Prevádzkovatelia športu

Je tu 3 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 15 celkom 5
Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok padákom je určený pre tých, ktorí si chcú vyskúšať pocity parašutistov pri voľnom páde. Tandemový zoskok padákom skáčeme z výšky 4000 metrov nad terénom. Voľný pád trvá 50 až 60 sekúnd a tandempilot otvára padák vo výške 1500 metrov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslať správu Tandemový zoskok padákom
AFF výcvik

AFF výcvik

AFF ( accelerated free fall ) - výcvik voľného pádu. Je to moderná, veľmi úspešná, zábavná, ale zároveň i bezpečná metóda, ako začať skákať. Skáčete s veľmi skúsenými inštruktormi rovno zo 4000 metrov. AFF výcvik staňte sa skydivermi!
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslať správu AFF výcvik
Tandemové zoskoky

Tandemové zoskoky

Tandemové zoskoky pre všetkých. Tandemové zoskoky absolvujete s profesionálmi, vaša bezpečnosť je 100% zaistená. Rozhodnete sa pre tandemové zoskoky s nami a zažijete voľný pád a rýchlosť cez 200 km/hod z výšky 4 km. Tandemové zoskoky ako darček!
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Tandem2
Poslať správu Tandemové zoskoky
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Paintball Klub Milovice nájdeš v bývalej sovietskej radarovej základni u Milovíc o rozlohe 4000 m2. Staň sa členom Paintball Klubu Milovice! Členstvo v našom paintball klube pre teba predstavuje mnoho výhod a zľiav. Mimo iné 200 ks guličiek už v základnej cene.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Paintball Milovice
Poslať správu Paintball Milovice
Poplatkový lov

Poplatkový lov

Poplatkový lov lesnej zvere - lov zvere pri individuálnych a spoločných lovoch. Poplatkový lov rôznych druhov lovnej zvere. Možnosť lovu a relaxácie v krásnej prírode s Vašimi priateľmi alebo obchodními partnermi. ARROW - poplatkový lov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Arrow Lovecký servis
Poslať správu Poplatkový lov
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.