Energie

Je tu 11 sekcií v ktorej sú 13 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem produkty 2140 celkom 74
Počítačové siete

Počítačové siete

Produkty pod názvom počítačové siete zahŕňajú kabeláže, aktívne prvky a ostatné príslušenstvá. Ponúkame štrukturované kabeláže Molex PN metalické Cat5E, 6 i 7, optické prvky. Pre chrbtové vedenie počítačovej siete sa obvykle využívajú káble s optickými vláknami.
Prezentácia firmy: AXEC, s.r.o.
Poslať správu Počítačové siete
Doskové výmenníky tepla

Doskové výmenníky tepla

Pre veľmi efektívny prenos tepelnej energie ponúkame doskový výmenník tepla. Špeciálne prelisovanie dosiek a ich skladba umožňuje vznik turbulentného prúdenia médií, čo v dôsledku znamená vysokú efektivitu prestupu tepla i pri nízkom LMTD.
Prezentácia firmy: SeCesPol - CZ, s.r.o.
Poslať správu Doskové výmenníky tepla
Slnečné kolektory

Slnečné kolektory

Slnečné kolektory sa vyznačujú veľkou plochou zasklenia a veľkým absorbérom. Využívajú väčšinu slnečnej energie, dopadajúcej na nimi zastavanú plochu. Slnečné kolektory dokážu využiť i takzvané difúzne svetlo, keď je slnko za mrakmi.
Prezentácia firmy: REGULUS spol. s r.o.
Poslať správu Slnečné kolektory
Repasované notebooky

Repasované notebooky

Náš E - Shop ponúka repasované notebooky a počítače za konkurenčné ceny. V E - Shopu ponúkame repasované notebooky značiek ACER, HP, IBM, DELL, COMPAQ, TOSHIBA, ASUS. Predávame nielen repasované notebooky, ale i ďalšie príslušenstvo pre notebooky.
Prezentácia firmy: Notebook-servis.cz
Poslať správu Repasované notebooky
Použité notebooky

Použité notebooky

E - Shop ponúka použité notebooky a počítače za konkurenčné ceny. Ponúkame použité notebooky značiek ACER, HP, IBM, DELL, COMPAQ, TOSHIBA, ASUS. Použité notebooky môžeme i repasovať. Vykupujeme použité notebooky a počítače.
Prezentácia firmy: Notebook-servis.cz
Poslať správu Použité notebooky
Batérie do notebookov

Batérie do notebookov

E - Shop ponúka batérie do notebookov a PDA značky Mobile - Energy za bezkonkurenčné ceny. Pre vyhľadanie je k dispozícii ON-LINE vyhľadávač pre batérie do notebookov a batérie do PDA. Možnosť prevedenia repase pôvodnej batérie do notebookov za nízke ceny do 2 dní.
Prezentácia firmy: Notebook-servis.cz
Poslať správu Batérie do notebookov
Tašky na notebooky

Tašky na notebooky

E - Shop ponúka luxusné tašky, kabely, ruksaky, dámske kabelky SAMSONITE na notebooky za konkurenčné ceny. E - Shop s ON LINE parametrizáciou pre tašky na notebooky SAMSONITE s ľahkým výberom tovaru. V sortimente sú kabely, ruksaky a dámske tašky na notebooky.
Prezentácia firmy: Notebook-servis.cz
Poslať správu Tašky na notebooky
Solárne systémy

Solárne systémy

Solárne systémy, ktoré dodávame: Solárne tepelné panely Sunroof a fotovoltaické panely Sunroof. Naše solárne systémy nahradia aj bežnú strechu. Solárne systémy dodávame šité na mieru. Solárne systémy pre ohrev teplej vody, podpora vykurovania či výroba elektriny.
Prezentácia firmy: ROTO střešní okna s.r.o.
Poslať správu Solárne systémy
Lis na pelety

Lis na pelety

Lis na pelety typu TL600 a TL700 je možné použiť i pre granulovanie kŕmnych zmesí ako sú obilné šroty, mlynské krmivá, piliny a ďalšie suroviny. Lis na pelety funguje na princípe fyzikálno-mechanickej vlastnosti umožňujúcej stmeľovanie vyššie uvedených surovín.
Prezentácia firmy: Gama Pardubice s.r.o.
Poslať správu Lis na pelety
Regulácia

