Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 3150 celkom 371
Autoplachty

Autoplachty

S našími výrobkami - autoplachty, transparenty, textilné haly s oceľovou konštrukciou a reklamnými nápismi sa stretávate už mnoho rokov po celej Českej republike v rôzných oboroch podnikania. Autoplachty zmeriame po celej Českej aj Slovenskej republike zadarmo.
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Autoplachty
Traktorové pneu

Traktorové pneu

Firma Koltico ponúka traktorové pneu vrátane diskov a kultivačných kolies vrátane dvojmontáže so špecializáciou nielen na diagonálne pneu ( SEHA, BKT, Cultor ), ale hlavne radiálne pneu ( Firestone, Bridgestone, Nokian, Mitas, Michelin, Taurus, Kleber, Trelleborg, Alliance, BKT, Galaxy a iné. )
Prezentácia firmy: KOLTICO s.r.o.
Poslať správu Traktorové pneu
Pneu BKT

Pneu BKT

Balkrishna Industries Limited ( pneu BKT ) je indický výrobca pneumatík známy po celom svete pod skratkou pneu BKT, špecializujúci sa na výrobu pneu pre poľnohospodárske a stavebné stroje, ďalej pneu pre ATV( športové štvorkolky ) a pre záhradnú techniku.
Prezentácia firmy: KOLTICO s.r.o.
Poslať správu Pneu BKT
Výfuky

Výfuky

Kvalitné výfuky z druhovýroby. Máme výfuk na každý automobil. U nás si vyberiete! Skladom viac než 1500 výfukov. Prehľadný výber výfukov podľa typu vozidla, roku, časti výfuku. Skvelé ceny, výfuky skladom. Rýchle doručenie! Zadarmo doprava pri nákupe nad 50€.
Prezentácia firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslať správu Výfuky
Medzinárodná preprava

Medzinárodná preprava

Naším nosným programom je medzinárodná preprava. Špecializujeme sa na strednú a východnú Európu, Áziu, Ďaleký Východ a USA. Medzinárodná preprava je zabezpečovaná do všetkých destinácií sveta. Ponúkame flexibilitu, efektívnosť, spoľahlivosť, profesionalitu.
Prezentácia firmy: INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.
Poslať správu Medzinárodná preprava
Nákladné autá autobazár

Nákladné autá autobazár

Autobazár pre nákladné auta sa zaoberá výkupom, predajom a komisným predajom nákladných automobilov - nákladné autá, ťahače, návesy, špeciálne nástavby. Stavebné stroje a špeciálne nadstavby na podvozkoch. Nákladné autá - možnosť leasingu či úveru.
Prezentácia firmy: Autobazar GOLEM
Poslať správu Nákladné autá autobazár
Obytné kontajnery

Obytné kontajnery

Mobilné obytné kontajnery nachádzajú široké uplatnenie v najrôznejších oblastiach využitia, hlavne v stavebníctve. Patríme medzi významných českých dodávateľov obytných kontajnerov. Obytné kontajnery - pri ich výrobe sú využívané dlhoročné skúsenosti a know-how.
Prezentácia firmy: SILECON, a.s.
Poslať správu Obytné kontajnery
Brzdové systémy

Brzdové systémy

Spoločnosť DAKO-CZ, a.s. Třemošnice vyrába a dodáva vzduchotlakové brzdové systémy DAKO pre železničné nákladné aj osobné autá a lokomotívy a hydraulické brzdové systémy pre električky.
Prezentácia firmy: DAKO-CZ, a.s.
Poslať správu Brzdové systémy
Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy

Rolky pre digitálne tachografy sú vyrobené z termopapiera so špeciálnou vrstvou zabraňujúcou ich znehodnoteniu. Rolky pre digitálne tachografy sú chránené proti zvýšenej teplote a vlhkosti v kabíne, olejom, PHM, čistiacím a chemickým prostriedkom.
Prezentácia firmy: EPOS spol. s r.o.
Poslať správu Rolky pre digitálne tachografy
CNG - plniace zariadenie

