Ž

Žltý dextrín

Žltý dextrín

Žltý dextrín má v technickom priemysle široké využitie pre svoje pojivové a lepiace vlastnosti. Je ideálny na výrobu tekutých lepidiel a prípravu lepidiel v rôznych odvetviach. Žltý dextrín sa používa napríklad v zlievarenstve, v papierenskom, keramickom a inom priemysle.
Prezentácia firmy: LYCKEBY AMYLEX, a.s.
Poslať správu
Žiaruvzdorné izolácie

Žiaruvzdorné izolácie

Špecializujeme sa na žiaruvzdorné izolácie hlavne turbín, potrubí a ventilov. Na výrobu žiaruvzdornej izolácie je použité široké spektrum vhodných priemyselných textílií (NETES, EKONET, SILICA a iné) Odolnosť až do 1200 °C.
Prezentácia firmy: MOIRY, s.r.o.
Poslať správu
Žakáry

Žakáry

Vyrábame žakáry, žakárové tkaniny pre čalúnnikov, reštauratérov a dekoratérov. Žakáry v širokej kolekcii mnohých variácií tkáme vo vlastnej tkáčovni. Žakáry, historické repliky žakárových tkanín i žakáry v nehorľavom prevedení.
Prezentácia firmy: KOLOVRAT, ČM spol. s r.o.
Poslať správu
Žehliace lisy

Žehliace lisy

V ponuke máme troch druhy žehliacich lisov. Priemyselný žehliaci lis S / EP1, priemyselný žehliaci lis S / IDS a priemyselný lis S / IGP4. Ponúkame elektricky vykurovaný žehliaci lis, elektrické vykurovanie žehliaci lis s vyvíjačom pary aj parou vykurovaný žehliaci lis.
Prezentácia firmy: DOMUS Laundry CZ s.r.o.
Poslať správu
Žeriavy

Žeriavy

Stĺpové žeriavy a taktiež stacionárne a mobilné manipulátory sú vyrábané podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov. Z niektorých typov týchto zariadení sa na základe opakovaných objednávok našich zákazníkov stávajú štandardy. Žeriavy a manipulátory od MV Technik.
Prezentácia firmy: MV Technik, s.r.o.
Poslať správu
Žeriavnícke práce

Žeriavnícke práce

Ponúkame prenájom autožeriavov T-815 AD-28 pre žeriavnícke práce. Autožeriavy T-815 AD-28 je možné využiť pre žeriavnícke práce na stavbách, pri manipulácii strojov, oceľových konštrukcií a podobne. Zabezpečíme sťahovanie strojov a ich manipuláciu vrátane prípojok.
Prezentácia firmy: Richard Vosika - AAA - RIVO
Poslať správu
Železničné vlečky

Železničné vlečky

Železničné vlečky: Postavíme, zrušíme alebo kompletne zrekonštruujeme železničné vlečky vrátane všetkých oznamovacích a zabezpečovacích zariadení NN a VN elektro. Vypracujeme projekty na železničné vlečky, zaistíme servis, legislatívu, revízie, Drážny úrad.
Prezentácia firmy: KTA technika, s.r.o.
Poslať správu
Životné prostredie a meranie hluku

Životné prostredie a meranie hluku

Zajistíme řešení problematiky pracovního prostředí, bezpečnosti a hygieny práce a odpadového hospodářství. Zpracujeme návrhy pásem hygienické ochrany. Měření emisí ve spolupráci s akreditovanou laboratoří. Olfaktometrická měření (stanovení pachů). Oslunění - výpočty a hodnocení proslunění bytů a jiných vnitřních prostorů podle ČSN 73 4101.
Prezentácia firmy: LI-VI Praha, spol. s r.o.
Poslať správu
Žíhanie

Žíhanie

ARC-Heating s.r.o., zastúpenie firmy HeatMasters v Českej a Slovenskej republike ponúka komplexné služby v oblasti tepelného spracovania kovov ( žíhanie, predohrev ). Referencie žíhania HeatMasters sú najmä z oblastí energetiky, ťažkého strojárenstva a lodeníc.
Prezentácia firmy: ARC-H a.s.
Poslať správu
Živé kvetiny

Živé kvetiny

Živé kvetiny v originálnych kvetinových obaloch rozjasnia prostredie Vašej kancelárie a domácnosti. Živé kvetiny ku každej príležitosti vo forme kytíc, rezaných kvetín či ikeban. Zaistíme odborný dohľad a kvetinový servis.
Prezentácia firmy: S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.
Poslať správu
Žiarové zinkovanie

