Medicína, zdravie a životné prostredie

Je tu 20 sekcií v ktorej sú 44 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 2140 celkom 256
Laminárne boxy

Laminárne boxy

Spoločnosť vyrába a dodáva laminárne boxy - biohazardy, izolátory, mikrobiologicky bezpečnostné boxy ( MSC ) podľa EN 12469 a modulárne laminárne systémy pre krytie technológie. Všetky zariadenia sú vybavené najmodernejším elektronickým riadením.
Prezentácia firmy: LABOX spol. s r.o.
Poslať správu Laminárne boxy
Priemyselné drviče

Priemyselné drviče

Projektujeme kompletné technológie priemyselného drvenia a triedenia rôznych odpadových materiálov. Vyrábame a dodávame priemyselné drviče alebo celé linky spojené s likvidáciou odpadu, vrátane aplikácií separácie odpadu, rôzne typy a spôsoby odvažovania, dávkovania a podobne.
Prezentácia firmy: AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
Poslať správu Priemyselné drviče
Čadičová kanalizácia

Čadičová kanalizácia

Čadičová kanalizácia je optimálnym riešením vďaka svojej absolútnej koróziivzdornosti, nízkej hydraulickej drsnosti, chemickej odolnosti, nulovej nasiakavosti, geometrickej presnosti výrobkov i odolnosti proti hlodavcom.
Prezentácia firmy: EUTIT s. r. o.
Poslať správu Čadičová kanalizácia
Lisovacie kontajnery

Lisovacie kontajnery

GarFen.cz, s. r. o vyrába, poskytuje servis a opravuje hydraulické a závitovkové lisovacie kontajnery a lisy na odpad. Lisovacie kontajnery a lisy na odpad sa používajú na zmenšenie objemu odpadu pre jednoduchšiu manipuláciu a jeho lacnejšie skladovanie, prepravu.
Prezentácia firmy: GarFen.cz,s.r.o.
Poslať správu Lisovacie kontajnery
Ochranné rúrky

Ochranné rúrky

Ochranné rúrky vyrábame v jednostennom (OPTOHARD, PYROSTOP), alebo dvojstennom prevedení (DUOFLEX, DUOHARD). Ochranné rúrky sú určené hlavne na ochranu optických, metalických a koaxiálnych káblov uložených vo výkopoch a káblovodoch.
Prezentácia firmy: MATEICIUC a.s.
Poslať správu Ochranné rúrky
Laboratórne potreby

Laboratórne potreby

Laboratórne potreby: nábytok, digestory, sklo, plasty, porcelán, areometre, laboratórne kohúty, ( armatúry, ventily ), bezpečnostné skrine, sprchy ( očné, celotě ), centrifugy, dávkovače, destilačné-dezinfekčné prostriedky, germicídne lampy, miešadlá.
Prezentácia firmy: LABOR - KOMPLET, s.r.o.
Poslať správu Laboratórne potreby
Hotelové doplnky

Hotelové doplnky

Naša firma sa špecializuje na kozmetiku a hotelové doplnky dodávané do viac ako 100 krajín sveta. Naše hotelové doplnky umocnia pohodlie Vaších hostí. Univerzálne hotelové doplnky sme schopní dodať do druhého dňa od objednávky.
Prezentácia firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Poslať správu Hotelové doplnky
Operačné sety

Operačné sety

Ponúkame operačné sety, ktoré zahrňujú akýkoľvek spotrebný materiál potrebný pre operačný výkon Toto unikátne riešenie zohľadňuje individuálne potreby užívateľov. Vďaka optimálnemu zloženiu tak operačné sety zároveň poskytujú vyššiu úžitkovú hodnotu.
Prezentácia firmy: PANEP s.r.o.
Poslať správu Operačné sety
Operačné krytie

Operačné krytie

Operačné krytie, operačné plášte a ochranné pomôcky, Panep steriset - operačné plášte, jednorazové operačné odevy. Operačné krytie je vyrobené podľa prísnych noriem a všetky operačné krytia sú certifikované CE značkou.
Prezentácia firmy: PANEP s.r.o.
Poslať správu Operačné krytie
Ultra čistá voda

Ultra čistá voda

Dodávame technológie na prípravu produktu ultra čistá voda pre priemysel a laboratóriá. V kategórii ultračistá voda pre priemysel máte k dispozícii tri typy prístrojov. Pre laboratórne účely si potom môžete vybrať zo šiestich variant.
Prezentácia firmy: WATEK s.r.o.
Poslať správu Ultra čistá voda
Prístroje na úpravu vody

