Zdravie a krása

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 22
Ľubovníkový olej

Ľubovníkový olej

Ľubovníkový olej pomáha pri poškodenej a nie úplne zahojenej koži, pri rôznych pomliaždeninách, po zlomeninách a je vhodným prostriedkom pri rehabilitácii po mozgových príhodách. Ľubovníkový olej je účinný aj pre udržiavanie čistých a zdravých ciev.
Ukáž na mape   internet: nadeje-byliny.eu  
Prezentácia firmy: Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE
Poslať správu Ľubovníkový olej
Sarapis Mensis

Sarapis Mensis

Sarapis Mensis je doplnok stravy, ktorý vďaka obsiahnutým vitamínom skupiny B prispieva k úľave od niektorých nepríjemných prejavov spojených s menštruáciou, ako je únava a vyčerpanie. Špeciálne vitamín B6 v Sarapis Mensis prispieva k regulácii hormonálnej aktivity v tomto období.
Ukáž na mape   internet: www.vegall.cz  
Prezentácia firmy: VEGALL Pharma s.r.o.
Poslať správu Sarapis Mensis
Magnetoterapeutický prístroj

Magnetoterapeutický prístroj

Magnetoterapeutický prístroj Biomag pre profesionálne použitie aj pre domácu starostlivosť. Magnetoterapeutický prístroj Lumina Clinic má vysoký účinok a prepracované prehľadné programové vybavenie, ktoré využije každý zdravotník.
Ukáž na mape   internet: www.biomag.cz  
Prezentácia firmy: Biomag
Poslať správu Magnetoterapeutický prístroj
Termo pás

Termo pás

Termo pás Poka Poka BioBelt od firmy Richway International je určený na odstránenie podkožného tuku v oblasti brucha a uvoľnenie bedrovej chrbtice. Termo pás BioBelt je taktiež veľmi účinnou termoterapiou na uvoľnenie bedrovej chrbtice.
Ukáž na mape   internet: www.richwayeu.com  
Prezentácia firmy: ALFIDA s.r.o.
Poslať správu Termo pás
Olej zo žraločej pečene

Olej zo žraločej pečene

Olej zo žraločej pečene SQUALENE obsahuje výnimočných 1000 mg 99,9% čistého Squalinu - extraktu z pečene žraloka. Olej zo žraločej pečene pôsobí vo všetkých tkanivách a bunkách v tele. Patrí medzi najsilnejšie antioxidanty. Významne posilňuje imunitu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: AUSTRALIAN REMEDY
Poslať správu Olej zo žraločej pečene
Čistiaca kozmetika

Čistiaca kozmetika

Čistiaca kozmetika sa stará od základu o vašu pleť. Pred použitím účinných krémov je potrebné vždy riadne pleť vyčistiť. Bez vyčistenie pleti účinnej látky neprenikajú do nižšej vrstvy pokožky a zostávajú len na povrchu. K základnej starostlivosti patrí pleťové mlieko a pleťová voda.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslať správu Čistiaca kozmetika
Zväčšenie pŕs

Zväčšenie pŕs

Zväčšenie pŕs - plastická estetická chirurgia. Zväčšenie pŕs silikónovými gelovými prsnými implantátmi ( guľatými, anatomickými ), vloženými pod veľký prsný sval či pod žľazu z podprsnej ryhy, či cez dvorec. Kozmetická chirurgia - operácia pŕs.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Plastická chirurgie estetická, MUDr. Tomáš Kydlíček
Poslať správu Zväčšenie pŕs
Estetická plastická chirurgia

Estetická plastická chirurgia

Estetická plastická chirurgia, ortopédia, neurológia, rehabilitácia a cievna chirurgia, dermatológia, gynekológia, všeobecné lekárstvo a liečba bolesti. Plastické operácie tváre, viečok, nosa, brucha, pasu a bokov, liposukcia. Zväčšovanie, zmenšovanie a modelácia pŕs.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Lékařský dům Praha 7, a.s.
Poslať správu Estetická plastická chirurgia
Laserová liposukcia

Laserová liposukcia

Laserová liposukcia je najnovšia koncepcia tvarovania postavy pomocou laserového paprsku. Laserová liposukcia umožňuje ambulantné prevedenie bez nutnosti celkovej anestézie a vďaka jej šetrnosti je možné prevádať zákroky na viacerých oblastiach naraz.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LaserPlastic
Poslať správu Laserová liposukcia
Laserová depilácia

Laserová depilácia

K najvyhľadávanejším laserovým zákrokom patrí práve laserová depilácia. Laserová depilácia sa prevádza vysokovýkonným depilačným laserom novej generácie GENTLELASE americkej firmy Candela. Je opatrený unikátnym systémom zosíleného dynamického chladenia.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LaserPlastic
Poslať správu Laserová depilácia
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.