Špeciálne stavebné práce

Je tu 4 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 28
Čistenie odkvapov

Čistenie odkvapov

Zabezpečujeme čistenie odkvapov, ktoré zamedzí upchávaniu odkvapových zvodov, odtokových kanálikov a odkvapových gulí, ďalej i poškodeniu strešných ríms. Frekvencia čistenie odkvapov závisí na lokalite budovy, vegetácii v okolí, množstve vtáctva v danej oblasti, druhu a stave strešnej krytiny.
Ukáž na mape   internet: www.hardymt.cz  
Prezentácia firmy: MT Hardy s.r.o.
Poslať správu Čistenie odkvapov
Stmievacie sklo

Stmievacie sklo

Realizujeme stmievacie sklo vhodné pre deliace steny, kancelárie, výklady a všade tam, kde je potrebné pohodlne riešiť navodenie súkromie. Stmievacie sklo dodávame s ďalším príslušenstvom, napríklad diaľkovým ovládaním, systémom bezdrôtového ovládania (ipad, iphone, Android).
Ukáž na mape   internet: www.glass-innovation.cz  
Prezentácia firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslať správu Stmievacie sklo
Čisté priestory

Čisté priestory

Firma CRAC dodáva čisté priestory. Čisté priestory navrhujeme, projektujeme a dodávame na kľúč, vrátane kvalifikácie, merania, servisu a všetkých súvisiacich služieb. Zabezpečujeme záručný i pozáručný servis, monitoring i validáciu čistých priestorov
Ukáž na mape   internet: www.crac.cz  
Prezentácia firmy: CRAC spol. s r.o.
Poslať správu Čisté priestory
Minirýpadlá

Minirýpadlá

Vyrábame minirýpadlá o výkone 15 HP, váhy 0,8 t vrátane príslušenstva. Minirýpadlá sú určené k prevádzaniu pozemných prác menšieho rozsahu, majú vysokú pohyblivosť a pomerne veľký výkon.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: OTAS s.r.o.
Poslať správu Minirýpadlá
Stavba plotov

Stavba plotov

Stavba plotu a montáž na území celej Českej republiky. Stavba plotu, zadarmo návrh a spracovanie cenovej ponuky podľa požiadaviek a finančných možností zákazníka. Servis do 2 dní.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslať správu Stavba plotov
Demolície - likvidácie

Demolície - likvidácie

Vykonávame demolície – likvidáciu , vypratanie či presťahovanie vašich výrobných technológií a strojov. Vyprataním pripravíme vaše výrobné prevádzky na montáž nových technológií a strojov. Demolície – likvidácie ponúkame fyzickým osobám aj rôznym firmám

Prezentácia firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Poslať správu Demolície - likvidácie
Žeriavnícke práce

Žeriavnícke práce

Ponúkame prenájom autožeriavov T-815 AD-28 pre žeriavnícke práce. Autožeriavy T-815 AD-28 je možné využiť pre žeriavnícke práce na stavbách, pri manipulácii strojov, oceľových konštrukcií a podobne. Zabezpečíme sťahovanie strojov a ich manipuláciu vrátane prípojok.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Richard Vosika - AAA - RIVO
Poslať správu Žeriavnícke práce
Maľovanie izieb

Maľovanie izieb

Prevádzame profesionálne maliarské, natieračské, tapetárske práce a nástreky. Prevádzame nátery a maľovanie izieb, vonkajších plôch bytov, rodinných domov, firiem, schodísk, škôl, priemyselných objektov a ďalších.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Richard Vosika - AAA - RIVO
Poslať správu Maľovanie izieb
Sťahovanie firiem

Sťahovanie firiem

AAA-RIVO profesionálne sťahovanie Vám tiež ponúka sťahovanie firiem, bytov, úradov a kancelárií a celých objektov. Prevádzame obhliadky s vypracovaním ceny a harmonogramu sťahovania, požičiavame prepravné obaly, montáž nábytku, balenie, poistenie, uskladnenie v skladoch.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Richard Vosika - AAA - RIVO
Poslať správu Sťahovanie firiem
Hlboké vrty

Hlboké vrty

Špecializujeme sa na hlboké vrty v rozsahu 200 - 500 mm. Jedná sa o hlboké vrty v nesúdržných horninách, ako je íl, piesok a štrk, ale aj v skalných horninách alebo ich kombináciách. Rôzne účely, aj pre geologický prieskum.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Moravský zeměvrtný závod
Poslať správu Hlboké vrty
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.