Pozemné práce

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 19 celkom 9
Montáž plotov

Montáž plotov

Montáž plotov s hlbokými kotvovými otvormi pre stľpik je najpoužívanejší spôsob montáže pri štandardnom povrchu. Montáž plotov s plytkými kotvovými otvormi je vhodná pri betónovaní na múrik alebo do kamenitého povrchu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslať správu Montáž plotov
Demolície - likvidácie

Demolície - likvidácie

Vykonávame demolície – likvidáciu , vypratanie či presťahovanie vašich výrobných technológií a strojov. Vyprataním pripravíme vaše výrobné prevádzky na montáž nových technológií a strojov. Demolície – likvidácie ponúkame fyzickým osobám aj rôznym firmám

Prezentácia firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Poslať správu Demolície - likvidácie
Recyklácia odpadu

Recyklácia odpadu

Medzi naše služby sa radí aj recyklácia odpadu. Recyklácia odpadu - spracovávame materiály ako sú zmesová stavebná suť, betónová suť, živičná suť alebo kamenivo zo železničných tratí, ktoré je možné znovu použiť v stavebnej výrobe.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ŽSD a.s.
Poslať správu Recyklácia odpadu
Studne

Studne

Špecializujeme sa na studne zahŕňajúce prácu vŕtanie v nesúdržných horninách, napríklad v íloch, pieskoch i stierke. Studne vŕtame pre zákazníkov zo súkromného sektora, tak aj pre firemné, obce, rôzne kluby a spolky, ubytovacie zariadenia a iné.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Moravský zeměvrtný závod
Poslať správu Studne
Bezvýkopové opravy potrubí

Bezvýkopové opravy potrubí

Špeciálne bezvýkopové opravy potrubí, najmä kanalizácií. Prevádzame bezvýkopové opravy vlastnou inverznou metódou INSAK, pri ktorej je do potrubia zatiahnutý rukávec z netkanej textílie nasýtený vhodnou živicou a po vytvrdnutí vznikne nové potrubie v starom.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: B M H spol. s r.o.
Poslať správu Bezvýkopové opravy potrubí
Práca strojom Caterpillar 246C

Práca strojom Caterpillar 246C

Spoločnosť Triga Kopřivnice ponúka svojím zákazníkom práce strojom Caterpillar 246C. Stroje Caterpillar 246C sú cenené hlavne pre svoju životnosť a výkon. Práca strojom Caterpillar 246C sa vyznačuje vysokou produktivitou aj v najnáročnejších prevádzkových podmienkach.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TRIGA Kopřivnice, s.r.o.
Poslať správu Práca strojom Caterpillar 246C
Zemné práce

Zemné práce

Vykonávame zemné práce, výkopy rýpadlom, pásovým bagrom, kolovým bagrom, úpravy terénu šmykom riadeným nakladačom. Zemné práce podľa dohody a štruktúry terénu. Ďalej ponúkame kontajnerovú dopravu, žeriavnícke práce 10 ton, prenájom pracovnej plošiny 16 m.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Argoservis
Poslať správu Zemné práce
Zemné práce

Zemné práce

Súčasťou portfólia našich služieb je i vykonávanie zemných prác. Zemné práce vykonávame ako na vlastných stavebných zákazkách, tak i pre širšiu verejnosť. Sme schopní zabezpečiť zemné práce pri výstavbách komunikácií, inžinierskych sietí, základov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: STAVO - BEST s.r.o.
Poslať správu Zemné práce
Pozemné práce

Pozemné práce

Ponúkame pozemné práce a búracie práce a rekultivácia. Pozemné práce - rýpadlá, nakladače. Pozemné práce a búracie práce - kolové rýpadlá. Pozemné práce zaisťujú rýpadlá a nakladače JCB 4CX SM super a kolové rýpadlá JCB JS 200 W.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: CZESL, spol. s r.o.
Poslať správu Pozemné práce
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.