampón pre psov je jemný, nedráždivý, s pozitívnym vplyvom na srsť a kožu. Šampón pre psov je vhodný aj pre citlivé jedince.
Prezentácia firmy: BEA natur, s.r.o.
Poslať správu Šampón pre psov
Herné konzoly

Herné konzoly

Ponúkame Herné konzoly ako sú napríklad PLAYSTATION 3, PLAYSTATION PORTABLE PSP, XBOX 360, NINTENDO Wii, NINTENDO Dsi. Herné konzoly sú v dnešnej dobe pre mladých rozšírenou zábavou, ktorá sa len pripojí k televízii alebo monitoru a zábava môže začať.
Prezentácia firmy: DIF COMP s.r.o.
Poslať správu Herné konzoly
Golfové zájazdy

Golfové zájazdy

CONNEA TRAVEL ponúka svojím klientom golfové zájazdy vrátane kompletného servisu. Golfové zájazdy do vybraných destinácií po celom svete, organizácie golfových turnajov a golfová škola s rôznymi typmi programov. Golfové zájazdy na mieru podľa Vašich požiadaviek.
Prezentácia firmy: CONNEA TRAVEL, s.r.o.
Poslať správu Golfové zájazdy
Výroba športového oblečenia

Výroba športového oblečenia

Výroba športového oblečenia - vyrábame pre športové kluby, české lyžiarske reprezentácie, organizátorov rôznych významných európskych súťaží, ochranárov a členov národných parkov - KRNAP, obsluhy lanových dráh po celej Českej republike.
Prezentácia firmy: ALPI SPORT CENTRUM s.r.o.
Poslať správu Výroba športového oblečenia
Športové poháre a ceny

Športové poháre a ceny

Športové poháre a ceny sa vyrábajú a montujú v našej dielni. Naše športové poháre a ceny vyrábame v mnohých verziách - medaily, plakety, diplomy, sošky, emblémy, štítky. Športové poháre a ceny si môžete objednať v našom e - shope.
Prezentácia firmy: Sport Hobby
Poslať správu Športové poháre a ceny
Bobová dráha Lipno

Bobová dráha Lipno

Bobová dráha priamo v obci Lipno nad Vltavou je najdlhšia v Čechách a svojími parametrami i umiestnením v prekrásnej prírode patrí k absolútnej svetovej špičke. Bobová dráha Lipno Vás nesklame. Bobová dráha Lipno je ideálnym celoročným cieľom pre Váš rodinný výlet!
Prezentácia firmy: BOBOVÁ DRÁHA LIPNO
Poslať správu Bobová dráha Lipno
Tanečné školy

Tanečné školy

Klasické tanečné pre mládež a dospelých: štandardné a latinskoamerické tance a ďalej česká polka, blues, rokenrol, čardáš a ďalšie. Okrem toho : salsa, salsa pre ženy, tango argentíno. Rozvrh kurzov našej tanečnej školy nájdete na naších internetových stránkach.
Prezentácia firmy: PLAMÍNEK PRODUCTION
Poslať správu Tanečné školy
Kolkárske dráhy

Kolkárske dráhy

Špecializujeme sa na kolkárske dráhy s realizáciou v Čechách, na slovenský a Poľsku. Zabezpečujeme kompletnú dodávku kolkárske dráhy na kľúč. Opravy a modernizácie dráh vrátane zariadení a elektroniky. Profesionálny servis 24 hodín denne.
Prezentácia firmy: JaR DIGITAL - kuželky, bowling s.r.o.
Poslať správu Kolkárske dráhy
Športové pneu

Športové pneu

Ponúkame pneu vysokej kvality - športové pneu pre autocross a rallye. Športové pneu TipTyre v dezénoch Maxcross, Proficross, Proficross2, Ultracross aj.
Prezentácia firmy: TipTyre s.r.o.
Poslať správu Športové pneu
Detské nafukovacie hračky

Detské nafukovacie hračky

Dovážame a distribujeme detské nafukovacie hračky. Ponúkame detské nafukovacie hračky rady Splash, nafukovacie hračky v prevedení bazény, kruhy, lehátka, letný nafukovací sortiment značiek Five Stars, Summers Star, Happy Baby a ďalšie nafukovacie hračky.
Prezentácia firmy: Impag s.r.o.
Poslať správu Detské nafukovacie hračky
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.