Vonkajšie osvetlenie

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 18 celkom 8
Opálové svietidlá

Opálové svietidlá

Opálové svietidlá OSMONT sú vybavené tienidlami z ručne vyrábaného trojvrstvového skla TRIPLEX OPÁL. Vďaka svojim optickým vlastnostiam sú opálové svietidlá veľmi vhodné v kombinácii s najmodernejšími LED zdrojmi.
Ukáž na mape   internet: www.osmont.cz  
Prezentácia firmy: OSMONT, s.r.o.
Poslať správu Opálové svietidlá
Výrobca oceľových stožiarov

Výrobca oceľových stožiarov

Sme popredný tuzemský výrobca oceľových stožiarov pre osvetlenie a pre svetelnú signalizáciu. Pre výrobu oceľových stožiarov používame najmodernejšie technológie a technologické postupy. Naše výrobné stroje sú čiastočne riadené počítačom.
Ukáž na mape   internet: www.amako.cz  
Prezentácia firmy: AMAKO, spol. s.r.o.
Poslať správu Výrobca oceľových stožiarov
Stožiare

Stožiare

Stožiare vyrábame z kvalitných bezšvových a zváraných rúrok v akostiach 11 353 a 11 373 doložených hutnými atestami, sú z vonkajšej aj vnútornej strany upravované žiarovým zinkovaním. Stožiare žiarovo zinkované je možno lakovať dvojzložkovými lakmi podľa stupnice RAL.
Ukáž na mape   internet: www.amako.cz  
Prezentácia firmy: AMAKO, spol. s.r.o.
Poslať správu Stožiare
Priemyselné svietidlá

Priemyselné svietidlá

Priemyselné svietidlá pre rôzne druhy svetelných zdrojov, v rôznych variantách prevedenia a upevnenia. Priemyselné svietidlá je možné použiť pre osvetlenie komunikácií, pracovných plôch strojov, výrobných hál, celých prevádzkových areálov a podobne.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ELEKTROSVIT Svatobořice, a.s.
Poslať správu Priemyselné svietidlá
Výroba stožiarov

Výroba stožiarov

Výroba stožiarov verejného osvetlenia. Každý produkt staticky odpovedá bežnému vrcholovému zaťaženiu, je overený výpočtom a skúškou. Prevádzame svetelné výpočty nasvetlených plôch vrátane kalkulácii intenzity osvetlenia. Stožiary žiarovo zinkujeme podľa EN ISO 1461.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: T L - Systems spol. s r.o.
Poslať správu Výroba stožiarov
Verejné osvetlenie

Verejné osvetlenie

Predaj, servis, montáž: úsporné verejné osvetlenie EKO-LED. Prvé verejné osvetlenie, ktoré na seba zarobí. Vysoká úspora 60-80% nákladov vďaka: nízkej spotrebe elektrickej energie, takmer bezúdržbovému LED svietidlu, bez nákladov na prevádzku vysokozdvižnej plošiny.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: EMPEMONT s.r.o.
Poslať správu Verejné osvetlenie
Výrobca osvetlenia

Výrobca osvetlenia

INGE Opava je významný český výrobca osvetlenia. Kombinácia vlastného konštrukčného vývoja, meracích laboratórií, modernizovaných výrobných technológií, kvalitných komponentov a 20 ročné odborné skúsenosti zabezpečujú užívateľom dlhodobo spoľahlivé svietidlá.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslať správu Výrobca osvetlenia
Verejné dekoratívne osvetlenie

Verejné dekoratívne osvetlenie

Schréder - to sú svietidlá pre verejné, dekoratívne a architektonické osvetlenie, osvetlenie tunelov, športovísk a prechodov pre chodcov. Široký sortiment nájdete na www.schreder.com. Ponúkame svetelné návrhy a technické poradenstvo zdarma.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Artechnic - Schréder a.s.
Poslať správu Verejné dekoratívne osvetlenie
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.