Stavebné sklo

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 19 celkom 9
Sklenené priečky

Sklenené priečky

Sklenené priečky MILT typ GlassTECH umožňujú prevedenie presklených interiérových stien s dôrazom na maximálnu vizuálnu komunikáciu a exkluzívny dizajn. Sklenené priečky vytvoria efektívnu akustickú clonu medzi zamýšľanými priestormi.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Sklenené priečky
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklá sa vyrábajú jednoduché, vrstvené či ako tepelne izolačné dvojsklá. Využitie v interiéri i exteriéri. Ohýbané sklo sa používa na zasklenie otvorov v stavbách, ako výplň zábradlí, pre výťahové šachty, dverné turnikety a karusely.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PRIMAGLASS spol. s r. o.
Poslať správu Ohýbané sklo
PDLC fólie

PDLC fólie

PDLC fólie a sklá s tekutými kryštálmi pracujú na princípe prívodu napätia. Pokiaľ je do fólie privedené napätie, je priehľadná, pokiaľ napätie odoberieme, stane sa nepriehľadná a navodí pocit súkromia. PDLC fólie dodávame samolepiace alebo pre lamináciu medzi skla.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslať správu PDLC fólie
Stmievateľné fólie

Stmievateľné fólie

Stmievateľné fólie predstavujú hi-tech produkt pracujúci na princípe náhodne rozmiestnených kryštálov. Ak sú kryštály náhodne rozmiestnené, je tato stmievateľná fólia nepriehľadná. Akonáhle do produktu privedieme napätie, stane sa táto fólia čírou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslať správu Stmievateľné fólie
Pochôdzne sklá

Pochôdzne sklá

Pochôdzne sklá na zákazku od návrhu až po realizáciu. Pochôdzne sklo je veľmi efektívnym dizajnovým prvkom v interiéri, ktorému dodáva nevšednosť a zároveň dokáže priestor opticky zväčšiť a presvetliť. Pre výrobu je použité vrstvené sklo s bezpečnostnou fóliou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Patrik Bujdák - Skleněný svět
Poslať správu Pochôdzne sklá
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklo môže byť aplikované v presklených fasádach. V interiéroch možno ohýbané sklo aplikovať na presklené schodisko, zábradlie, presklené výťahové šachty. Ohýbané sklo pre výlohy, vitríny, výklady, skrinky. Ohýbané sklo vypuklé pre rulety a podobne.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SPEGLASS s.r.o.
Poslať správu Ohýbané sklo
Presklené steny

Presklené steny

Presklené steny sú moderným a zároveň účelovým stavebným riešením interiérových a exteriérových priestorov. Vyrábame bezrámové presklené steny z kaleného bezpečnostného skla ESG, v rámovom prevedení Conex a Ditherm.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Sedlák - System s.r.o.
Poslať správu Presklené steny
Presklené konštrukcie

Presklené konštrukcie

Sklo je konštrukčný prvok, ktorý zásadným spôsobom vyzdvihuje celkový výraz domu v poňatí modernej architektúry. Našou špecializáciou sú presklené konštrukcie so zameraním na bezrámové zasklenie nadrozmernými sklami, štrukturálne zasklenie a fasádne presklené konštrukcie.

Prezentácia firmy: OBSIDIAN a.s.
Poslať správu Presklené konštrukcie
Izolačné sklo

Izolačné sklo

Izolačné sklo Komfort splní všetky požiadavky. Ide o parametre tepelnej izolácie, protislnečnej ochrany, bezpečnosť, redukcie zvuku. Možnosť výroby dvojskiel a trojskiel, špecializácie na výrobu izolačných skiel veľkých formátov automaty. Riešenie teplej hrany skiel.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: IZOS s.r.o.
Poslať správu Izolačné sklo
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.