Lampy

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 17
Lustrové komponenty

Lustrové komponenty

Lustrové komponenty vyrábame pre výrobcov, ale aj pre reštaurátorov historických lustrov, s dôrazom na vysokú kvalitu ručnej práce. Väčšina lustrových komponentov je určená pre český trh a ďalej sa kompletné lustre vyvážajú do celého sveta.
Ukáž na mape   internet: www.sklodasa.cz  
Prezentácia firmy: SKLO DÁŠA
Poslať správu Lustrové komponenty
Farbenie skla

Farbenie skla

Farbenie skla unikátnou metódou, ktorá spolu s požadovaným odtieňom dodáva skleneným výrobkom nádherný krištáľový lesk. Použitá metóda farbenia skla je veľmi šetrná, sklo si aj po aplikácii farebnej vrstvy zachováva dobrú mechanickú odolnosť a ostrosť brúsených hrán.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Ing. Zuzana Krejčová
Poslať správu Farbenie skla
Výroba lustrových ovesov

Výroba lustrových ovesov

Výroba lustrových ovesov je veľmi náročná. Začína v sklárskej hute, kde sa do foriem vylisuje surovina lustrového ovos. Potom prichádza na rad hrubé opracovanie. Výroba lustrových ovesov je následne zakončená ručným leštením.
Ukáž na mape   internet: www.brusirnaskla.cz  
Prezentácia firmy: Brusírna skla - Jaroslav Ježek
Poslať správu Výroba lustrových ovesov
České krištáľové lustre

České krištáľové lustre

Krištáľové lustre sú vyrábané tradičnou technológiou výhradne v Českej republike s použitím najkvalitnejších kovových komponentov a ovesov z krištáľu Preciosa a Swarovski. Vyrábame české krištáľové lustre ako vlastné typy, tak aj výrobky upravené podľa individuálnych prianí.
Ukáž na mape   internet: www.dbkglass.cz  
Prezentácia firmy: DBK Glass s.r.o.
Poslať správu České krištáľové lustre
České krištáľové lustre

České krištáľové lustre

Na české krištáľové lustre používame krištáľové sklo lisované i ručne brúsené, sklo ručne maľované a zdobené zlatom i sklo dvojvrstvové ručne prebrusované. České krištáľové lustre vyrábame z kvalitných materiálov a tradičnými i novými výrobnými postupmi.
Ukáž na mape   internet: www.elitebohemia.cz  
Prezentácia firmy: ELITE BOHEMIA
Poslať správu České krištáľové lustre
Sklenené krištáľové lustre

Sklenené krištáľové lustre

Sklenené krištáľové lustre ponúkame v klasických aj moderných variantoch. Navštívte náš obchod s veľkým výberom českých krištáľových lustrov. Sklenené krištáľové lustre s farebnou úpravou skla - maľovanie, smaltovanie a brúsenie (ručná výroba).
Ukáž na mape   internet: www.maximus.cz  
Prezentácia firmy: MAXIMUS
Poslať správu Sklenené krištáľové lustre
Krištálové lustre

Krištálové lustre

Krištálové lustre vhodné do každého interiéru. Krišťálové svietidlá dodávame ako štandardné podľa vlastného katalógu, tak i na prianie zákazníka. Najžiadanejšie sú krištálové lustre s dielami z brúsenej mosadze, vyleštenej do zrkadlového lesku.
Ukáž na mape   internet: www.titanialux.cz  
Prezentácia firmy: TITANIA LUX, s.r.o.
Poslať správu Krištálové lustre
Kovové lustrové diely

Kovové lustrové diely

Kovové lustrové diely sú hlavným výrobným artiklom našej dlhoročnej činnosti zameranej na kovobrábanie. Vyrábame kovové diely vo veľkosti priemeru 3 až 42 mm. Pre spracovanie používame kvalitnú nemeckú mosadz.

Prezentácia firmy: Jiří Nejedlo
Poslať správu Kovové lustrové diely
Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre od firmy Wranovský. Našou špecializáciou sú návrhy a ručná výroba kvalitných a originálnych svietidiel. Vyrábame sklenené lustre na mieru, či už sa jedná o klasické, nadčasové sklenené lustre či kovové a iné luxusné svietidlá do moderných interiérov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslať správu Sklenené lustre
Luxusné lustre

Luxusné lustre

Vyrábame české luxusné lustre v rozličných dizajnoch s použitím vysoko kvalitných materiálov. Lustre sú ručne dekorované pomocou celej rady rôznych techník. České luxusné lustre pre Vás vyrobíme aj na objednávku presne podľa Vašich požiadaviek.

Prezentácia firmy: Glasspoint Czech Republic s.r.o.
Poslať správu Luxusné lustre
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.