CNG - plniace zariadenie

Motor Jikov vyrába a vyvíja CNG - plniace zariadenia. CNG - plniace zariadenie výrazne zníži náklady na prevádzku Vášho vozidla a to až 50% oproti pohonu na benzín a 25% oproti pohonu na naftu. CNG - plniace zariadenie využíva pre pohon biometán alebo zemný plyn.
Prezentácia firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Poslať správu CNG - plniace zariadenie
Stavebná mechanizácia

Stavebná mechanizácia

V kategórii stavebná mechanizácia nájdete kvalitné značkové náradie, stavebnú a zváraciu techniku, čerpadlá, elektrocentrály a ďalších užitočných pomocníkov pre oblasť stavebná mechanizácia.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Stavebná mechanizácia
Vstavby do vozidiel

Vstavby do vozidiel

Autorizovaný dovozca a servisný partner v Českej republike pre vstavby do vozidiel, systém SORTIMO. Vďaka systému Globelyst môžete vstavbu do Vášho vozidla sami volne kombinovať podľa typu vozu, oboru či potreby. Vstavby možno použiť vo všetkých typoch vozidiel.
Prezentácia firmy: TOP CENTRUM
Poslať správu Vstavby do vozidiel
Víceobjemové nádrže

Víceobjemové nádrže

Ponúkame víceobjemové nádrže, Ako SÚ Akumulačné Nerezové zásobníky, Akumulačné oceľové zásobníky s vnútorným špeciálnym antikoróznym emailom pre TÚV, Akumulačné oceľové zásobníky bez Vnútorné úpravy a ďalšie víceobjemové nádrže.
Prezentácia firmy: Rolf
Poslať správu Víceobjemové nádrže
Výroba sanitných vozidiel

Výroba sanitných vozidiel

Našou hlavnou činnosťou je výroba sanitných vozidiel všetkých značiek vozidiel dostupných na európskom trhu. Prehľad nájdete na našich stránkach pod záložkami DRNR sanitky a RLP sanitky vrátane grafickej ukážky pre lepšiu predstavu. Výroba sanitných vozidiel podľa certifikácie.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Výroba sanitných vozidiel
Prestavby vozidiel

Prestavby vozidiel

Spoločnosť FOSAN sa zaoberá prestavbou vozidiel. Výrobky i služby ponúka vo vysokej kvalite. Prestavba vozidiel sa týka napríklad sanitných vozidiel, ale aj pohrebných áut, hasičských áut, pojazdných dielní, mikrobusov, armádnych vozidiel a ďalšie prestavby.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Prestavby vozidiel
Sanitky

Sanitky

Hlavnou doménou výroby úžitkových vozidiel FOSAN sú sanitky. FOSAN ich vyrába vo všetkých značkách vozidiel dostupných na európskom trhu. Tento typ vozidiel dodáva na český trh podľa českej vyhlášky ako sanitky ( DPP, PZOM, RLP, RLPRV, RZP, PN, PPNP ).
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Sanitky
Auto nástavby

Auto nástavby

Výroba a prestavby vozidiel, sanitné a iné účelové auto nástavby napríklad pohrebné, auto nástavby na hasičské a požiarne vozidlá, pojazdné dielne, skriňové prepravníky, pojazdné laboratória, karavany, valníky, mikrobusy. Auto nástavby podľa prísnych noriem.
Prezentácia firmy: FOSAN s.r.o.
Poslať správu Auto nástavby
Výroba kontajnerov

Výroba kontajnerov

Už od roku 1993 prebieha v našom areáli výroba kontajnerov. Dodávame obytné, sanitárne, skladové aj technologické kontajnery zákazníkom z celého sveta.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Výroba kontajnerov
Kontajner

Kontajner

Vyrábame administratívne budovy, školiace miestnosti, sociálne kontajnery, ošetrovne, firemné škôlky, vrátnice, fajčiarne, skladové a technologické kontajnery prípadne ľubovoľné kombinácie.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Kontajner
Sanitárne kontajnery

Sanitárne kontajnery

Ponúkame sanitárne kontajnery malých rozmerov až po vysoko vybavené kontajnery. Sanitárne kontajnery vrátane toaliet, kabín, umývadiel, spŕch, pisoárov a odvetrávania sme schopní realizovať i pre občanov so zníženou pohyblivosťou.
Prezentácia firmy: CONTIMADE s.r.o.
Poslať správu Sanitárne kontajnery
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.