Lampy

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 20
Lustrové komponenty

Lustrové komponenty

Lustrové komponenty vyrábame pre výrobcov, ale aj pre reštaurátorov historických lustrov, s dôrazom na vysokú kvalitu ručnej práce. Väčšina lustrových komponentov je určená pre český trh a ďalej sa kompletné lustre vyvážajú do celého sveta.
Ukáž na mape   internet: www.sklodasa.cz  
Prezentácia firmy: SKLO DÁŠA
Poslať správu Lustrové komponenty
Farbenie skla

Farbenie skla

Farbenie skla unikátnou metódou, ktorá spolu s požadovaným odtieňom dodáva skleneným výrobkom nádherný krištáľový lesk. Použitá metóda farbenia skla je veľmi šetrná, sklo si aj po aplikácii farebnej vrstvy zachováva dobrú mechanickú odolnosť a ostrosť brúsených hrán.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Ing. Zuzana Krejčová
Poslať správu Farbenie skla
Výrobca krištáľových lustrov

Výrobca krištáľových lustrov

Výrobca krištáľových lustrov zhotovených tradičnou technológiou v Českej republike - spoločnosť DBK Glass s.r.o. Sme výrobcom krištáľových lustrov v klasickom i modernom prevedení, ktoré sú vytvorené z najkvalitnejších kovových komponentov a ovesov.
Ukáž na mape   internet: cz.dbkglass.com  
Prezentácia firmy: DBK Glass s.r.o.
Poslať správu Výrobca krištáľových lustrov
České krištáľové lustre

České krištáľové lustre

Krištáľové lustre sú vyrábané tradičnou technológiou výhradne v Českej republike s použitím najkvalitnejších kovových komponentov a ovesov z krištáľu Preciosa a Swarovski. Vyrábame české krištáľové lustre ako vlastné typy, tak aj výrobky upravené podľa individuálnych prianí.
Ukáž na mape   internet: www.dbkglass.cz  
Prezentácia firmy: DBK Glass s.r.o.
Poslať správu České krištáľové lustre
České krištáľové lustre

České krištáľové lustre

Na české krištáľové lustre používame krištáľové sklo lisované i ručne brúsené, sklo ručne maľované a zdobené zlatom i sklo dvojvrstvové ručne prebrusované. České krištáľové lustre vyrábame z kvalitných materiálov a tradičnými i novými výrobnými postupmi.
Ukáž na mape   internet: www.elitebohemia.cz  
Prezentácia firmy: ELITE BOHEMIA
Poslať správu České krištáľové lustre
Sklenené krištáľové lustre

Sklenené krištáľové lustre

Sklenené krištáľové lustre ponúkame v klasických aj moderných variantoch. Navštívte náš obchod s veľkým výberom českých krištáľových lustrov. Sklenené krištáľové lustre s farebnou úpravou skla - maľovanie, smaltovanie a brúsenie (ručná výroba).
Ukáž na mape   internet: www.maximus.cz  
Prezentácia firmy: MAXIMUS
Poslať správu Sklenené krištáľové lustre
Krištálové lustre

Krištálové lustre

Krištálové lustre vhodné do každého interiéru. Krišťálové svietidlá dodávame ako štandardné podľa vlastného katalógu, tak i na prianie zákazníka. Najžiadanejšie sú krištálové lustre s dielami z brúsenej mosadze, vyleštenej do zrkadlového lesku.
Ukáž na mape   internet: www.titanialux.cz  
Prezentácia firmy: TITANIA LUX, s.r.o.
Poslať správu Krištálové lustre
Kovové lustrové diely

Kovové lustrové diely

Kovové lustrové diely sú hlavným výrobným artiklom našej dlhoročnej činnosti zameranej na kovobrábanie. Vyrábame kovové diely vo veľkosti priemeru 3 až 42 mm. Pre spracovanie používame kvalitnú nemeckú mosadz.

Prezentácia firmy: Jiří Nejedlo
Poslať správu Kovové lustrové diely
Krištáľové závesky

Krištáľové závesky

Naša firma vyrába tradičnými metódami krištáľové ovesy. Našou špecializáciou je zákazková výroba, preto vyrobíme krištáľové ovesy netradičných tvarov a dekorov na želanie zákazníka. Vyrábame pendle, vachtl, prizmy, špice a ďalšie ovesy.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Brusírna skla - Jaroslav Ježek
Poslať správu Krištáľové závesky
České sklo

České sklo

České sklo Jaroslav Ježek. Naším hlavným výrobným artiklom pre české sklo sú sklenené lustrové diely a ovesy, ktoré predstavujú precízne ručnú výrobu, ktoré si cenia rad zákazníkov nielen v tuzemsku, ale aj v USA, Kanade, Anglicku, Taliansku, Nemecku a v ďalších krajinách.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Brusírna skla - Jaroslav Ježek
Poslať správu České sklo
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.