Potrubie

Je tu 5 sekcií v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 17
Nerezové potrubné diely

Nerezové potrubné diely

Dodávame a vyrábame nerezové potrubné diely. Jedná sa najmä o potrubné diely: nerezové kolená, redukcie, T-kusy, lemové krúžky, klenuté dná, príruby, Clamp spojenia, strmene a lisovacie fitingy. Potrubné objímky pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel.
Ukáž na mape   internet: armat.cz  
Prezentácia firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Poslať správu Nerezové potrubné diely
Plastové stavebné profily

Plastové stavebné profily

Vyrábame plastové stavebné profily pre zatepľovanie ( lišty pre tepelne izolačné a spojovacie systémy ), omietkové profily ( ochrana rohov a hrán ), obkladové profily ( ukončovacie a dilatačné lišty ) a profily pre sadrokartón ( ukončenie SDK dosiek, spojov atď. ).
Ukáž na mape   internet: www.mat-plasty.cz  
Prezentácia firmy: MATEICIUC a.s.
Poslať správu Plastové stavebné profily
Mikrorúrky pre inštaláciu mikrokáblov

Mikrorúrky pre inštaláciu mikrokáblov

Mikrorúrky: pre inštaláciu mikrokáblov do ochranných rúrok alebo priamo do výkopu. Sada VARIOFLAT: na pokládku do zeme. Mikrorúrky pre inštaláciu mikrokáblov sú jednostenné ochranné rúrky, sada VARIOFLAT sú MT jednotlivo spojené fóliou.
Ukáž na mape   internet: www.mat-plasty.cz  
Prezentácia firmy: MATEICIUC a.s.
Poslať správu Mikrorúrky pre inštaláciu mikrokáblov
Výroba priemyselných armatúr

Výroba priemyselných armatúr

Firma COREX Pardubice s.r.o. je výrobcom priemyselných armatúr pod vlastnou chránenou značkou CRX. Jedná sa o široký sortiment uzatváracích ventilov, šupátiek, uzatváracích klapiek, spätných klapiek a spätných ventilov, filtrov podľa noriem EN DIN a ČSN.
Ukáž na mape   internet: www.corex-pardubice.cz  
Prezentácia firmy: COREX Pardubice s.r.o.
Poslať správu Výroba priemyselných armatúr
Potrubné súčasti

Potrubné súčasti

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou a dodávkou v obore potrubné súčasti. Náš široký sortiment na potrubné súčasti je vyrábaný podľa noriem EN, DIN, ANSI, ČSN a iných ďalších požiadaviek. Sú to predovšetkým príruby a to ploché, krkové, zaslepovacie, oválne a výkresové.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: AR Brno, spol. s.r.o.
Poslať správu Potrubné súčasti
Uloženie potrubia

Uloženie potrubia

Uloženie potrubia sa používa pre kompletáciu technologického zariadenia trubných rozvodov. Na uloženie potrubia dodávame trmene po potrubí, pružinové závesy, objímky oceľové dvojdielne, kĺzavé podpery, kotviace stojany, putá pre zvislé potrubia.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: STEELING, s.r.o.
Poslať správu Uloženie potrubia
Príruby krkové

Príruby krkové

Predávame príruby krkové a dodávame ich vrátane spojovacieho materiálu, tesnenie ako kompletný prírubový spoj. Je možné prípadne vykonať aj ochranné úpravy povrchov ( nátery, konzerváciu, galvanizáciu ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslať správu Príruby krkové
Pedaj prírub

Pedaj prírub

V rámci predaja prírub balíme príruby do kartónových krabíc, do zväzkov, na drevené palety o troch veľkostiach zafixované fóliou. Príruba môže byť vyrobená okrem uhlíkovej ocele aj z ocelí pre nízke alebo vysoké teploty, z nerezovej ocele a vysokopevnostnej ocele.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KVINTAS s.r.o.
Poslať správu Pedaj prírub
Príruba

Príruba

Príruba je základným produktom našej spoločnosti KVINTAS s.r.o. Podľa požiadavku odberateľa je príruba vyrobená a dodaná v čo najkratších termínoch, za priaznivú cenu a v predpísanej kvalite podľa noriem ČSN, EN, DIN, ANSI prípadne iných.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KVINTAS s.r.o.
Poslať správu Príruba
Plynové armatúry

Plynové armatúry

Membránové bezpečnostné uzávery ( plynové armatúry ) sú určené pre ovládanie prietoku plynných médií potrubím. Sú direktné ( 2 polohy - otvorené x zavreté ) ventily bez napätia uzatvorené ( NC )plynové armatúry vhodné ako havarijné uzávery pred kotolne a horáky.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ARMAGAS s. r. o.
Poslať správu Plynové armatúry
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.