Ventilátor

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 15 celkom 5
Axiálne ventilátory

Axiálne ventilátory

Axiálne ventilátory nachádzajú široké použitie v poľnohospodárstve, priemysle i stavebníctve pri vetraní poľnohospodárskych objektov, výrobných a skladových hál či iných priestorov. Niektoré axiálne ventilátory je možné tiež využiť aj pre prevzdušňovanie sypkých materiálov.
Ukáž na mape   internet: www.ventilatory-kadlec.cz  
Prezentácia firmy: Ventilátory Kadlec
Poslať správu Axiálne ventilátory
Domové ventilátory

Domové ventilátory

Domové ventilátory sú vhodné pre odvetranie domácností ako sú kuchyne, toalety, kúpeľne, pivnice a podkrovia. Skriňa domáceho ventilátoru je vyrobená z primárneho plastu ABS. Varianty sú Standard, timer, snímač vlhkosti a šnúrkový vypínač.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: HACO, spol. s r.o.
Poslať správu Domové ventilátory
Nízkotlakové ventilátory

Nízkotlakové ventilátory

Vyrábame nízkotlakové ventilátory typu VRN, VRE, VNS, VNG, VNGH, VNGKP a VNI. Špecializujeme sa na výrobu ventilátorov do teplôt 120°C, 250°C a 500°C, ktoré sú používané v peciach a sušiarňach. Nízkotlakové ventilátory sú vyrábané i v nevýbušnom prevedení.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: VENTILÁTORY, s.r.o.
Poslať správu Nízkotlakové ventilátory
Ventilátory do pecí

Ventilátory do pecí

Vyrábame ventilátory do pecí typu VRN, VRE, VNG, VNGH, VNC, VNCH, VRS, VNS a VSS. Tieto ventilátory do pecí sú určené pre dopravu vzduchu, plynu a pár bez mechanických nečistôt alebo lepivých častíc, ktoré by sa usadzovali na obežnom kolese ventilátoru.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: VENTILÁTORY, s.r.o.
Poslať správu Ventilátory do pecí
Kuchynské digestory

Kuchynské digestory

Ponúkame kuchynské digestory Cata. Kuchynské digestory komínové, rohové, ostrovčekové, podskrinkové a vstavané. Komínové kuchynské digestory k stene sú teraz najpredávanejší druh digestorov - vytvárajú dominantu kuchyne majú vysokú užitkovú a dekoračnú hodnotu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ČEKO IMPORT a.s.
Poslať správu Kuchynské digestory
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.