Veľkoobchod a výroba

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 5 podsekcií
 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 36
Certifikovaná výroba

Certifikovaná výroba

Ponúkame prvotriednu kvalitu výrobkov vďaka certifikovanej výrobe a kompletné riešenie požiadaviek našich zákazníkov. Pravidelne rozširujeme naše certifikované prevádzky zákazníkom z oboru dopravy, prepravy, stavebníctva, poľnohospodárstva, letectva, strojárstva, energetiky a iné.
Ukáž na mape   internet: www.savea.cz  
Prezentácia firmy: SAVEA spol. s r.o.
Poslať správu Certifikovaná výroba
Škrob pšeničný bez lepku

Škrob pšeničný bez lepku

Natívny škrob pšeničný s obsahom lepku do 20 mg/kg maximálne. Škrob pšeničný bez lepku je čisto prírodným výrobkom, ktorý nachádza uplatnenie hlavne v potravinárstve, kde sa využíva na výrobu produktov pre bezlepkovú diétu a chorých na celiakiu.
Ukáž na mape   internet: www.krnovskrob.cz  
Prezentácia firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Poslať správu Škrob pšeničný bez lepku
Stavebnica Tekton

Stavebnica Tekton

Stavebnica Tekton vyniká jednoduchou obsluhou a malou hmotnosťou. Jeden stroj môže slúžiť ako bubnová kosačka na vysokú i nízku trávu, mulčovač a radlice na sneh. Ku kompletnému stroju stavebnice Tekton možno dokúpiť nástavce na ďalšie práce.
Ukáž na mape   internet: www.dakr.com  
Prezentácia firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslať správu Stavebnica Tekton
Výroba korálikov

Výroba korálikov

Výroba korálikov má v našom kraji, rovnako aj v našej rodinnej firme, dlhú tradíciu. Výroba korálikov tu prebieha metódou stláčanie skla, na základe ktorej vznikajú rôzne tvary, farby i veľkosti korálikov, ktoré predstavujú vstupné komponenty pre bižutériu i ďalšiu tvorbu.
Ukáž na mape   internet: www.nikoglass-shop.cz  
Prezentácia firmy: Nikoglass
Poslať správu Výroba korálikov
Posuvné priečky

Posuvné priečky

Posuvné priečky MILT ESPERO rýchlo rozdelia väčší priestor na menšie miestnosti a zároveň splňujú vysoké požiadavky na dizajn a nepriezvučnosť. Posuvné priečky sú zavesené na stropnú koľajnicu, za pomoci ložísk sa panely jednoducho posúvajú. Je možné ich vyrobiť do výšky 8 m.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Posuvné priečky
Filtračné materiály

Filtračné materiály

Dodávame moderné filtračné materiály pre oblasť filtrácie vzduchu i kvapalín. Filtračné materiály sú zo syntetických a sklených vlákien, z PUR peny pre vzduchotechnické produkty. Pre kvapalinovú filtráciu ponúkame mnoho filtračných vreciek, filtračných sviečok a kapslí.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: České filtry, s.r.o.
Poslať správu Filtračné materiály
Logistické služby

Logistické služby

MRAZIARNE PLZEŇ - DÝŠINA a.s. Vám ponúkajú okrem mraziarenských skladov i logistické služby. Naša výhodná poloha sa nachádza v západných Čechách, v tesnej blízkosti diaľnice Rozvadov - Plzeň - Praha. Ponúkame logistické služby ako v Českej republike tak v zahraničí.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
Poslať správu Logistické služby
Lineárne vedenie

Lineárne vedenie

Lineárne vedenie - kompletný sortiment firiem THK, NSK, IKO, STAR, INA, lineárne vedenie s pohonmi, vozíkmi a koľajnice pre lineárne vedenie, vodiace tyče pre lineárne vedenie a guličkové púzdra, guličkové skrutky,stavebnicové systémy ALU. Technické poradenstvo.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: František Toman - ELO
Poslať správu Lineárne vedenie
Pracovné stoličky

Pracovné stoličky

Ergonomické pracovné stoličky predstavujú ideálne riešenie pre priemyselné odvetvie aj laboratória a zaručia zdravé sedenie vďaka nezávislému nastaveniu sklonu sedáka a operadla. Výšku nastavíte pomocou plynového piestu. Pracovná stolička s prítlakom.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Sedláček s. r. o.
Poslať správu Pracovné stoličky
Upratovacie vozíky

Upratovacie vozíky

Upratovacie vozíky jednokyblíkové a dvojkyblíkové. Upratovacie vozíky obsahujú podvozok, držiak žmýkač, vrece, vaničky, tyč, podperu mopu, kyblík, žmýkač. Upratovacia technika na mytie okien, mopy a držiaky mopov, rohože. Upratovacie vozíky zlepšia podmienky hygieny.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Sedláček s. r. o.
Poslať správu Upratovacie vozíky
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.