Dvere a okná

Je tu 9 sekcií v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 43
Otvárač okien

Otvárač okien

Dodávame otvárače ťažko prístupných okien, otvárače okien požiarnych, automatické vetracie systémy určené hlavne pre zimné záhrady a bazény. Nami dodávaný otvárač okien sa vyznačuje nízkou cenou, bezproblémovou prevádzkou, jednoduchým ovládaním a variabilným použitím.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MTM Bezuchov s.r.o.
Poslať správu Otvárač okien
Balkónové dvere

Balkónové dvere

Balkónové steny vieme realizovať rôznymi spôsobmi: s aplikovaným systémom odsuvných balkónových dverí, či ako steny "kniha" ( lomené balkónové dvere ), ďalšie možnosti sú odstavné balkónové dvere či balkónové dvere posuvné.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Stavona, spol. s r.o.
Poslať správu Balkónové dvere
Dvere vchodové

Dvere vchodové

Dvere vchodové patria do výrobného programu našej firmy. Jedná sa o kovové dvere vchodové, s deklarovanými tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré spoločne s oceľovou zárubňou s deleným tepelným mostom tvoria zostavu použiteľnú ako vonkajšie dvere vchodové.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MONTKOV, spol. s r.o.
Poslať správu Dvere vchodové
Strešné okná

Strešné okná

Strešné okná v plastovom i drevenom prevedení sú vybavené špičkovým bezpečnostným kovaním ROTO s nadštandardnými funkciami. Tri možné spôsoby otvárania umožňujú dokonalé využitie obytného priestoru ( kyvné, TOP výsuvne kyvné, PREMIUM výklopné/kyvné ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ROTO střešní okna s.r.o.
Poslať správu Strešné okná
Oblúkové dvere

Oblúkové dvere

Oblúkové dvere sú vyrábané individuálne. Pred výrobou je vždy nutné previesť presné zameranie. Stavebný otvor by mal mať pravidelný tvar rádiusu a pri väčšom počte dverí je výhodné stavebné otvory zjednotiť. Oblúkové dvere môžu byť plné i presklené.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LUX interiér s.r.o.
Poslať správu Oblúkové dvere
Drevené okná

Drevené okná

Drevené okná novej generácie - okná IV 78 Softline Gold sú moderné drevené okná spĺňajúce vysoké požiadavky na tepelnú i zvukovú izoláciu, životnosť, bezpečnosť, kvalitu a design. Drevené okná montujeme a servisujeme po celej Českej republike.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TP EUROokna s.r.o.
Poslať správu Drevené okná
Drevené eurookná

Drevené eurookná

Drevené eurookná novej generácie - okná IV 78 Softline Gold sú moderné drevené eurookná splňujúce vysoké požiadavky na tepelnú i zvukovú izoláciu, životnosť, bezpečnosť, kvalitu a design. Drevené eurookná montujeme a servisujeme po celej Českej republike.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TP EUROokna s.r.o.
Poslať správu Drevené eurookná
Zárubne

Zárubne

Vyrábame dvere a zárubne v širokej ponuke modelov a povrchových úprav. Katalóg dverí a zárubní si možno objednať on-line. Moderný design, kvalitné technické a remeselné spracovanie zaručujú dlhú životnosť našich výrobkov a tým i vašu spokojnosť.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SAPELI, a.s.
Poslať správu Zárubne
Obložkové zárubne

Obložkové zárubne

Obložkové zárubne sú vyrobené z drevotrieskovej dosky, povrch pre dvere lakované a fóliované je vysokotlaková fólia, pre dvere s CPL fóliou - CPL fólie. Ťahadlové závesy, protiplech, tesnenie. Obložkové zárubne výrazne zlepšia vzhľad interiéru.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SOLODOOR a.s.
Poslať správu Obložkové zárubne
Zárubne

Zárubne

Zárubne dodávame v štandardnom prevedení a rozmeroch, za príplatok možno dodať aj atypické. Obložkovú zárubňu je možné dodať aj ako obklad oceľovej zárubne. Pred inštaláciou je nutné preštudovať leták, aby bola zaručená možnosť montáže na existujúcu oceľovú zárubňu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SOLODOOR a.s.
Poslať správu Zárubne
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.