Umelecké remeslá

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 14 celkom 4
Sklenené korálky

Sklenené korálky

Sklenené korálky od českého výrobcu kvalitnej sklenenej bižutérie s dlhou tradíciou. Sklenené korálky sú ponúkané v stálej ponuke v mnohých farbách, v rôznych typoch, tvaroch a veľkostiach, alebo sú vyrábané na objednávku podľa požiadaviek zákazníka.
Ukáž na mape   internet: www.nikoglass-shop.cz  
Prezentácia firmy: Nikoglass
Poslať správu Sklenené korálky
Umelecká liatina

Umelecká liatina

Umelecká liatina je u nás vyrábaná od tých najstarších po najmodernejšie metódy formovanie vždy podľa želania a potrieb klienta. Umelecká liatina je odlievanie zo šedej a tvárnej liatiny, bronzu, mosadze a hliníka. Nie sme obmedzení rozmerom diela ani náročnosťou klienta.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Ernst Leopold s.r.o.
Poslať správu Umelecká liatina
Zvonárstvo

Zvonárstvo

V našom zvonárstve odlievame už od roku 1990 bronzové zvončeky a zvony. Na prianie zákazníka je možné v našom zvonárstve zvončeky aj zvony opatriť nápisom či znakom mesta, zámku, hradu alebo znakom firemným, dreveným držiakom či väčšie zvony vsadiť do zvoníc a konzolí.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Kovolitectví s.r.o.
Poslať správu Zvonárstvo
Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre od firmy Wranovský. Našou špecializáciou sú návrhy a ručná výroba kvalitných a originálnych svietidiel. Vyrábame sklenené lustre na mieru, či už sa jedná o klasické, nadčasové sklenené lustre či kovové a iné luxusné svietidlá do moderných interiérov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslať správu Sklenené lustre
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.