Autopríslušenstvo

Je tu 6 sekcií v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 16
Krycie plachty

Krycie plachty

Krycie plachty sa zhotovujú zvarovacou technológiou, presne podľa konštrukcie auta. Trecie miesta sú zosilnené troma vrstvami materiálu. Všetky krycie plachty majú strop presvetlený bielym materiálom.
Ukáž na mape   internet: autoplachty.tirex.cz  
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu Krycie plachty
Vstrekovanie plastov

Vstrekovanie plastov

V oblasti vstrekovania plastov ponúkame kvalitu a dlhoročnú skúsenosť. Vyrábame diely pre rôzne obory do hmotnosti 200g v závislosti od materiálu. Samozrejmosťou je komplexný prístup vrátane výroby a údržby foriem, 3D návrhov a modelov, zabezpečenia prototypovania.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: VJB PARTNER, spol. s r.o.
Poslať správu Vstrekovanie plastov
Výroba autoskiel

Výroba autoskiel

Výroba autoskiel z vrstveného skla. Použitie ako čelné sklá, bočné či zadné sklá, pre nové typy a prototypy automobilov. Nachádzajú však uplatnenie aj pre pracovné stroje. Naša produkcia je kusová zákazková výroba autoskiel.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PRIMAGLASS spol. s r. o.
Poslať správu Výroba autoskiel
Veľkokapacitné stany

Veľkokapacitné stany

Veľkokapacitné stany pre veľtrhy, párty a zakrytie veľkokapacitných hál. Veľkokapacitné stany sú opláštené špeciálnym PVC plachtovým materiálom M2, ktorý vyhovuje prísnym európskym normám ohňuvzdornosti a hygieny pre zhromažďovanie veľkého množstva osôb.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o.
Poslať správu Veľkokapacitné stany
Luxusné vozy Praha

Luxusné vozy Praha

Luxusné vozy, autopožičovňa a autosalón Praha. Predávame a prenajímame luxusné vozy popredných svetových značiek : Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Hummer, Infiniti, Lamborghini. Luxusné vozy ponúkame k prenájmu s vodičom i bez.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Impex Car corp.,s.r.o.
Poslať správu Luxusné vozy Praha
Výroba ťažných zariadení

Výroba ťažných zariadení

Výroba ťažných zariadení pre všetky typy vozidiel dodávaných do Českej republiky a EÚ. Výroba ťažných zariadení pre osobné autá, dodávky, obytná a nákladné vozidlá. Sme najväčším českým výrobcom a predajcom ťažných zariadení na českom trhu s 26-ročnou tradíciou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Výroba ťažných zariadení
Letné pneu

Letné pneu

Predávame letné pneu za výhodné ceny. Náš sortiment zahŕňa letné pneu značiek Barum, Continental, Bridgestone, Firestone, Nexen a ďalších výrobcov. Objednávajte priamo prostredníctvom eshopu. Položky skladom dodáme do 24 hodín.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DOBRÉ PNEU s.r.o.
Poslať správu Letné pneu
Autochémia

Autochémia

Moderná autochémia, chladiace kvapaliny novej generácie FLAMIX sú vyrábane na báze organických kyselín. Autochémia FLAMIX plne vyhovuje požiadavkom na chladenie moderných a najmodernejších zážihových a vznetových spaľovacích motorov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: HEKRA Opava, s.r.o.
Poslať správu Autochémia
Nafukovacie kolesá

Nafukovacie kolesá

Ponúkame rôzne nafukovacie kolesá nachádzajúce uplatnenie na veľkých dopravných prostriedkoch, vozíkoch aj záhradnej technike. Ponuku na nafukovacie kolesá si môžete ihneď prehliadnuť na oficálne stránkach spoločnosti MONTAKO CZ, prípadne možno aj tu objednať.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MONTAKO CZ s.r.o.
Poslať správu Nafukovacie kolesá
Bezpečnostná autofólia

Bezpečnostná autofólia

Bezpečnostná autofólia je bezfarebná a je účinnou ochranou proti zlodejom. Autofólia zachytáva až 98% UV žiarenia a chráni interiér vozidla pred vysušovaním. Bezpečnostná autofólia je schválena ministerstvom dopravy na bočné okná. Záruka na autofólie je 36 mesiacov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Autofolie BZ
Poslať správu Bezpečnostná autofólia
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.