Ť

Ťažobné hydraulické čerpacie agregáty

Ťažobné hydraulické čerpacie agregáty

Hydraulické agregáty rady HA na dodávku tlakovej kvapaliny pre ťažobné mechanizované posuvné výstuže. Ťažobné hydraulické čerpacie agregáty ponúkame v rôznych veľkostiach s prietokom od 80 l/min až 300 l/min, tlaku 320 bar a nádrže na emulziu s objemom 1000, 2000 nebo 3000 l.
Prezentácia firmy: SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
Poslať správu
Ťažné pružiny

Ťažné pružiny

Ťažné pružiny a všetky ostatné pružiny vyrábame na nových CNC strojoch podľa požiadaviek zákazníka podľa dodaných rozmerov, výkresov alebo vzoriek. Skrutkovité ťažné pružiny sú vyrábané z oceľového pružinového drôtu kruhového prierezu od 0,2 mm do 8 mm.
Prezentácia firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslať správu
Ťahokov

Ťahokov

Ťahokov oceľový, nerezový, pozinkovaný a z farebných kovov. Materiál zabezpečený výrezmi v celej svojej ploche. Výrezy vznikajú vzájomne presadeným prerezávaním bez strát materiálu pri súčasnom tvarovaní ťahom. Oká ťahokovu nevznikajú teda ani splietaním, ani zváraním.
Prezentácia firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslať správu
Ťažké ľanové tkaniny

Ťažké ľanové tkaniny

Ťažké ľanové tkaniny sú jednou z výrobných aktivít spoločnosti Svitap. Ťažké ľanové tkaniny sa používajú napríklad u veľkých plachetníc, pretože vďaka svojej pevnosti a kvalite im ani silný morský vietor neublíži.
Prezentácia firmy: SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
Poslať správu
Ťažná zariadenia

Ťažná zariadenia

Ťažná zariadenia sú vyrábané a schvaľované podľa smerníc Európskeho spoločenstva EC 94/20. Záruku kvality zabezpečuje systém riadenia kvality ČSN EN ISO 9001:2001 dozorovaný spoločnosťou TÜV. Ťažná zariadenia SVC Náchod sú originál české výrobky chránené patentami.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu
Ťažné zariadenie

Ťažné zariadenie

Ak dopytujete kvalitné ťažné zariadenie pre Vaše vozidlo, ste na správnom mieste. Ťažné zariadenie ponúkame pre osobné, terénne, nákladné vozidlo či dodávku - v rámci EÚ, vo viac ako 3500 druhoch. Zabezpečujeme profesionálnu montáž vrátane elektroinštalácie.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu
Ťažné pružiny

Ťažné pružiny

Ťažné pružiny sa uplatňujú v mnohých odvetviach. Netvoria väčšinový podiel v sortimente, ale sme schopní skupinu ťažné pružiny navýšiť. Ťažné pružiny nachádzajú uplatnenie predovšetkým pre vratné mechanizmy, táhla a ďalšie.
Prezentácia firmy: PÉROVNA s.r.o.
Poslať správu
Ťahokov

Ťahokov

Zákazková výroba ťahokovu - ťahokov je mrežovina so širokým spektrom využitia. Ťahokov nachádza použitie od poľnohospodárstva po priemysel, ako pochôdzne rošty a ochranné mreže. Výroba ťahokovu má nezastupiteľné miesto v modernej architektúre a designe.
Prezentácia firmy: Euro SITEX s.r.o.
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.