Ľ

Ľanové semeno

Ľanové semeno

Ľanové semeno je určené k potravinárskym i krmným účelom s vysokým obsahom kyseliny linolenovej ( C18-3 ). Ľanové semeno je upravené podľa normy ČSN. Semená sú dodávané vo vreciach 25 kg a 50 kg, big bagy 1000 kg a voľne ložené.
Prezentácia firmy: FRUMENTA s.r.o.
Poslať správu
Ľahké deliace priečky

Ľahké deliace priečky

Ľahké deliace priečky ponúkame v prevedení vysokotlakového laminátu s nerezovým kovaním, tieto sú vhodné pre sanitárne priečky do nemocníc, škôl, bazénov. Ľahké deliace priečky ponúkame aj v sklenenom prevedení.
Prezentácia firmy: Frajt s.r.o.
Poslať správu
Ľubovníkový olej

Ľubovníkový olej

Ľubovníkový olej pomáha pri poškodenej a nie úplne zahojenej koži, pri rôznych pomliaždeninách, po zlomeninách a je vhodným prostriedkom pri rehabilitácii po mozgových príhodách. Ľubovníkový olej je účinný aj pre udržiavanie čistých a zdravých ciev.
Prezentácia firmy: Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE
Poslať správu
Ľahké strešné krytiny

Ľahké strešné krytiny

Ľahké strešné krytiny Lindab sú vyrábané z kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou Polyester, ktorá poskytuje krytine odolnosť a pevnosť. Ponuka profilov plechových strešných krytín je od cenovo dostupných až po luxusné varianty.
Prezentácia firmy: LINDAB s.r.o.
Poslať správu
Ľahčené PVC dosky

Ľahčené PVC dosky

Naša firma dodávam ľahčené PVC dosky, ktoré sa využívajú pri výrobe reklamných tabúľ, stojanov a veľkoplošné reklamy. Ľahčené PVC dosky vynikajú nízkou hmotnosťou a výhodnou obstarávacou cenou. Umožňujú digitálna potlač a polep samolepiacimi fóliami.
Prezentácia firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslať správu
Ľahké plechové strešné krytiny

Ľahké plechové strešné krytiny

BORGA vyrába ľahké plechové strešné krytiny, 10 druhov trapézových plechov, rovinné lakované plechy, lakové zvitky, vysoko difúzne kontaktné podstrešné fólie, odkvapové systémy so zárukou 15 rokov, strešné okná, skrutky a ďalšie príslušenstvo.
Prezentácia firmy: BORGA s.r.o.
Poslať správu
Ľanové tkaniny

Ľanové tkaniny

Ľanové tkaniny využívame pre módne odevy, dekoračné a nábytkárske účely, ktoré je možné zabezpečiť špeciálnymi zátermi a úpravami. Ľanové tkaniny môžeme upraviť chemickým, mechanickým a enzymatickým mäkčením, mäkčením vzduchom, zrážaním, brúsením a podobne.
Prezentácia firmy: CNM textil a.s.
Poslať správu
Ľanové semienko

Ľanové semienko

Ľanové semienko je cenené najmä pre vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín ( PUFA ). Je vôbec najbohatším zdrojom pre organizmus nesmierne dôležitých, omega 3 mastných kyselín. Ľanové semienko obsahuje taktiež esenciálne vitamíny a minerály.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.