Prístroje na úpravu vody

Vyrábame a dodávame prístroje na úpravu vody. Poskytujeme komplexné služby v oblasti úpravy vody už od roku 1993. Prístroje na úpravu vody dodávame po celom svete. Kombinujeme najnovšie technológie s tradíciou a zárukou pre maximálnu spokojnosť zákazníkov.
Prezentácia firmy: WATEK s.r.o.
Poslať správu Prístroje na úpravu vody
Reverzná osmóza

Reverzná osmóza

Dodávame prístroje na úpravu vody procesom reverzná osmóza. Reverzná osmóza je určená pre prípravu vysoko kvalitnej demineralizovanej vody reverzne osmotickým procesom. Princíp reverzná osmóza vyrába kvalitnú demineralizovanú vodu všestranného použitia.
Prezentácia firmy: AQUA OSMOTIC
Poslať správu Reverzná osmóza
Recyklacia-regeneracia riedidiel

Recyklacia-regeneracia riedidiel

Recyklácia - regenerácia riedidiel a čističov pre našich zákazníkov. Skúsenosti už cez 15 rokov. Jedná sa o riedidlá ako na báze acetónu, tak neacetónová. Naše čističe využívajú rôzne prevádzky, napríklad tlačiarne, lakovne a autoservisy.
Prezentácia firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslať správu Recyklacia-regeneracia riedidiel
Výkup a likvidácia olejov

Výkup a likvidácia olejov

Zabezpečujeme výkup a likvidáciu olejov a olejových filtrov. Výkup a likvidácia olejov prebieha na našej prevádzke neďaleko Brna - Podbřežice, ale zabezpečujeme i zvoz. Výkup a likvidácia olejov so zvozom je zabezpečená zo všetkých regiónov Moravy a častí Čiech.
Prezentácia firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslať správu Výkup a likvidácia olejov
Bylinná vlasová kozmetika

Bylinná vlasová kozmetika

Obľúbená bylinná vlasová kozmetika AVEFLOR pre styling. Výrobky obsahujú žihľavu a harmanček pre krásne a lesklé vlasy. Bylinná vlasová kozmetika s harmančekom je vhodná pre pravidelnú starostlivosť o vlasy mastné. Žihľava prospieva normálnym vlasom.
Prezentácia firmy: AVEFLOR, a.s.
Poslať správu Bylinná vlasová kozmetika
AKUTOL spray 60 ml

AKUTOL spray 60 ml

AKUTOL spray 60 ml je ochranný plastický obväz bez zápachu v spreji s hnacím plynom. AKUTOL spray 60 ml sa používa na rýchle ošetrenie odrenín a drobných povrchových poranení. Po nanesení do 2 minút zasychá a vytvára vodeodolnú vrstvu.
Prezentácia firmy: AVEFLOR, a.s.
Poslať správu AKUTOL spray 60 ml
Lapač tukov a olejov

Lapač tukov a olejov

Naša spoločnosť sa špecializuje na lapače tukov a olejov MOBILAP, odlučovače tukov, nerezové mobilné odlučovače tukov pod drez, za umývačku, do pivnice. Ďalej taktiež na lapač s automatickým zberom olejov, odstraňovanie tukov z kanalizácie, ochranu pred upchaním potrubia do kuchyne.
Prezentácia firmy: ABIAN s.r.o.
Poslať správu Lapač tukov a olejov
Polarizačná lampa

Polarizačná lampa

Polarizačná lampa BIO-V bola vyvinutá spoločnosťou I.B.C. a overená v mnohých popredných klinických centrách. Polarizačná lampa má protibolestivý , protizápalový účinok a biostimulačný efekt na aktiváciu samoliečivých procesov živého tkaniva.
Prezentácia firmy: I.B.C., a.s.
Poslať správu Polarizačná lampa
Suchá vodná masáž

Suchá vodná masáž

Suchá vodná masáž DRYjet je jedinečné zariadenie ponúkajúce kombináciu hneď troch druhov terapie – suchá vodoliečba, terapia teplom a masážna terapia. Suchá vodná masáž má na telo blahodárne účinky potvrdené mnohými odbornými štúdiami a publikáciami.
Prezentácia firmy: I.B.C., a.s.
Poslať správu Suchá vodná masáž
Podzemné kontajnery

Podzemné kontajnery

Podzemné kontajnery na zber triedeného i komunálneho odpadu umiestnené buď čiastočne alebo celkom pod terénom. Podzemná časť kontajneru je uložená v kruhovej alebo štvorcové sklolaminátovej šachte. Podzemné kontajnery dodávame v širokej škále materiálového a farebného prevedenia.
Prezentácia firmy: REFLEX Zlín, spol. s r.o.
Poslať správu Podzemné kontajnery
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.