Železo a oceľ

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 23
Nástavce pre náliatky

Nástavce pre náliatky

Dodávame výrobky pre zlievárne medzi ktoré patria exotermické a izolačné nástavce pre náliatky. Sme výhradným distribútorom exotermických a izolačných nástavcov pre náliatky talianskej firmy FAPROSID v Českej a Slovenskej republike.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Z-MODEL, spol. s r.o.
Poslať správu Nástavce pre náliatky
Lisovanie kovov za studena

Lisovanie kovov za studena

H.L.F. spol. s r.o. sa zaoberá lisovaním kovov za studena. Jedná sa o lisovanie drobných kovových dielov tvárnením za studena na automatických TPO a výstredníkových lisoch do lisovacej sily až 63 ton. Hlavné spracovávané materiály: meď, bronz, mosadz a oceľ, pružinová oceľ.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: H.L.F. spol. s r.o.
Poslať správu Lisovanie kovov za studena
Sklárske vane

Sklárske vane

Jedným z produktov našej spoločnosti sú sklárske vane. Sklárske vane slúžia k taveniu sklárskeho kameňa na sklenú hmotu, ktorá sa následne tvaruje lisovaním a fúkaním na hotový výrobok. Naše sklárske vane sú zárukou kvalitnej a spoľahlivej práce.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Teplotechna - Prima, s.r.o.
Poslať správu Sklárske vane
Nerezové rošty na zákazku

Nerezové rošty na zákazku

Vyrobíme nerezové rošty na objednávku podľa atypických rozmerov požadovaných zákazníkom. Špecializáciou našej spoločnosti je výroba z nerez ocele, či už sa jedná o drobné prvky alebo celá zariadení. Bezplatná cenová ponuka. Vypracovanie výkresovej dokumentácie.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LÁF NEREZ s.r.o.
Poslať správu Nerezové rošty na zákazku
Oceľové plechy

Oceľové plechy

Pozdĺžne a priečne delené oceľové plechy a oceľové pozinkované plechy a pásy. Oceľové pásy sa dodávajú podľa EN 10130. Oceľové plechy - všetky dodávky sú podľa EN standards. Štandardne dodávaná vrstva Zn 275 g / m2.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ALFUN a.s.
Poslať správu Oceľové plechy
Nerez oceľ

Nerez oceľ

Nerez oceľ predstavuje v našej spoločnosti predaj nerezových armatúr, rúrok, spojení, ventilov a priezorníkov ( aj aseptické ). Zaoberáme sa aj výrobou potrubných dielov z nerez ocele určených predovšetkým pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Poslať správu Nerez oceľ
Brúsená nástrojová oceľ

Brúsená nástrojová oceľ

Brúsená nástrojová oceľ a konštrukčná oceľ DIN 59350 v dĺžkach 500 a 1000 mm a rozmeroch podľa platného katalógu priamo zo skladu. Brúsená nástrojová oceľ vo všetkých najviac používaných akostiach. Brúsená nástrojová oceľ = rýchlosť, kvalita, úspora.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PRECIZ, s.r.o.
Poslať správu Brúsená nástrojová oceľ
Duplexné nerezové ocele

Duplexné nerezové ocele

Duplexné nerezové ocele sa nazývajú "duplexné", pretože majú dvojfázovú mikroštruktúru – austenitická fáza je ako "ostrovy", obklopená feritickou fázou. Duplexné nerezové ocele sa využívajú: čerpadlá, chemický priemysel , armatúry, offshore.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o.
Poslať správu Duplexné nerezové ocele
Oceľové haly

Oceľové haly

Vyrábame a montujeme oceľové haly a konštrukcie, závesné balkóny pre panelové domy, oceľové haly a atypické zámočnícke konštrukcie. Firma sa špecializuje na oceľové haly ASTRON a široký systém vlastných oceľových konštrukcií.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Ocelové konstrukce s.r.o.
Poslať správu Oceľové haly
Oceľové tyče B500 a B550

Oceľové tyče B500 a B550

Výrobným programom firmy je betonárska oceľ z vlastnej ťažiarne valcovaného drôtu, betonárska oceľ vo zvitkoch, rebrová betonárska oceľ v prútoch. Betonárska oceľ je základom pre ďalšiu výrobu priestorovej výstuže a oceľovej dištancie.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: FERT a.s.
Poslať správu Oceľové tyče B500 a B550
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.