Zdravotnícky materiál

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 14
Ochranné rúrky

Ochranné rúrky

Ochranné rúrky vyrábame v jednostennom (OPTOHARD, PYROSTOP), alebo dvojstennom prevedení (DUOFLEX, DUOHARD). Ochranné rúrky sú určené hlavne na ochranu optických, metalických a koaxiálnych káblov uložených vo výkopoch a káblovodoch.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MATEICIUC a.s.
Poslať správu Ochranné rúrky
Operačné plášte

Operačné plášte

Operačné plášte ponúkame v dvoch variantách - pre jednorázové použitie, pre viacnásobné použitie. Operačné plášte pre jedno použitie sú vyrobené z netkanej textílie a sú vybavené aj nepriepustnou výstužou v prednej časti plášťa a v rukávoch.
Ukáž na mape   internet: www.medicafilter.cz  
Prezentácia firmy: MEDICA FILTER spol. s r.o.
Poslať správu Operačné plášte
Operačné sety

Operačné sety

Ponúkame operačné sety, ktoré zahrňujú akýkoľvek spotrebný materiál potrebný pre operačný výkon Toto unikátne riešenie zohľadňuje individuálne potreby užívateľov. Vďaka optimálnemu zloženiu tak operačné sety zároveň poskytujú vyššiu úžitkovú hodnotu.
Ukáž na mape   internet: www.panep.cz  
Prezentácia firmy: PANEP s.r.o.
Poslať správu Operačné sety
Operačné krytie

Operačné krytie

Operačné krytie, operačné plášte a ochranné pomôcky, Panep steriset - operačné plášte, jednorazové operačné odevy. Operačné krytie je vyrobené podľa prísnych noriem a všetky operačné krytia sú certifikované CE značkou.
Ukáž na mape   internet: www.panep.cz  
Prezentácia firmy: PANEP s.r.o.
Poslať správu Operačné krytie
Ortopedické vložky

Ortopedické vložky

Ortopedické vložky a ortopedické pomôcky sa používajú pri vadách nôh, napríklad pokles priečnej a pozdĺžnej klenby nožnej, deformácie kĺbov palcov, kladivkové prsty, otlaky na plôške nohy, pätné ostruhy a vychýlenie osového postavenia dolnej končatiny.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: svorto.cz s.r.o.
Poslať správu Ortopedické vložky
Čisté priestory pre farmáciu

Čisté priestory pre farmáciu

Čisté priestory pre farmáciu realizujeme s vysokými nárokmi na kvalitu prostredia určených pre farmáciu a farmaceutický priemysel. Riešime dodávky s vysokými nárokmi na kvalitu a bezpečnosť, s maximálnym podielom, moderných prístupov, vrátane izolátorovej technológie.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BLOCK a.s.
Poslať správu Čisté priestory pre farmáciu
Lékársky nábytok pre zdravotnícke pracovisko

Lékársky nábytok pre zdravotnícke pracovisko

Modulový skladobný lekársky nábytok. Lekársky nábytok vyvinutý pre použitie v ordináciách, laboratóriách, pracoviskách sestier i v administratívnom zázemí zdravotníckych pracovísk. Prednosťou lekárskeho nábytku Medica je možnosť tvorby funkčných zostáv.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BIOPHYS, spol. s r.o.
Poslať správu Lékársky nábytok pre zdravotnícke pracovisko
Externé fixátory

Externé fixátory

Vyrábame stavebnicové externé fixátory pre fixáciu všetkých dlhých kostí, pánve, metakarpov a článkov prstov. Stavebnicové externé fixátory PH-fix sú na princípe skrutiek, tyčí a svoriek.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ProSpon, spol. s r.o
Poslať správu Externé fixátory
Skolióza

Skolióza

Skolióza ( skoliosa, scoliosis ) je ochorenie chrbtice . Ide o vybočenie obvykle priame chrbtice do strán. Skolióza chrbtice sa najviac rozvíja v mladosti v období rastu. Častá je skolióza idiopatická, menej skolióza vrodená a neurogénna. Pre liečbu ortézu - korzet.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Poslať správu Skolióza
Ortopedické pomôcky

Ortopedické pomôcky

Ortopedické pomôcky sú používane pri ochorení či postihnutí pohybového ústrojenstva. Medzi ortopedické pomôcky patria predovšetkým protézy, ortézy končatín a trupu, epitézy, ortopedické vložky a obuv, bandáže, pomôcky ako palice, barly, chodítka, vozíky atď.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ORTOTIKA, s.r.o.
Poslať správu Ortopedické pomôcky
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.