Výstavba detských ihrísk

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 15 celkom 5
Pergoly záhradné

Pergoly záhradné

Pergoly záhradné sa vyrábajú zo vzduchosuchého smrekového reziva, buď z prírodného masívu, lepeného profilu alebo kombináciou oboch. Možnosť výberu z niekoľkých možných variant: zastrešené, nezastrešené, samostatne stojace pergoly záhradné alebo v náväznosti na iný objekt.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ARX Trade, společnost s ručením omezeným
Poslať správu Pergoly záhradné
Lanové zostavy

Lanové zostavy

Lanové zostavy najrôznějších tvarov a prevedení, rovnako ako pyramídove a priestorové šplhacie siete obchodnej značky Corocord ponúkame pre všetky vekové skupiny užívateľov. Lanové zostavy sú certifikované podľa bezpečnostnej normy EN 1176 úradom TÜV.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: COROCORD
Poslať správu Lanové zostavy
Lanové šplhacie systémy

Lanové šplhacie systémy

Výhradne dovážame a inštalujeme lanové šplhacie systémy pre rôzne vekové kategórie. Jedná sa o unikátne pyramídové a priestorové hracie štruktúry. Lanové šplhacie systémy sú spojené bezpečnými spojovacími prvkami, majú vysokú životnosť a odolnosť.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: COROCORD
Poslať správu Lanové šplhacie systémy
Lanové siete

Lanové siete

Lanové siete COROCORD výhradne dovážame v niekoľkých produktových kategóriach a desiatkach rôznych prevedení od pyramídovych až po priestorové herné sieťové systémy pre rôzne vekové kategórie. Lanové siete COROCORD odolávaju klimatickým vplyvom.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: COROCORD
Poslať správu Lanové siete
Kolotoč sedacie

Kolotoč sedacie

Kolotoč sedací je určený pre inštalácie na detské ihriská, do záhrad a parkov. Pre deti od 3 do 12 rokov a hmotnosti celkom do 150 kg. Kolotoč sedacie má hmotnosť 35 kg, upínanie 12 kg.

Prezentácia firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslať správu Kolotoč sedacie
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.