Žiarové zinkovanie

Žiarové zinkovanie je moderný trend v oblasti povrchovej úpravy oceľových konštrukcií. Významnou súčasťou našich služieb je aj žiarovo odstredivé zinkovanie, ktoré využívame pri povrchovej úprave drobných súčastí, ako sú skrutky, matice a iné.
Prezentácia firmy: SIGNUM spol. s r.o.
Poslať správu
Žulové pomníky

Žulové pomníky

Vyrábame žulové pomníky a náhrobky, alternatívne z mramoru alebo pieskovca. Ponúkame žulové pomníky ručne opracované, žulové pomníky leštené, matné, pomníky so sekaným písmom, prevedeným zlatením alebo striebrením a ďalšími doplnkami podľa výberu zákazníka.
Prezentácia firmy: Pavel Smrček - Kamenictví
Poslať správu
Žeriavnícke ramená

Žeriavnícke ramená

Žeriavnícke ramená umožňujú prenášanie bremien zavesených na žeriavnícky hák, napríklad zakladanie foriem pomocou čelného vysokozdvižného vozíka, teleskopického manipulátora alebo stavebného stroja. Žeriavnícke ramená patria medzi štandardné mechanické prídavné zariadenia.
Prezentácia firmy: MATE, a.s.
Poslať správu
Žíhanie kovov

Žíhanie kovov

ATOMO PROJEKT s.r.o. sa tiež zaoberá žíhaním kovov za účelom zníženia vnútorného pnutia zvarovaných dielov. Uplatnite zľavu 3% na prvú zákazku - stačí pri objednávke oznámiť heslo "ATOMO BENEFIT".
Prezentácia firmy: ATOMO PROJEKT s.r.o.
Poslať správu
Žiarovzdorné koše

Žiarovzdorné koše

Špecializujeme sa na žiarovzdorné koše. Žiarovzdorné koše vyrábame zo žiarovzdorných materiálov a sú určené na chemickotepelné spracovanie súčiastok. Zhotovíme žiarovzdorné koše všetkých tvarov a veľkostí podľa návrhu zákazníka.
Prezentácia firmy: Zámečnictví Zajíček
Poslať správu
Živá hra

Živá hra

Živá hra v pokri o vysoké výhry, ktoré k nám privádzajú výborných hráčov z celej Českej republiky. Živá hra v našich kasínach po celej Českej republike. Živá hra od Prahy až po Brno, ale i v krásnom kúpeľnom letovisku Karlove Vary a turistickej oblasti Špindlerův Mlýn.
Prezentácia firmy: LIVE TIP a.s.
Poslať správu
Žalúzie

Žalúzie

Vyrábame a montujeme vnútorné a vonkajšie žalúzie, horizontálne a vertikálne žalúzie. Veľmi populárne žalúzie s retiazkovým ovládaním, vhodné do plastových okien, hliníkových okien a drevených eurookien. Elegantné drevené žalúzie Woodlite.
Prezentácia firmy: SICO. s.r.o.
Poslať správu
Žatecký chmeľ

Žatecký chmeľ

Spracovaný žatecký chmeľ ponúkame v granulách typu 90 a 45 ( bližšie informácie nájdete na našom webe ). Naša spoločnosť stopercentne garantuje kvalitu Žateckého chmeľa.
Prezentácia firmy: ARIX a.s.
Poslať správu
Žehliace lisy

Žehliace lisy

Žehliace lisy švajčiarskej firmy ELNA sú hlavným programom spoločnosti D.R.E.G.S., spol. s r.o.. Zaoberáme sa propagáciou, predajom a servisom týchto pomocníkov v domácnosti. Plne nahradia žehliaci mangeľ a slúžia k vyžehleniu všetkého, nielen rovnej bielizne.
Prezentácia firmy: D.R.E.G.S., spol. s r.o.
Poslať správu
Žalúzie

Žalúzie

Naša spoločnosť ponúka vertikálne i horizontálne žalúzie v širokom sortimente. Naše žalúzie sú vhodné pre zatienenie väčšiny typov okien a to i drevených EURO okien a plastových okien s izolačným dvojitým sklom. Ponúkame žalúzie rady exclusive a standard.
Prezentácia firmy: Daverik
Poslať správu
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.