Zdroje energie

Je tu 3 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 16 celkom 6
Výroba rozvádzačov nízkeho napätia

Výroba rozvádzačov nízkeho napätia

Sme popredným výrobcom rozvádzačov nízkeho napätia. Komponenty pre výrobu rozvádzačov nízkeho napätia používame podľa priania zákazníka. Sme pripravení vypracovať v krátkom termíne ponuku na akúkoľvek výrobu rozvádzačov nízkeho napätia.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MEZSERVIS spol. s r. o.
Poslať správu Výroba rozvádzačov nízkeho napätia
Reaktory

Reaktory

Reaktory vyrábame do napätia 35kV a max 6000 A. Reaktory sme schopní navrhnúť, skonštruovať a vyrobiť podľa požiadaviek zákazníka. Sú určené ku krátkodobému obmedzeniu skratového prúdu pri poruchových stavoch v sieti. Niektoré z výrobkov sú chránené priemyselnými vzormi.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: EXIMET TRAFO, spol. s r.o.
Poslať správu Reaktory
Slnečné kolektory

Slnečné kolektory

Slnečné kolektory - najjednoduchší spôsob, ako využiť slnečné žiarenie na výrobu energie, je postaviť do cesty slnečných lúčov plochý slnečný kolektor. Slnečné kolektory sa jednoducho a ľahko montujú, sú funkčnou ozdobou každého domu, záruka 5 rokov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PROPULS SOLAR s.r.o.
Poslať správu Slnečné kolektory
Solárna energia

Solárna energia

Solárnu energiu možno veľmi dobre využiť na území Českej republiky. Dopadajúce slnečné žiarenie na naše územie je vyššie ako vo väčšine západoeurópskych a severoeurópskych krajín. Na plochu jedného štvorcového metra dopadne ročne priemerne 1100 kWh solárnej energie.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PROPULS SOLAR s.r.o.
Poslať správu Solárna energia
Rozvádzače MaR

Rozvádzače MaR

Vyrábame elektrické a priemyselné rozvádzače MAR. Zabezpečujeme záručný i pozáručný servis na rozvádzače MAR. Snažíme sa o maximálnu ústretovosť k zákazníkovi. Dodávame a vyrábame rozvádzače MAR elektro. Montážnym a veľkoobchodným firmám poskytujeme zľavy podľa výšky obratu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ČES, s.r.o.
Poslať správu Rozvádzače MaR
Autobatérie

Autobatérie

Stále stúpajúce nároky moderných automobilov s radou elektrických spotrebičov majú významný vplyv pri výbere vhodnej štartovacej autobatérie. Autobatérie fgFORTE sú vyrábané na základe prísnych automobilových štandardov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: fgFORTE s.r.o.
Poslať správu Autobatérie
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.