Obrazy a kaligrafia

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 14 celkom 4
Rámovanie obrazov

Rámovanie obrazov

Máme vlastnú rámovaciu službu, ktorá vykonáva rámovanie obrazov. Štyri reprezentačné predajne sú určené ako zberne objednávok pre rámovanie obrazov. Významný je aj prínos pre rozvoj rámovacích služieb v Českej republike dovozom rámovacej techniky a materiálov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.
Poslať správu Rámovanie obrazov
Fotoobrazy

Fotoobrazy

Krásne fotoobrazy na mieru do bytu aj kancelárie. Foto obrazy na stenu, dekorácie do bytu. Tlačíme obrazy na plátno z Vašich fotografií alebo fotky z našej fotobanky Fotky-Foto.cz. Fotoobrazy podľa Vášho výberu. Tiež obrazy a plagáty svetových celebrít!
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Fotobanka.Fotky-Foto.cz
Poslať správu Fotoobrazy
Obrazy

Obrazy

Predávame originálne obrazy. Olejomaľby na plátne. Ponúkame obrazy v rôznych rozmeroch a motívoch. Postupne rozširujeme našu ponuku o ďalšie kategórie a motívy. Vyberte si na stránkach firmy BUREŠ ART obraz podľa Vašeho vkusu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BUREŠ ART s.r.o.
Poslať správu Obrazy
Reprodukcia obrazov

Reprodukcia obrazov

Firma Bureš Art s.r.o. Vám ponúka reprodukcie obrazov v najširšom výbere v celej východnej Európe. Výhradné zastúpenie firmy May z Nemecka, vlastná tlač reprodukcií, rozšírenie sortimentu o reprodukcie ďalších firiem z celého sveta, stroj na povrchovú úpravu reprodukcií.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BUREŠ ART s.r.o.
Poslať správu Reprodukcia obrazov
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.