Regulácia

Vyrábame a dodávame veľké množstvo typov PID regulátorov. Ide napríklad o jednuduché prístroje - regulácia na konštantnú hodnotu, kontrolers vhodné pre 3 - polohové regulácie, programovateľné, s hodinami reálneho času a zložitejšie aplikácie.
Prezentácia firmy: THERMOPROZESS s. r. o.
Poslať správu Regulácia
Senzor

Senzor

THERMOPROZESS vyrába široký sortiment teplotných snímačov. Populárny je soft - senzor, bajonetové termočlánky a senzor Pt100. Senzor Pt100, Pt1000 a senzor Ni1000 sa používa u snímačov teploty MTRTD. K bezkontaktnému meraniu teploty sa používá IR senzor.
Prezentácia firmy: THERMOPROZESS s. r. o.
Poslať správu Senzor
Prenájom elektrorozvádzačov

Prenájom elektrorozvádzačov

Prenájom elektrorozvádzačov pre zábavný priemysel a spoločenské akcie. Prenájom elektrorozvádzačov a káblov so všetkými typmi vývodových polí ( 16A/230V 3P - 125A/380V 5P ). Prenájom elektrorozvádzačov - návrh a realizácie.
Prezentácia firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslať správu Prenájom elektrorozvádzačov
Prenájom UPS

Prenájom UPS

Ponúkame prenájom UPS - k dispozícii je rada zdrojov UPS. Prenájom UPS vo výkonovej rade 3 - 40 kVA ( UPS v prevedení stolnom a inštalovateľnom ) a modulárne odporové záťaže pre záťažové skúšky.
Prezentácia firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslať správu Prenájom UPS
Prenájom elektrocentrál

Prenájom elektrocentrál

Prenájom elektrocentrál 3 – 900 kVA dostupnosť 24 / 365 po celom území Českej republiky. Prenájom elektrocentrál formou krátkodobej zápôžičky i dlhodobý prenájom elektrocentrál. Jasne a priehľadne stanovená cena, ktorá je pevná po celú dobu prenájmu.
Prezentácia firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslať správu Prenájom elektrocentrál
Prenájom motorgenerátorov

Prenájom motorgenerátorov

Produkty programovej rady prenájom motorgenerátorov sú určené predovšetkým pre riešenie problémov vzniknutých pri náhlom dlhodobom výpadku verejnej siete. Prenájom motorgenerátorov rieši i neočakávané situácie ako prekopnutý kábel, živelná pohroma a ďalšie.
Prezentácia firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslať správu Prenájom motorgenerátorov
Prenájom dieselgenerátorov

Prenájom dieselgenerátorov

Prenájom dieselgenerátorov je služba s plnou podporou, to znamená s dopravou, pripojením, spustením, revíziou pripojenia, zaškolením obsluhy, demontážou a odvozom dieselgenerátorov. Prenájom dieselgenerátorov všetkých modelov.
Prezentácia firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslať správu Prenájom dieselgenerátorov
Oleje

Oleje

Oleje Dynamic sú celoročné plne syntetické motorové oleje najvyššej výkonnosti. Oleje Dynamic sú určené k mazaniu moderných benzínových a naftových motorov osobných automobilov a ľahkých úžitkových vozidiel s mimoriadnymi požiadavkami na výkonnosť oleja.
Prezentácia firmy: HEKRA Opava, s.r.o.
Poslať správu Oleje
Generátory

Generátory

Vyrábame benzínové generátory vlastných značiek ( MIT ), alebo dodáme generátory podľa vášho brandu. Dodávame generátory 2,2-14 KVA s motorom Honda. Najvyššia kvalita, profesionálne využitie.
Prezentácia firmy: MONTAN Group a.s.
Poslať správu Generátory
Autobatérie

Autobatérie

Stále stúpajúce nároky moderných automobilov s radou elektrických spotrebičov majú významný vplyv pri výbere vhodnej štartovacej autobatérie. Autobatérie fgFORTE sú vyrábané na základe prísnych automobilových štandardov.
Prezentácia firmy: fgFORTE s.r.o.
Poslať správu Autobatérie
Solárne kolektory

Solárne kolektory

Vyrábame vysoko výkonné ploché kvapalinové solárne kolektory Ekostart Therma Blue ( modrá selektívna vrstva ), Ekostart Therma II. ( čierna selektívna vrstva ), dodávame aj solárne vákuové trubicové kolektory a príslušenstvo k solárnej technike.
Prezentácia firmy: EKOSOLARIS, a.s.
Poslať správu Solárne kolektory
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.