Ú

Účtovnícke programy

Účtovnícke programy

Účtovnícke programy ( ekonomický software ) AdmWin sú previazané evidenciou faktúr, skladov, zákaziek, objednávok, ponúk, dopytu, dlhodobého majetku a miezd do podvojného účtovníctva alebo daňovej evidencie. Tieto účtovnícke programy upravujeme na objednávku.
Prezentácia firmy: Ing. Vladimír Jehlička
Poslať správu
Úžitkové vozidlá

Úžitkové vozidlá

AUTO COM Brno s.r.o. sa zaoberá predajom áut vrátane úžitkových vozov. Ponúkame krátkodobo ojazdené úžitkové vozidlá značiek Ford, Opel, Renault, Volkswagen za výhodných cenových podmienok. Zaoberáme sa tiež sprostredkovaním lízingov. Možnosť dohodnutia poistenia k autám.
Prezentácia firmy: AUTO COM Brno s.r.o.
Poslať správu
Úsporné kotly na hnedé uhlie

Úsporné kotly na hnedé uhlie

Úsporné kotly na hnedé uhlie sú konštruované pre spaľovanie hnedého uhlia a dreva ako náhradného paliva, na princípe generátorového splyňovania s použitím odťahového ventilátora. Teleso úsporných kotlov na hnedé uhlie je vyrobené ako zvarenec z kvalitných oceľových plechov s hrúbkou 6 až 3 mm.
Prezentácia firmy: Jaroslav Cankař a syn ATMOS
Poslať správu
Úväzky

Úväzky

Úväzky zvárané. K fixácii betonárskej výstuže, k viazaniu vriec, rôzne zväzkovanie. Vyrobené z pomedeného drôtu FeCu priemeru 1.1 mm. Rozmery: 100 - 180 mm. Zväzkované po 1000 kusoch. 20 zväzkov v PE vreci. Dodávame i nástroj k viazaniu - špirálový viazač úväzkov.
Prezentácia firmy: DOPS s.r.o.
Poslať správu
Úpravne vody

Úpravne vody

Úpravne vody na pitnú vodu a pre technologické celky. Úpravne vody navrhneme na základe aktuálneho rozboru, prietoku a potrebnej kvality výstupnej vody. Úpravne vody - zmekčovacie systémy, filtrácie, dezinfekčné systémy, reversné osmózy, dávkovacie čerpadlá.
Prezentácia firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslať správu
Údržba bytového fondu

Údržba bytového fondu

Zabezpečujeme údržbu bytového fondu ako je voda, plyn, kúrenie, kanalizácia, elektroinštalačné a všetky stavebné práce pre - firmy, majiteľov, správne firmy, hotely, realitné kancelárie, súkromné osoby a spoločnosti.
Prezentácia firmy: Ratus
Poslať správu
Úžitkové vozy

Úžitkové vozy

Sme významný predajca ojazdených úžitkových vozov. U nás nájdete úžitkové vozy všetkých značiek a kategórií. Dovezieme úžitkový voz podľa Vášho priania. Všetky úžitkové vozy sú v perfektnom technickom stave s jasným pôvodem. Úžitkové vozy i na leasing.
Prezentácia firmy: AUTO - GRUBER s.r.o.
Poslať správu
Úpravy povrchov

Úpravy povrchov

Úpravy povrchov - priemyslové podlahy betónové s možnosťou následných vsypov, ďalšie vrstvy na báze epoxidov či akrylátov. Vlastná produkcia materiálov pre úpravy povrchov rady EPOTEC a ACRILE. Úpravy povrchov realizujeme 10 rokov, máme za sebou 8 miliónov m2 plôch.
Prezentácia firmy: TECHFLOOR s. r. o.
Poslať správu
Úžitkové vozidlá Volkswagen

Úžitkové vozidlá Volkswagen

Aktuálne na našej pražskej a príbramskej pobočke ponúkame úžitkové vozidlá Volkswagen vo variantách Caddy, Transporter, Multivan, California, Caravelle, Crafter a Amarok. Radi vám poradíme s výberom vozidla tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašim požiadavkám.
Prezentácia firmy: Auto - Poly spol. s r.o.
Poslať správu
Úpravne priemyselných vôd

Úpravne priemyselných vôd

AQUA-STEEL - zakázková výroba tlakových a netlakových aparátov do priemeru 4000 mm a 120 m3. Úpravne priemyselných vôd a ich technológie: čírenie, filtrácia, zmäkčovanie, dekarbonizácia, deionizácia, odplynenie. Naše úpravne priemyselných vôd sú vyrábané na zakázku.
Prezentácia firmy: DUKLA Trutnov, s.r.o.
Poslať správu
Úprava vody

Úprava vody

Úprava vody - výroba a dodávky technologických zariadení na úpravu vody najmä pre výhrevné a parné systémy, systémy teplej vody. Úprava vody pre chemické a potravinárske prevádzky, zdravotníctvo, farmáciu a taktiež úprava vody pre privátne a verejné plavecké bazény.
Prezentácia firmy: DETO Brno, spol. s r.o.
Poslať správu
Úkosovacie stroje

Úkosovacie stroje

Vyrábame úkosovacie stroje na zrážanie hrán oceľových plechov pod uhlom. Veľmi rýchle a lacné úkosovacie stroje od českého výrobcu. Úkosovacie stroje sú k dodaniu ihneď zo skladu.
Prezentácia firmy: N.KO spol. s r.o.
Poslať správu
Úkosovačka

Úkosovačka

Úkosovačka plechov s automatickým posuvom za veľmi prijateľnú cenu priamo od výrobcu. Slúži na zrážanie hrán oceľových plechov pred zváraním. Úkosovačka je veľmi produktívny zrážač hrán oceľových plechov s automatickým posuvom až 3,5 m/min.
Prezentácia firmy: N.KO spol. s r.o.
Poslať správu
Účtovnícke služby

Účtovnícke služby

Sme schopní spracovávať mzdy a účtovnícke služby ako v malých, tak i veľkých organizáciách. Zabezpečujeme účtovnícke služby a akúkoľvek administratívu pri odhlasovaní a prihlasovaní zamestnancov a zastupovanie na správach sociálneho zabezpečenia a zdravotných poisťovniach.
Prezentácia firmy: Bluetit s.r.o.
Poslať správu
Úprava vody

Úprava vody

Úprava demineralizovanej vody pomocou reverznej osmózy. Úprava vody pomocou špeciálnych filtrov a technológie. Úprava vody sa prevádza pomocou špeciálnych filtrov bez nutnosti elektrickej energie. Voda je potom úplne čistá pre laboratórne i priemyslové použitie.
Prezentácia firmy: Demos
Poslať správu
Územné a stavebné konanie

Územné a stavebné konanie

Územné a stavebné konanie: na základe skúseností je spracovaný rozsah a skladba dokumentácií s postupo od prípravy až po získaní príslušných povolení verejnoprávnych inštitúcií a organizácií, ktorý je potrebný pre úspešné absolvovanie prijímacieho konania.
Prezentácia firmy: CHEMOPRAG, s.r.o.
Poslať správu
Účtovný software

Účtovný software

Komplexný ekonomický software pre vedenie účtovníctva - účtovný software, fakturácie, pokladne, banky, evidencie majetku, personalistiky a miezd, skladov, objednávok a zakázok. Účtovný software - zaisťujeme inštalácie a školenia, hot - line, pravidelné aktualizácie.
Prezentácia firmy: KELOC CS, s.r.o.
Poslať správu
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.