Mrazené potraviny

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 16 celkom 6
Mrazené potraviny

Mrazené potraviny

Mrazené potraviny sa snažíme vyrábať bez používania farbív, konzervačných látok a prísad. Všetky tieto umelé postupy nahradzujeme technológiou hlbokého mrazenia. Výsledkom sú nielen chutné mrazené potraviny, ale aj zdravé a čerstvé.
Ukáž na mape   internet: jerrys.eu  
Prezentácia firmy: MG servis s.r.o.
Poslať správu Mrazené potraviny
Mraziarenské sklady

Mraziarenské sklady

Sme zavedená firma, poskytujeme mraziarenské sklady vrátane manipulácie, prebaľovania a distribučného rozvozu mrazených, chladených a temperovaných živočíšnych a rastlinných produktov. Naše mraziarenské sklady sú najväčšie v Českej republike.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
Poslať správu Mraziarenské sklady
Chladená hydina

Chladená hydina

Chladenú hydinu dodávame vždy čerstvú. Chladenou hydinou zásobujeme reštaurácie, jedálne, hotely, školy i škôlky, výrobne a pod. Chladenú hydinu môžete objednávať telefonicky každý všedný deň. Zavážame i v sobotu. Kurčatá chladené čerstvé, kuracia roláda.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Miloš Křeček KK, s.r.o.
Poslať správu Chladená hydina
Zmrzlina

Zmrzlina

Zmrzlina Troy to sú - nanuky 50 - 110 ml smotanové i vodové ( odlievané, extrudované ), kornúty, Ruská zmrzlina, torty 615 ml, rolády 750 - 1000 ml, vaničky, zmrzlina Troy v gastro balení 4200 ml pre cukrárne a reštaurácie - všetko v rôznych príchutiach.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TIPA a.s. divize Tipafrost
Poslať správu Zmrzlina
Mrazené polotovary

Mrazené polotovary

Vyrábame mrazené polotovary. Všetky sú vyrábané ručne. Na rozdiel od strojovo vyrábaných polotovarov, sú nami vyrábané mrazené polotovary nezameniteľnej chuti aj vzhľadu. Mrazené výrobky vynikajúcej chute dodávame do Českej republiky i do zahraničia.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PAJERO s.r.o.
Poslať správu Mrazené polotovary
Mrazené potraviny

Mrazené potraviny

Hlavný sortiment tvoria mrazené potraviny s pridanou hodnotou, majúce ako základ vysoko kvalitné ryby, zeleninu alebo cestoviny, a ďalej sofistikované hotové jedlá. Mrazené potraviny Findus ponúkajú viac ako 2000 druhov a 100 ostatných vysoko kvalitných produktov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Findus C.R. a.s.
Poslať správu Mrazené potraviny
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.