Obilie

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 14 celkom 4
Pšeničný lepok

Pšeničný lepok

Vyrábame pšeničný lepok, prírodnú surovinu hojne využívanú hlavne v potravinárstve, v pekárenskom, mlynskom a mäsovom priemysle. Pšeničný lepok sa dodáva balený po 25 kg vreciach a 1000 kg vakoch (bigbag). Vo väčšom množstve je možné prepraviť v cisterne.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Poslať správu Pšeničný lepok
Peletovacie linky

Peletovacie linky

Dodávame peletovacie linky pre výrobu peliet. Používame prevádzkovo overené riešenie pre peletovacie linky. Dodávame ako peletovacie linky tak i briketovacie linky a sušiace linky, ktoré majú kvalitné bubnové sušiarne s kotlami na drevný odpad a kvalitné lisy.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
Poslať správu Peletovacie linky
Lis na pelety

Lis na pelety

Lis na pelety typu TL600 a TL700 je možné použiť i pre granulovanie kŕmnych zmesí ako sú obilné šroty, mlynské krmivá, piliny a ďalšie suroviny. Lis na pelety funguje na princípe fyzikálno-mechanickej vlastnosti umožňujúcej stmeľovanie vyššie uvedených surovín.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Gama Pardubice s.r.o.
Poslať správu Lis na pelety
Jáhly

Jáhly

Jáhly sa vyrábajú lúpaním prosa. Varené jáhly sa používajú v mnohých pokrmoch – napríklad na prípravu jáhelníka ( na sladko i na slano ), jahelnej kaše a jahelných škubánkov. Jáhly neobsahujú lepok, používajú sa preto na výrobu jáhlového chleba pri bezlepkovej diéte.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Jáhly
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.