Stavebné sklo

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 18 celkom 8
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklá sa vyrábajú jednoduché, vrstvené či ako tepelne izolačné dvojsklá. Využitie v interiéri i exteriéri. Ohýbané sklo sa používa na zasklenie otvorov v stavbách, ako výplň zábradlí, pre výťahové šachty, dverné turnikety a karusely.
Ukáž na mape   internet: www.primaglass.cz  
Prezentácia firmy: PRIMAGLASS spol. s r. o.
Poslať správu Ohýbané sklo
PDLC fólie

PDLC fólie

PDLC fólie a sklá s tekutými kryštálmi pracujú na princípe prívodu napätia. Pokiaľ je do fólie privedené napätie, je priehľadná, pokiaľ napätie odoberieme, stane sa nepriehľadná a navodí pocit súkromia. PDLC fólie dodávame samolepiace alebo pre lamináciu medzi skla.
Ukáž na mape   internet: www.glass-innovation.cz  
Prezentácia firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslať správu PDLC fólie
Sklenené priečky

Sklenené priečky

Sklenené priečky MILT typ GlassTECH umožňujú prevedenie presklených interiérových stien s dôrazom na maximálnu vizuálnu komunikáciu a exkluzívny dizajn. Sklenené priečky vytvoria efektívnu akustickú clonu medzi zamýšľanými priestormi.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Sklenené priečky
Presklené konštrukcie

Presklené konštrukcie

Sklo je konštrukčný prvok, ktorý zásadným spôsobom vyzdvihuje celkový výraz domu v poňatí modernej architektúry. Našou špecializáciou sú presklené konštrukcie so zameraním na bezrámové zasklenie nadrozmernými sklami, štrukturálne zasklenie a fasádne presklené konštrukcie.

Prezentácia firmy: OBSIDIAN a.s.
Poslať správu Presklené konštrukcie
Pochôdzne sklá

Pochôdzne sklá

Pochôdzne sklá na zákazku od návrhu až po realizáciu. Pochôdzne sklo je veľmi efektívnym dizajnovým prvkom v interiéri, ktorému dodáva nevšednosť a zároveň dokáže priestor opticky zväčšiť a presvetliť. Pre výrobu je použité vrstvené sklo s bezpečnostnou fóliou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Patrik Bujdák - Skleněný svět
Poslať správu Pochôdzne sklá
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklo môže byť aplikované v presklených fasádach. V interiéroch možno ohýbané sklo aplikovať na presklené schodisko, zábradlie, presklené výťahové šachty. Ohýbané sklo pre výlohy, vitríny, výklady, skrinky. Ohýbané sklo vypuklé pre rulety a podobne.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SPEGLASS s.r.o.
Poslať správu Ohýbané sklo
Presklené steny

Presklené steny

Presklené steny sú moderným a zároveň účelovým stavebným riešením interiérových a exteriérových priestorov. Vyrábame bezrámové presklené steny z kaleného bezpečnostného skla ESG, v rámovom prevedení Conex a Ditherm.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Sedlák - System s.r.o.
Poslať správu Presklené steny
Izolačné sklo

Izolačné sklo

Izolačné sklo Komfort splní všetky požiadavky. Ide o parametre tepelnej izolácie, protislnečnej ochrany, bezpečnosť, redukcie zvuku. Možnosť výroby dvojskiel a trojskiel, špecializácie na výrobu izolačných skiel veľkých formátov automaty. Riešenie teplej hrany skiel.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: IZOS s.r.o.
Poslať správu Izolačné sklo
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.